ОПШТИНСКА ЛИГА КИКИНДА–ЖИТИШТЕ: Пеналима до победе

Рохам -1. октобар 2:0 (2:0)
fudbalska lopta

НОВА ЦРЊА: Игралиште Рохама, гледалаца :200 .Судија: Радаковић (Банатско Карађорђево). Стрелци:Балог (из пенала) у 17. и Ходи( из пенала) у 42.минуту. Жути картони: Чапо, Шебешћан, Марков, Цирок (1.октобар).

РОХАМ: Јовин 8, Лајош 7,5, Стојановић 7 (Тот 7,5), Бураи 7,5, Хорват 7 (Панић 8), Ходи 8 (Апро 7,5) А. Живковић  7,5, Челекетић 7,5, Балог 8,5 (Ујвари 7),Тодор 7,5 (С. Живковић 7), Шари 7,5.

ПРВИ ОКТОБАР: Кашлик 5,5, Николин 6,5, Поповић 6, Вираг 5, Марковић 7 ,Чапо 6,5, Шебешћан 5,5, Керекеш 7,5, Цирок 5, Грбић 6,5 ,Марков 7.

Играчи Рохама из Нове Црње су одиграли сјајну утакмицу против а из Српског Итебеја, а оба поготка су постигли са беле тачке. у

У другом делу имали су још неколико лепих прилика.

ПСтанић

ЈединствоТереквеш 2:1 (0:1)

НОВИ БЕЧЕЈ: Стадион крај Тисе, гледалаца 50. Судија: Печек (Кикинда). Стрелци: Докман у 54, Малеш у 62. за Јединство, а С. Тривуновић у 12. минуту за Тереквеш. Жути картони: Станковић (Јединство), Субу, О. Рафа (Тереквеш). Црвени картон: М. Пецарски (Јединство).

ЈЕДИНСТВО: Влашкалин 8, М. Пецарски 6, Еремић 7, Матић 7, Станковић 6, Малеш 6, Веселиновић 5 (Латиновић 7), Н. Пецарски 6, С. Николић 6 (Илић -) 6 Вребалов 6 (Коледин)

ТЕРЕКВЕШ: Зарин 7, Радосав – (Обрадовић 6), С. Тривуновић 7, Субу 6, Д. Тривуновић 6 (В. Рафа -), Љ. Тривуновић 7, Вираг 6, Томашев 6, Хеђеши 6, М. Тривуновић 6, О. Рафа 6 Гости су повели после брзе акције коју је голом крунисао Саша Тривуновић. Домаћи су изједначили после судара голмана Зарина и једног одбрамбеног играча, што је искористио Докман да лопту убаци у мрежу. Десетак минута касније искусни Огњен Малеш, после центаршута са леве стране, рутински са ивице казненог простора погодио мрежу.

Ст. Давидовић

ПодгрмечОмладинац 2:3 (2:2)

ЖИТИШТЕ: игралиште Бегеја, гледалаца 100. Судија:  Кнежевић (Банатско Карађорђево). Стрелци: Ђурђевић у 19.и 29. за Подгрмеч, а  Зекировић у 31. Џемаиловски у  35. и Надаждин у 90.за Омладинац. Жути картони: Манојловић, Ђ. Живковић, Фечкеш, Ђурђевић, Касаловић (Подгрмеч), а Надаждин (Омладинац). Црвени картон: Ђ. Живковић (Подгрмеч).

ПОДГРМЕЧ: Кнежевић 5, Манојловић 6, Симоновић 6, Ђ. Живковић 7, Фечкеш 7 (од 78. Р.Живковић -), Ђурђевић 7, Лазић 7, Касаловић 6, Рунић 6, Сивчевић 5, Радаковић 5.

ОМЛАДИНАЦ: Карагић 7, Зекировић 7, Пудар 7, И. Салма 7, Сакал 6, Јањић 6 (од 56. Мичета 6), Рајков 7, Надаждин 7, Yемаиловски 7, Ћировски 6 (од 80. Каракаш), Капур 7.

У комшијском дербију домаћи су после вођства од 2:0 стали.

Пролетер - Напредак 3:0(пф), Рохам - 1. октобар 2:0, Подгрмеч - Омладинац 2:3, Јединство (НБ) - Тереквеш 2:1, слободан је био 2. октобар.

1. 2. октобар     7      7      0      0      28:6  21

2. Јединство (НБ)       7      6      0      1      30:9  18

3. Тереквеш      8      6      0      2      17:10        18

4. Пролетер       7      3      1      3      15:15        10

5. 1. октобар     7      2      1      4      15:20        7

6. Напредак      7      2      0      5      12:20        6

7. Подгрмеч      7      2      0      5      7:16  6

8. Рохам    7      2      0      5      11:25        6