Општинска лига Пећинци: Ловци уловили бодове

Младост (П) - Ловац 0:3 (0:1)
fudbalska lopta

ПРХОВО: Игралиште Младости, судија Ћирак (Деч). Стрелци: Гмизић у 15.  и Д.  Гарашанин у 80.  и 88.  минуту.  Жути картони: Стојшић, Будулица (Младост).

МЛАДОСТ: Крстић 7, Стојшић 7 (Н.  Васић 7), Тошић 7, Будимчић 7, Познановић 7, Крњајић 7, Будулица 7, Ђекић 7, Добриловић 7 (Миловановић), Д.  Васић 7 (Којић), Петровић 7 (Јовановић).

ЛОВАЦ: Мирковић 7, Јовановић 8, Милићевић 7, Бојковић 8, Митровић 8, М.  Грачанин 7 (Д.  Грачанин 9), Гмизић 7 (Павић), Вукашиновић 7 (Л.  Деврња 7), Ђ.  Деврња 8, Јевђевић 7, Клинчаревић 8.

Домаћин много хтео, али није имао и снаге.  Гости су успели да из више шанси постигну три гола и тако славе.

ДСавић

Словен - Купиново 1:1 (0:1)

СИБАЧ: Игралиште  Словена, судија Михајловић (Шимановци). Стрелци: М.  Смиљанић у 60.  за Словен, а Ј.  Бошковић у 25.  минуту за Купиново.

СЛОВЕН: Бељин 8, Кардаш 8, Николић 8, Тојага 8 (Н.  Небригић), Пејић 8, Бероња 8, Чикић 8, М.  Смиљанић 8 (Балиновић), Гајић 8 (Ненадов), Ј.  Гмизић 8 (Станојевић), Ковачевић 8.

КУПИНОВО: М.  Ђуричић 8, Вилотијевић 8, Маyаревић 8, Марјановић 8, Лазић 8, Вукић 8, О.  Ђуричић 8, Стајчић 7 (Станковић), Н.  Бошковић 8, Ј.  Бошковић 8, Зујић 8 (Кнежевић).

Гости далеко бољи ривал у првом полувремену, а домаћину довољна и равноправна игра у наставку да поравна резултат и тако освоји бод.

ЂСмиљанић

Хајдук (Ш) - Витез 3:0 (1:0)

ШИМАНОВЦИ: Игралиште Хајдука, судија Живковић  (Сремски Михаљевци). Стрелци: Илић у 23.  и 54.  и Крстовић у 90.  минуту.

ХАЈДУК: Милојевић 7, Војкић 7, Арсеновић 7 (Масал 7), Живановић 7, Крстовић 8, Врачевић 7, Скопљак 7, Белић 7 (Драгојевић 8), Миловановић 7, Лемајић 7 (Николић 7), Илић 9.

ВИТЕЗ: Новаковић 6, Д.  Матић 6, Милић 7, Шобић 7 (Дамјановић 7), Миодраг Радаковић 7, Радоњић 6, Милош Радаковић 7, Николић 7, М.  Матић 7 (Живић), Б.  Колџић 7 (Марко Матић), Цуцић 7.

Само на моменте гости су могли да парирају веома добрим домаћинима.

Д. Драгојевић

СИБАЧ: Словен-Купиново 1:1, ПРХОВО: Младост-Ловац 0:3, ШИМАНОВЦИ: Хајдук-Витез 3:0.

1. Хајдук (Ш)    10     10     0      0             52:7   30

2. Ловац   10     7      1      2                   35:17   22

3. Младост (П)   11     5      0      6           17:36   15

4. Купиново      11     3      4      4           14:23   13

5. Словен  11     3      2      6                   17:26   11

6. Витез    11     0      1      10                   9:30   1