Општинска лига Пећинци: Ревија голова

Играчи ОФК Брестача су играли одличан и ефикасан фудбал.
fudbal, pixabay

Хајдук (Ш) - ОФК Брестач 3:8 (0:4)

ШИМАНОВЦИ: Игралиште Хајдука, гледалаца 50, судија Деспотовић (Огар). Стрелци: Босанчић у 54. и 65. и Ј. Ковачевић у 60. за Хајдук, а Милетић у 9. и 52, Инајетовић у 25. и 45, Цветковић у 33. и Стевановић у 71. и 80. минуту за ОФК Брестач. Жути картони: Илић, Чугаљ (Хајдук).

ХАЈДУК: Вулетић 6, Војкић 6 (Чугаљ 6), Јовановић 6, Карић 6, Илић 6, Г. Ковачевић 6 (Видовић), Ј. Ковачевић 6, Тошовић 6 (Арачић 6), Живановић 6, Босанчић 7, Лемајић 6.

ОФК БРЕСТАЧ: Сретковић 7, В. Ковачевић 7, Јокић 7, Стојковски 7, Стевановић 7, Инајетовић 7 (Јовичић), Милетић 8, Цветковић 7, Бошковић 7, М. Ковачевић 7, Белић 7 (Марковић).

Победник је био решен већ после првог полувреена , када су гости повели са 4:0.

Д. Брацановић

Младост (П) - Срем 0:4 (0:2)

ПРХОВО: Игралиште Младости, гледалаца 60, судија Ћирак (Деч).Стрелци: Бајловић у 23. и 56, Накић у 33. и Ф. Матић у 70. минуту.

МЛАДОСТ: Савић 6, Којић 6, Тошић 6, Стојчевић 6 (Добриловић 7), Петровић 6, Познановић 6, Радосављевић 6, Будулица 7, Д. Васић 7 (Н. Васић 6), Томашевић 6 (Крњајић), Крњулац 6.

СРЕМ: Н. Драгосавац 7, С. Ранковић 7, Ф. Матић 7, Ранисављевић 7, Бошковић 7, А. Ранковић 7, Андрић 7, С. Матић 7 (Бабић 7), Бајловић 8, Накић 7 (З. Драгосавац 7), И. Бантић 7.

Гости су имали прилику да славе и убедљивијим резултатом, али нису успели од низ шанси да постигну више од четири гола,  мада су и играчи Младости имали неколико прилика.

Н. Дрљић

Витез - Камени 2:2 (1:1)

СУБОТИШТЕ: Игралиште Витеза, гледалаца 30, судија Максић (Сремски Михаљевци). Стрелци: Цуцић и Н. Радаковић за Витез, а Цвијић и Марковић за Камени.

ВИТЕЗ: Новаковић, Л. Радаковић, Милић, Ђуричић, Живић, Н. Радаковић, М. Радаковић, Гајић, Николић, Цуцић, Матић.

КАМЕНИ: Урошевић, Цвијић, А. Станчић, Лабахур, Балабан, Мадацки, М. Филиповић,  А. Јовановић, П. Марковић, Јевтић,  Драгаш.

Играчи Витеза, могли су у овом мечу славити, јер су били бољи ривал и  имали су више повољних шанси. Али, на крају гости су кући заслужено однели бод.

П. Грујић

ШИМАНОВЦИ: Хајдук - ОФК Брестач 3:8, КАРЛОВЧИЋ: Ловац - Словен 0:3, ПРХОВО: Младост - Срем 0:4, СУБОТИШТЕ: Витез - Камени 2:2.Сремац из Деча је био слободан.