Општинска лига Пећинци: Сремцима понестало снаге

Младост (П) - Сремац 2:1 (0:0)

ПРХОВО:  Игралиште Зђеларић арена, гледалаца 50, судија Бербер (Пећинци). Стрелци: Клиска у 56. и 85. за Младост, а Милић у 54. минуту за Сремац. Жути картон: Илић (Сремац).

МЛАДОСТ: Бантић 7, С. Ранковић 7, Стојшић 7, Крњулац 7, Будилица 7 (Клиска 8), Васић 7 (Јовановић), Марковић 7, Савић 7 (Марјановић), Познановић 7, Томашевић 7, Радовановић 7.

СРЕМАЦ: М. Даниловић 6, Жутић 7 (Јовановић), Г. Лудајић 7, Јуришић 7, С. Даниловић 7 (Панић), Дрљача 7, Арсенијевић 7, Милић 7, М. Илић 7, Мијатовић 7, Ђурђевић 6. Играчи Младости, јесу били  много бољи ривал, али тек у другом полувремену, када је гостима, после вођства, понестало кондиције и снаге. Имали, су домаћини, у наставку игре, бар још, три, зицера

С. Нешковић

Хајдук (Ш) - Шумар 2:1 (0:1)

ШИМАНОВЦИ: Игралиште Хајдука, гледалаца 75, судија Лазић (Ашања). Стрелци: Игњатовић у 66. и Алексић у 81. за Хајдук, а Благојевић у 26. минуту за Шумар. Жути картони: Игњатовић, Андрић (Хајдук), Алексић, Д. Вукић, М. Вукић (Шумар). Црвени картон. Алексић (Шумар).

ХАЈДУК: А. Вукашиновић 7, Бајловић 6, Војкић – (Лемајић 7), Алексић 7, Келебуда 7, Илић 7, Андрић 6 (Јовановић), Михић 7, Арачић 6,Игњатовић 8, П. Вукашиновић 7.

ШУМАР: Н. Врачевић 5, Ђокић 6, Благојевић 7, Д. Вукић 7, Јанковић 6, Север 6, М. Вукић 6, И. Врачевић 7, Плавшић 6, Г. Врачевић 6, Алексић 5.

Гости из Огара, боље се снашли у првом полувремену, када су и водили. Благојевић је био стрелац после корнера.

У наставку, домаћини, су почели да притискају госте на њихову половину.Игњатовић је изједначио из слободног ударца са око 30 метара. Лопта је само фијукнула у мрежу. А, Алексић, се најбоље снашао, у гужви пред голом гостију, лопту је само ћушнуо у незаштићени део мреже.

Д. Драгојевић

Витез - Камени 0:1 (0:0)

СУБОТИШТЕ: Стадион Витеза, гледалаца 80, судија Јовановић (Пећинци). Стрелци: Цвејић у 80. минуту. Жути картони: Масал (Витез), Јовановић, Николић (Камени).

ВИТЕЗ: Новаковић 7, Драгичевић 7 (Матић), Л. Радаковић 7, Стојановић 7, Босанчић 7, Масал 7, Петковић 7, С. Илић 7, Ивановић 7, М. Радаковић 7, Лучић 7.

КАМЕНИ: Ивашчук 6, Гавриловић 7, Миљуш 7, Н. Вукић 6, Драгаш 6, Добриковић 7, Јовановић 6, Цвејић 7, А. Филиповић 7, М. Филиповић 7, Марковић 6 (Николић 7).

Домаћини су били бољи ривал. И имали, су безброј прилика. Погађали су стативе и пречке, али лопта није хтела у мрежу.Гости искористили, само, једну, једину, шансу, и однели сва три бода.

П. Грујић

КАРЛОВЧИЋ: Ловац - Словен 3:0 (гости нису дошли), ШИМАНОВЦИ: Хајдук - Шумар 2:1, ПРХОВО: Младост - Сремац 2:1, СУБОТИШТЕ: Витез -Камени 0:1.

1. Младост (П)       6      6      0      0      19:4  18

2. Хајдук (Ш)          6      5      0      1      18:9  15

3. Шумар                6      4      0      2      16:8  12

4. Сремац              6      2      1      3      12:12        7

5. Ловац                 6      2      1      3      13:18        7

6. Камени               6      2      0      4      7:13  6

7. Витез                  6      1      1      4      13:20        4

8. Словен               6      0      1      5      6:20  1