ОПШТИНСКА ЛИГА ПЕЋИНЦИ: Убојити Сретеновић

Камени - Брестач 1:5 (0:2)
fudbal

АШАЊА: Игралиште Каменог, гледалаца 100, судија Живановић (Карловчић).Стрелци: С. Ивановић у 83. за Камени, а Сретковић у 38, 52, 60. и 70, и Рајић у 34. минуту за Брестач. Жути картони: Блануша, Асани, Добриковић, Вучевац, Цвејић (Камени), Исаков, Цветковић, Сретковић (Брестач).Црвени картони: Асани, Крачковић (Камени).

КАМЕНИ: Ђ. Ивановић, Лабухар, Добрић, Блануша, Вучевац, Јовановић, Асани, Ђорђевић (С. Ивановић), Добриковић, Сали (Пиваш), Крачковић (Цвејић).

БРЕСТАЧ: Паликућа, Исаков, Обреновић, Д. Ковачевић (Јовичић), Марин (Јањић), Цветковић (Николић), М. Ковачевић, Сретковић, Брковић.

Тако то увек бива у фудбалу... Домаћини су се поштено испромашивали, а гости сваку своју шансу претворили у гол.

Ж. Р.

Ловац - Купиново 0:6 (0:4)

КАРЛОВЧИЋ: Игралиште Ловца, гледалаца 100, судија Јовановић (Попинци).Стрелци: Милутиновић у 18. и 67, Радошевић у 30, Алексић у 31, Михајловић у 32. и Д. Вукић у 54. минуту.

ЛОВАЦ: Љешић 6, Делић 6, Бојковић 6, В. Радосављевић 6, Митровић 6, И. Радосављевић 6, Јевђервић, Вукашиновић 6, Л. Деврња 6, Ристивојевић 6, Ж. Радосављевић 6.

КУПИНОВО: Јовичић 7, Будимчић 7, Н. Вукић 8, Зујић 7, Стајчић 7, Д. Вукић 8, Јефтић 8, Милутиновић 8, Алексић 7 (Бошковић 7), Радошевић 7 (Марјановић 7), Михајловић 7 (Ђуричић 7).

Млади састав домаћина није могао пружити снажнији отпор далеко бољим и искуснији гостима из Купинова, који претендују за освајање првог места на крају првенства.

М. Степановић

Словен - Младост (П) 3:2 (2:0)

СИБАЧ: Игралиште Словена, гледалаца 80, судија Ђуравић (Деч).Стрелци: Алексић у 33. и 59. и Пувалић у 37. за Словен, а Крњулац у 84. минуту за Младост.

СЛОВЕН: Јовановић 7, Алексић 8, Тојага 7, Радаковић 7, Пајић 7, Гмизић 7, Гаковић 7, Бероња 7, Пувалић 7 (Кардаш 7), Гајић 7 (Станојевић 7), Смиљанић 7 (Небригић 7).

МЛАДОСТ: Даниловић 6, Пејчић 7 (Крстић 7), Милић 7, Тошић 7 (Миловановић 6), Крњулац 7, Даниловић 7 (Јовановић 6), Лешић 7 (Вујаклија 7), Лазић 7, Вујаковић 6 (Радисављевић), Васић 7, Рајић 7.

И поред тога што су гостии важили за доброг ривала, нису освојили ни бод. Били су потпуно надиграни, и могу бити срећни што су примили само три гола.

М. Смиљанић

СИБАЧ: Словен - Младост (П) 3:2, АШАЊА: Камени - Брестач 1:5, КАРЛОВЧИЋ: Ловац - Купиново 0:6. Витез из Суботишта је био слободан.

1. Купиново      6      5      0      1      22:6  15

2. Камени  6      5      0      1      16:9  15

3. Брестач 5      3      0      2      21:9  9

4. Словен  5      2      0      3      9:11  6

5. Младост (П)   6      2      0      4      9:19  6

6. Витез    5      1      1      4      4:15 4

7. Ловац   5      0      1      4      3:20  1