Општинска лига Рума: Борбени Румљани

​​​​​​​Јединство (Р) - Граничар (Г) 5:2 (4:0)
fudbalska lopta

РУМА: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија Тодоровић (Хртковци). Стрелци: Греч у 15, Недић у 35. и 41. и Зец у 42. и 63. за Јединство, а Станојевић у 56. и Митровић у 68. минуту за Граничар.

ЈЕДИНСТВО: Кухар 8, Милић 6, Л. Јовић 7, Грбић 7, Маринковић 7, Греч 8, Врготић 7 (Маћешић), Зец 8, Рек 7 (Видаковић), Коларевић 6 (Момчиловић), Недић 8.

ГРАНИЧАР: Вукашиновић 7, Петковић 6, Бошњачић 6, Стевић 6, Станојевић 6, Ристивојевић 6, Влаховић 6, Митровић 6, Букорац 8, Гавриловић 7, Самарџић 6.

Румљани су освојили бодове у веома борбеној игри. И дошли до друге победе у првенству. У првом делу домаћини су играли одличан и ефикасан фудбал, док су се у наставку мало опустили, задовољни  високим вођством из првог дела.

Д. Видаковић

Јединство (К) - Борац (С) 3:2 (1:2)

КРАЉЕВЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија Николић (Рума). Стрелци: Томић у 7.и 50.и М. Лазаребвић у 85. за Јединство, а  Драгичевић у 22. и 35. минуту за Борац. Жути картони: С. Лазаревић, Богдановић, М. Лазаревић (Јединство).

ЈЕДИНСТВО: Башић 7 (Милојевић 7), Радвањ 7 (Банда 7), Бељин 7, Томић 8, Исаковић 7 (Цвитичанин 7), Кордолуп 8, М. Лазаревић 7, Поповић 7, С. Лазаревић 7, Богдановић 7, Станковић 8.

БОРАЦ: М. Јанковић 6, Г. Петровић 7, С. Петровић 7, Арсеновић 6, Малетић 6, Драгичевић 8, Ристановић 6, М. Ђаковић 6 (Нешковић), Басара 8, Милетић 6, Д. Јанковић 7.

Иако су домаћини брзо повели, Драгичевић је са два гола преокренуо резултат. У другом полувремену домаћини крећу ангажованије и плод такве игре је прво изједначење. Томић је главом лопту изблизине послао у мрежу, а М. Лазаревић је прецизним шутем са седам метара савладао искусног Јанковића за планирану победу свог тима.

Б. Кордолуп

Полет - Фрушкогорац 1:6 (1:2)

НИКИНЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 60, судија Ласковић (Краљевци). Стрелци: Томић у 30. за Полет, а Дакић у 28, Павловић у 31, 62. и 65, Бјељац у 69. и Јовановић у 75. минуту за Фрушкогорац.

ПОЛЕТ: Бељин, Дамјановић, Цвијановић, Јандић, Тодоровић, Вујановић, Тошић, С. Јокић, Н. Петровић, Видић, Јари.

ФРУШКОГОРАЦ: Грубић, Кнежевић, Стојковић, Павловић, Б. Граовац, Бајић, Бјељац, Дакић, Бакић, Нинковић, Гојковић (Јовановић).

Играо се добар фудбал.Гости су искористили  физичку спрему и доминирали су у току целе утакмице. Коначан резултат је могао бити и удвостручен.

Б. Тадић

НИКИНЦИ: Полет - Фрушкогорац 1:6, КРАЉЕВЦИ: Јединство - Борац (С) 3:2, РУМА: Јединство - Граничар (Г) 5:2.Јединство из Платичева било је слободно.

1. Јединство (П)   3      3      0      0      15:0  9

2. Јединство (К)   3      3      0      0      10:6  9

3. Јединство (Р)   3      2      0      1      12:7  6

4. Фрушкогорац   3      2      0      1      9:11  6

5. Борац (С)        4      1      0      3      7:11  3

6. Полет              4      1      0      3      3:13  3

7. Граничар (Г)   4      0      0      4      3:11  0