Слога (М) - Фрушкогорац 0:0

МАРАДИК: Игралиште Слоге, судија Тодић (Врдник).

СЛОГА: Милошевић 7, Мишчевић 7 (Сибинчић), Детелин 6, Мујић 7, Лазаревић 7 (Фајин), Кусић 7, Новаковић 7, Ранков 7, Зец 7, Богуновић 7, Татић 7.

ФРУШКОГОРАЦ: Грбић 7, Поповић 7, Павловић 7, Б. Граовац 7, Бајић 7, Дакић, Зец 7, Малетић 7, Стојаковић, Бакић 7, Миоковић 7, Гојковић 7, Самарџија 7.

У доста занимљивој игридомаћини су били ближе победи, али њихови стрелци су били увек за мало непрецизни.

З. Давидовски

Слога (К) - Војводина 2:1 (2:1)

КРЊЕШЕВЦИ: Игралиште Слоге, судија Лепак (Инђија). Стрелци: Попадић у 23. и Антонијевић у 26. за Слогу, а Стојановић у 30. минуту за Војводину. Жути картон: Ристић (Војводина).

СЛОГА: Катић 7, Антонијевић 7, Несторовић 7, Дунчић 7, Великић 7, Попадић 6, Лабан 7, Кнежевић 7, Деспић 5 (Голубовић, Бурсаћ), Кокотовић 7, Гламочак 7 (Николић).

ВОЈВОДИНА: Јовичић 7, Калушевић 6, Бенежан 7, Радинаревић 6 (Шкорић), Ристић 7, Георгијевић 6, Николић 6, Делић 6, Грубјешић 7, Талировић 6 (Шевић), Стојановић 7.

Домаћи су играли чврсто у одбрани и на брзе контре. Већ у 26. минуту су водили са 2:0. И онда су мало посустали, гости су смањили резултат, али у наставку су домаћи издржали све нападе противника и заслужено славили.

Д. Трифуновић

Јединство (К) - Борац (Ј) 6:1 (4:0)

КРАЉЕВЦИ: Игралиште Јединства, судија Данчуло (Инђија). Стрелци: Остојић у 1.  М. Н. Лазаревић у 10, 30. и 66. и Влајин у 27. и 90. за Јединство, а  Јовановић у 52. минуту за Борац. Црвени картон: Остојић (Јединство).

ЈЕДИНСТВО:  Јокић (Бирињи), Г. Станковић, Бељин, Вилотић, Влајин, Остојић, Шолаја (Томић), Нешковић (Спасојевић), Деврња, М. Н.Лазаревић (С. Лазаревић), М. Л. Лазаревић.

БОРАЦ: Горановић, Милић, Тучић, Гаковић, Бомештар, Јовановић, Митровић, Бељић, Наранџић, Недић, Миљуш.

Гости нису могли пружити достојан отпор далеко бољим домаћинима. У 31. минуту Остојић је добио црвени картон, протестовао је сматрајући да је био пенал за домаће, али је судија сматрао да је прекршај био ван 16 метара. Најбољи појединац сусрета био је М. Н. Лазаревић, стрелац три гола.

В. Михајовић

Цар Урош - Доњи Петровци 1:0 (0:0)

ЈАЗАК: Игралиште  Цар Уроша, судија Познан (Рума).Стрелац: Грујић у 60. минути (из пенала).Жути картони: Родић, Спасојевић, Јуришић, Паповић, Видановић (Цар Урош), В. Опарушић (Доњи Петровци).

ЦАР УРОШ: Грубански 9, Родић 8, Спасојевић 8, Бојић 7, Врховац 7, Јуришић 8, Паповић 8, Грујић 9, Ракита 7, Видановић 8, Младеновић 9 (Вукмировић).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Томић 7, В. Опарушић 8, Диклић 8, Вујовић 7, Тркуља 9, Зекановић 9, Сладоја 8, Васић 9 (Мудрић), Н. Опарушић 8, Деврња 7, Иванчевић 7.

Играчи Цара Уроша су имали више зрелих прилика, али нису их успели да их реализују. Победу су остварили са пенала. Драган Јуришић је саплетен у казненом простору гостију, па је Лазар Грујић погодио после и најстроже казне.

П. Михајловић

Планинац - 27. октобар 7:0 (4:0)

РИВИЦА: Игралиште  Планинца, судија Радовац (Рума). Стрелци: Ћирић у 2, Николић у 20, 33, 78.и 84, Поповић у 39. и Илић у 68. минуту.

ПЛАНИНАЦ: Иванушић, Јовановић, Живанчевић (Малешевић), В. Марковић, Ђукић, Николић, Петровић, Степанов, Поповић (Милошевић), Ћирић (Илић), Шабић.

27. ОКТОБАР: Сабо, Михајлик, Радојчић, Јовић, Фекете, Варга, Мишљеновић, И. Бирињи 7, Митрић 7, С. Јухас, Б. Бирињи.

Играла се права „викторија“ пред голом гостију, а домаћи су из сијасет прилика погодили гостујућу мрежу седам пута.

И. Смиљанић

Борац (С) - Граничар (Г) 1:3 (0:1)

СТЕЈАНОВЦИ: Игралиште Борца, судија Васић (Ириг). Стрелци: Кресојевић у 70. (из пенала) за Борац, а Таборовић у 30. и 65. и Јовић у 73. минуту за Граничар. Жути картони: Кресојевић, Лукић, Стричевић, Богнар (Борац), Стевић, М. Самарџић (Граничар).

БОРАЦ: Томашевић 5, Л. Јанковић 6 (Стричевић), Вукмировић 6, Максић 7, Нинковић 7, Богнар 6 (Кескеновић), Кресојевић 7, Лукић 6, Љиљак 5, Ратковић 8, Шивољски 6.

ГРАНИЧАР: Мијалчић 8, Стевић 7, Ристивојевић 6, Ранкић 6, Вукашиновић 7, Митровић 7, М. Самарџић 8, Јовић 8 (Костић), Таборовић 8, Букорац 7 (Гавриловић), Новаковић 6 (В. Самарџић 7).

Играчи Борца су стварали шансе и промашивали, а гости су  постигли голове из слободних удараца. Таборовић је постигао први с 18 метара, а други са око 23 метра.

Д. Нинковић

РИВИЦА: Планинац - 27.октобар 7:0, КРЊЕШЕВЦИ: Слога - Војводина 2:1, ЈАЗАК: Цар Урош - Доњи Петровци 1:0, КРАЉЕВЦИ: Јединство - Борац (Ј) 6:1, МАРАДИК: Слога - Фрушкогорац 0:0, СТЕЈАНОВЦИ: Борац - Граничар (Г) 1:3. Полет из Никинаца је био слободан.

1. Јединство (К) 10     8      1      1      37:12        25

2. Цар Урош       10     6      1      3      35:18        19

3. Граничар (Г)  9      6      1      2      26:12        19

4. Полет    9      6      0      3      20:15        18

5. Фрушкогорац 9      5      1      3      25:17        17

6. Д. Петровци   9      5      2      2      17:10        17

7. Војводина      9      4      3      2      25:11        15

8. Планинац       9      5      0      4      27:15        15