Општинска лига Рума-Ириг: Срећа прати Добринчане

​​​​​​​Сремац (Д) - Граничар (Г) 2:1 (2:1)
vojvodina neradin

ДОБРИНЦИ: Игралиште Сремаца, гледалаца 120, судија Павковић (Вогањ). Стрелци: Томић у 30. и Маџарац у 45. за Сремац, а Таборовић у 15. за Граничар.

СРЕМАЦ: Делић 8, З. Ашћерић 8, Маричић 8, Паунковић 8, Вучковић 8, Глушац 8, Честић 8, Томић 9 (Р. Ашћерић), Љ. Вукмановић 8, Маџарац 9, Ђурић 7 (Д. Вукмановић).

ГРАНИЧАР: Пауновић 8, С. Јовановић 8, Секулић 8, Мушицки 8, Ђ. Самарџић 8, Ђорђић 8, Ковачевић 8, Гавриловић 8 (Вукашиновић 7), Милић 8, Таборовић 8, Букорац 8 (Лазић 7).

Добра игра оба ривала. Постигли су гости и ефектан гол. Таборовић је из слободног ударца с 25 метара изненадио голмана Делића. Могли су гости и боље проћи у овом мечу да су искористили још неколико лепих шанси. Зато су домаћини били много срећнији. Постигли су и два гола и славили. Томић је постигао гол са десетак метара, а Маџарац је лобовао голмана са око 16 метара.

Н. Вукмановић

Војводина - Полет 5:0 (3:0)

НЕРАДИН: Стадион Војводине, гледалаца 50, судија Дукић (Платичево). Стрелци: Ћирић у 12. и 33, Алексић у  21, В. Марковић у 71. и Ристић у 71. минуту. Жути картони: Брадић,  Георгијевић (Војводина). Црвени картон: Д. Петровић (Полет).

ВОЈВОДИНА: Јовичић 7, Шкорић 5 (Вунић 7), Брадић 7 (Георгијевић 5), Милојевић 7 (Мајкић 6), Ристић 7 (В. Марковић 7), Ћирић 9, Бјеливук 7, Алексић 8, Таглиавиа 7, Калушевић 7.

ПОЛЕТ: Илић 6, Вуковић 6, Лубашчик 6, Дамјановић 6, Марковић 6, С. Јокић 6 (Ђурђевић), Д. Петровић 6, Н. Петровић 6, Видић 6, Васић 6.

Играо се добар фудбал. Домаћини су били много бољи ривал, у наставку.

Н. Лазаревић

Јединство (П) - Јединство (К) 4:0 (1:0)

ПЛАТИЧЕВО: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија Добројвић (Рума). Стрелци: Жакула у 17. и 75, Симић у 81. и Стојановић у 83. минуту. Жути картон: Лазаревић (гости).

ЈЕДИНСТВО (П): В. Сабо, Шкара, Жакула, Стојновић, Поповић, Симић (Јовановић), И. Клајн (Денић), Цвијановић (Н. Сабо), Црнковић, Обреновић, Лозић.

ЈЕДИНСТВО (К): Јокић, Миливојевић, Банда, Марковић, Живковић, Исаковић, Томић, Васиљевић, Честић, Цвитичанин, Лазаревић.

Сви су очекивали да ће домаћини играти много боље иако су и повели у првом полувремену. Тек у наставку када гостима понестаје кондиције заиграли су како је и очекивано.

М. Пантовић

Фрушкогорац - Борац (С) 2:0 (1:0)

МАЛИ РАДИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија  Тодоровић (Хртковци). Стрелаци: Бјељац у 21. (из пенала) и Бајић у 55. Минуту. Жути картони: Бјељац (Фрушкогорац), Торњански, Миладиновић, В. Нешковић (Борац). Црвени картон: З. Радивојевић (Борац).

ФРУШКОГОРАЦ: Јовановић, М, Граовац, Павловић, В. Граовац (Самарџија), Антонић, Радвањ, Бајић, Бјељац, Бакић, Миоковић (Кнежевић), Топић (Стојковић).

БОРАЦ: З. Радивојевић, Максић (В. Нешковић), Богнар, Арсеновић, М. Ђаковић, Зељајић, Видовић, Торњански, Пријић, Туфегџић, Миладиновић.

Гости, су само на тренутке, играли онако како се од њих очекује и то, није било довољно ни за  бод. Домаћини нису имали у својим редовима Бјељца и Бајића расположених за игру што је било довољно за неочекивану победу.

Д. Нинковић

ЛАТИЧЕВО: Јединство - Јединство (К) 4:0, ДОБРИНЦИ: Сремац -Граничар(Г) 2:1, РУМА: Јединство - 27.октобар (одложео), МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац - Борац (С) 2:0, НЕРАДИН: Војводина - Полет 5:0 .Хртковци су били слободни.

1. Сремац (Д)             6      6      0      0      19:5  18

2. Фрушкогорац          6      4      2      0      12:5  14

3. Борац (С)                7      4      0      3      18:13        12

4. Јединство (П)         6      3      1      2      15:8  10

5. Хртковци                 6      3      1      2      13:8  10

6. Јединство (Р)         5      2      3      0      7:3    9

7. Војводина               7      2      1      4      14:13        7

8. Граничар (Г)           6      2      0      4      9:8    6