ОПШТИНСКА ЛИГА РУМА: Сигурни Радинчани

Фрушкогорац - Доњи Петровци 3:2 (2:0)
fudbalska lopta

МАЛИ РАДИНЦИ: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Николић (Рума). Стрелци: Зец у 15. и 20. и Бакић у 70. за Фрушкогорац, Чворков у 50. и Динић у 87. минуту за Доње Петровце.

ФРУШКОГОРАЦ: Стојковић, Антонић, Кљајић, Цвјетиновић, Граовац, Бакић (Кнежевић), Зец, Пањак (Ристић), Галетић (Радвањ), Дакић, Самарyија.

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Лошић, В. Опарушић, Зекановић, Диклић, Кукић (Ивковић), Сладоја, Стојановић, Станисављевић, Н. Јовановић, Д. Јовановић, Шаша (Чворков).

Гости док су имали снаге, били су чак и равноправан ривал. На крају је славио домаћин, заслужено.

Р. Миоковић

Хртковци - Борац (С) 5:0 (2:0)

ХРТКОВЦИ: Игралиште  Хртковаца, гледалаца 100, судија Арамбашић (Рума). Стрелци: Димитријевић у 25, 45. и 60, Међед у 72. и Дејан Савић у 75. минуту. Жути картон: Драгојевић (Борац).

ХРТКОВЦИ: Крпан, Међед, Максимовић, Тодоровић (Антонић), Манојловић, Кукић (Дејан Савић),  Ђурђевић, Рудић, Душан Савић (Вукојевић), Димитријевић (Павлићевић), Перић (Сабо).

БОРАЦ: В. Кнежевић, Д. Јанковић, Нинковић, Ђаковић (Зељајић), Ристић, Торњански, Лукић, Шивољски, Драгојевић (Стричевић), Л. Јанковић, Љубинковић.

Хртковчани су лако постигли пет голова. Да нису домаћи стрелци били мало брзоплети, резултат је могао бити и дупло већи.

Д. Вичик

НИКИНЦИ: Полет - Јединство (К) 3:0 (гости нису дошли), ХРТКОВЦИ: Хртковци-Борац (С) 5:0, МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац - Доњи Петровци 3:2.

1. Полет    10     9      0      1      35:10        27

2. Хртковци       10     6      1      3      28:19        19

3. Фрушкогорац 10     5      1      4      32:27        16

4. Доњи Петровци      10     5      1      4      27:24        16

5. Борац (С)      10     2      0      8      17:35        6

6. Јединство (К) 10     1      1      8      16:40        4