Општинска лига Рума: Симић донео победу

Гости из Стејановаца су добро прошли, иако су у једном тренутку водили.
lopta

Јединство (К) - Борац (С) 3:2 (1:0)

КРАЉЕВЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 50, судија Арамбашић (Рума).Стрелци: Томић у 20, Васић у 78. и Симић у 81. за Јединство, Драгичевић у 47. и Малетић у 70. минуту за Борац.

ЈЕДИНСТВО: Јокић, Миливојевић, Јовић, Јовановић, Драгутиновић, Степановић (Босиљкић), Девња, Павловић (Исаковић), Томић (Цвијетић), Симић, Васић.

БОРАЦ: Томашевић, Максић, Нинковић (Зељајић), Ђаковић, Торњански, Драгичевић, Шивољски, Драгојевић (Јанковић), Малетић, Ђ. Ратковић, Нешковић (Вукотић).

А најбољи појединац сусрета био је Александар Симић, стрелац трећег победничког гола за домаће.

Н. Петровић

Фрушкогорац - Хртковци 3:1 (1:1)

МАЛИ РАДИНЦИ: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Јовановић (Рума).Стрелци: Павловић у 35, зец у 65, и Стојковић у 85. (из пенала) за Фрушкогорац, а Дејан Савић у 15. минуту за Хртковце.

ФРУШКОГОРАЦ: Јовановић, Цвјетиновић, Кљајић, Стојковић, Павловић, Граовац, Бајић, Зец, Антонић (Пањак), Бакић, Радвањ (Кнежевић).

ХРТКОВЦИ: Крпан, Међед, Тодоровић, Максимовић, Рајда, Ђурђевић, Рудић, Душан Савић, Дејан Савић (Сушић), Перић (Вукојевић), Дљић (Сабо).

Гости из Хртковаца су успели само да поведу. После тога на терену је постојао само један тим. Домаћини су могли славити и убедлвије.

Р. Миоковић

Доњи Петровци - Полет 1:4 (0:1)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Игралиште Доњих Петроваца, гледалаца 100, судија Николић (Рума).Стрелци: Чворков у 52. за Доње Петровце, Гемери у 9, В. Цвијановић у 55. (из пенала), и 75. и Новаковић у 70. минуту за Полет.Жути картони: Стојановић, Дудић (Доњи Петровци), Гемери, В. Цвијановић, Ликић (Полет).Црвени картон: Н. Опарушић (Доњи Петровци).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Томић 6, В. Опарушић 6, Зекановић 7, Диклић 6,5, Ћирковић 6 (Танасковић, Дудић),  Ковачевић 6,5, Стојановић 7, Н. Јовановић 7, Шаша 7,5, Н. Опарушић 7, Чворков 7.

ПОЛЕТ: Вељовић 6, Р. Цвијановић 6, Бежановић 6, Гемери 8, В. Цвијановић 7,5, Благојевић 6 (Ликић), Новаковић 7, Дамјановић 6 (Живић), Марковић 6 (Петровић), Милетић 6 (Стевановић), Васић 6.

Судија је измислио и пенал за госте,  и то је преломило утакмицу.       К. Јовановић

Резултати:

КРАЉЕВЦИ: Јединство - Борац (С) 3:2, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци -  Полет 1:4, МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац - Хртковци 3:1.