Општинска лига Рума: У режији Павловића

Од гостију се очекивало много више. Бриљирао је Павловић у домаћој екипи.
lopta

Фрушкогорац - Доњи Петровци 4:3 (1:1)

МАЛИ РАДИНЦИ: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија И. Јовановић (Рума).Стрелци: Павловић у 2. и 30, Ристић у 76. и Пањак у 86. за Фрушкогорац, Н. Опарушић у 7, Сладоја у 72. и Н. Јовановић у 89.  минуту за Доње Петровце.

ФРУШКОГОРАЦ: Стојковић 6, Кљајић 7 (Дакић), Павловић 8, Граовац 7, Зец 7, Пањак 8, Поповић 7, Ристић 7 (Бајић), Бакић 7, А. Топић 7, Самарyија 7.

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Томић 7, Јекић 7, Богдановић 7, Динић 7, Диклић 7, Шаша 7, Д. Јовановић 7, Сладоја 7, Н. Опарушић 7, Н. Јовановић 8, Вукајловић 7.

Био је нерешива енигма за гостујућу одбрану. Постигао је два гола, а могао је бар још два. Ипак, најлепши тренутак догодио у 89. минуту, када је Немања Јовановић постигао ефектан гол за госте. Волеј урацем са око 17 метара савладао је Стојаковића.

К. Јовановић

Хртковци-Борац (С) 4:0 (2:0)

ХРТКОВЦИ: Игралиште Хртковаца, гледалаца 120, судија Николић (Рума).Стрелци: Међед у 23, Кукић у 39. (из пенала), Димитријевић у 65. и Обровац у 78. минуту за Борац.

ХРТКОВЦИ: Крпан 7, Међед 7, Максимовић 7, Манојловић 7 (Тодоровић), Кукић 7 (Глумчевић 7), Рудић 7, Душан Савић 7, Димитријевић 7, Перић 7, Дејан Савић 7 (Рајда,) Сабо 7 (Обровац 7), Дејан Д. Савић 7 (Отржан).

БОРАЦ: Томашевић 6, Лукић 6, Стричевић 7, Максић 6, Богнар 6, Ж. Нешковић 6, Јанковић 7, В. Нешковић 7, Малетић 7.Ратковић 6,  Ђаковић 7.

И поред тога што су гости поражени убедљиво, били су у неким тренуцима равноправан ривал.

Д. Вичик

Резултати:

НИКИНЦИ: Полет - Јединство (К) 3:0 (гости нису дошли), ХРТКОВЦИ: Хртковци-Борац (С) 4:0, МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац - Доњи Петровци 4:3.