Општинска лига Шид: Ефикасни млађани Шиђани

​​​​​​​Једнота - Борац (И) 11:0 (5:0)
fudbal lopta

ШИД: Стадион 12.април, гледалаца 50, судија Гавриловић (Шид). Стрелци: Шолаја у 9, Колошањај у 15, Милутиновић у 29. и 50, Ђорђевић у 44. и 70, Думитровић у 45. и 72, Јовановић у 54. и Остојић у 74. и 88.минуту.

ЈЕДНОТА: Стојадиновић, Ђурђевић (Полуга), Рукавина (Шумаруља), Трлајић, С. Јовановић, Шолаја, Петровић, Милутиновић, Думитровић (Остојић), Ђорђевић (Радоњић), Колошњај (Јанковић.

БОРАЦ: Станковић, Симеуновић, И. Филиповић, Д. Филиповић, Пејић, Стојшић, Шаркановић, Николић, Тривић, Сарап, Ивковић (Медић).

Гости нису ни покушали да буду достојан ривал у овом мечу, али нико није очекивао да ће млађани Шиђани играти тако добро и ефикасно.

Е. Хрчек

Ердевик - Омладинац (Б) 3:0 (2:0)

ЕРДЕВИК: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Миладиновић (Шид). Стрелци: Бојанић у 23, Цветковић у 29. и Матијевић у 83. минуту. Жути картони: Герик (Ердевик), Котарлић, Влаисављевић, Кулачанин, Маливук (Омладинац).

ЕРДЕВИК: Јанковић, Герик, Вукадиновић, Цвијановић, Јелчић, Манојловић, Штрбац, Бојанић, Пап (Матијевић), Цветковић, Шафарик.

ОМЛАДИНАЦ: Митровић, Котарлић, Влаисављевић, Симић, Кулачанин, Манојловић, Лазић, Мијатоввић, Смајић, Поповић (Маливук), Вујић (Веиновић).

Многобројни гледаоци су могли да виде добру и допадљиву игру ривала. Ердевичани су имали више жеље  и хтења да славе и у томе су и успели.

М. Станивуковић

Јединство (М) - ОФК Бачинци 3:3 (2:2)

МОРОВИЋ: Игралиште Јединства, гледалаца 150, судија Кончар (Ердевик). Стрелци: Миловановић у 27, Малић у 40. и Шибалић у 78. за Јединство,  а Огњановић у 6. и 34. и Радека у 68. минуиту за ОФК Бачинце. Жути картони: Малић (Јединство), Милинковић, Огњановић, Кончар (ОФК Бачинци).

ЈЕДИНСТВО: Лукић 7, Адамец 6, Д. Јањатовић 7, Ивковић 6, Миловановић 7, Шибалић 7, Алимпијевић 6, М. Јањатовић 6, Малић 7, Н. Јањатовић 6, Нишевић 7.

ОФК БАЧИНЦИ: Барјактаревић 6 (Јовановић 7), Милинковић 7, Тубић 6, Кончар 6, Перишић 6, Радека 7 (Радивојшић 7), Илић 7, Драгиша 6, Огњановић 8, Калинић 7, Марковић 7.

У фер и коректној игри гост из Бачинаца водио је три пута био бољи ривал, али на другој страни домаћини су били расположени за игру. И нису се ниједном предали. Па су на крају и заслужили бод баш због тога што су се срчано борили цео меч.

З. Лазаров

Сремац - ОФК Бингула  7:0 (5:0)

БЕРКАСОВО: Игралиште Сремца, гледалаца 70, судија Аврамовић (Моловин). Стрелци: Леваја у 9, 13, 18. и 24, Смајић у 43, Ерор у 67. и Мијатовић у 76. минуту. Жути картон:  Ерор (Сремац).

СРЕМАЦ: Козељац, Остојић, Чалић, Парента (Чалић), Смајић (Арежина), Вранов, Ерор, Марчетић (Ненадовић), Влаисављевић (Јанковић), Леваја, Мијатовић.

ОФК БИНГУЛА: Волић, Шућак, Павловић, Фаркаш, Крамар (Самарyић), Ситаревић, Микић, Стамболија, Б. Радичевић, Ђерчан (Франциски), Д. Видовић (Станковић).

Млађани домаћини су били боље физички припремљени, и више су желели победу. Засигурно је домаћин неби дошао до лаке и високе победе да су гости искористили неке своје шансе.

С. Ћосић

Јединство (Љ) - Синђелић 2:2 (1:1)

ЉУБА: Игралиште Јединства, гледалаца 70, судија Мирјана Угљешић (Беркасово). Стрелци: Д. Руман у 42. и Ж. Сремчић у 78. за Јединство, Марчетић у 27. и Дреновац у 70. минуту за Синђелић.

СИНЂЕЛИЋ: Ђурић 8, Мраовић 8, Стојковић 7, Ђ. Дамјановић 7, Вудрак 8, В. Милетић 7, Саџак 8 (Шарац), Дреновац 8, Савић 7, Марчетић 8 (Шпановић), Тодоровић 8 (Стојановић).

ЈЕДИНСТВО: Мркоњић 8, Шили 8, Мрђановић 7, Лаћарац 8 (Тадић), Пунош 8, Тележар 8, Руман 8, Ж. Сремчић 9, П. Сремчић 7, Павловић 8, Ширадовић 8.

Домаћи састав је пружио игру коју су сви очекивали. Иначе сви голови су падали после израђених акција, како домаћи, тако и гостојући.

Д. Шаготлић

Граничар (Ј) - Напредак 1:1 (1:0)

ЈАМЕНА: Игралиште Граничара, гледалаца 50, судија Тадић (Сот). Стрелци: Ђурић у 40. за Граничар, Б. Новаковић у 84. минуту за Напредак. Жути картони: Миловановић (Граничар), Милекић ( Напредак).Црвени картони: Грозданић (Граничар), Савић (Напредак).

ГРАНИЧАР: Цвијановић,  Д. Јовић, Грозданић, Вечић, Ђурић, Гојић 7, Рикић 7, Миловановић (Г. Тимарац), Станивуковић (Ђокић), Н. Тимарац, Ђукић (Пантић).

НАПРЕДАК: Јастребић, В. Петровић, Гавриловић, Брекић, Н. Петровић, Панић, А. Младеновић, Милекић (Чавић), Б. Новаковић, Савић, П. Петровић (Веиновић).

Било је доста шанси на обе стране, а само је домаћи стрелац Ђурић био прецизан. А и гостојући стрелци су се испромашивали.

М. Даниловлић

ЈАМЕНА: Граничар - Напредак 1:1, БЕРКАСОВО: Сремац - ОФК Бингула 7:0, ЉУБА: Јединство - Синђелић 2:2, МОРОВИЋ: Јединство - ОФК Бачинци 3:3, ШИД: Једнота - Борац (И) 11:0, ЕРДЕВИК: Ердевик - Омладинац (Б) 3:0. Омладинац из Моловина је био слободан.