Општинска лига Шид: Одлични судија од 70 година

Ердевичани су приказали ефикасан фудбал, уз одлично суђење Бранимира Ђуричића из Шида, који има 70 година.
fudbal

Јединство (М) - Ердевик 0:6 (0:3)

МОРОВИЋ: Игралиште Јединства, гледалаца 150, судија Бранимир Ђуричић (Шид). Стрелци: Д. Босанац у 12. и 18, Томан у 30, Радановић у 52, Заблаћански у 75. и М. Босанац у 78. минуту.

ЈЕДИНСТВО: Протић (Секуловић), Маовац, Нишевић, Грачанин, С. Пајић, Симић, Лазић, Ђурачковић, Ристић, Медић, Болић.

ЕРДЕВИК: Панић, Герик, Цветковић, М. Босанац, Јелчић, Бојанић, Штрбац (Радановић), Томан, Заблаћански, Фаркаш, Д. Босанац.

Р. Кукић

Бачинци - Борац (И) 5:0 (4:0)

БАЧИНЦИ: Игралиште ОФК Бачинаца, гледалаца 50, судија Миљеновић (Шид). Стрелци: Калинић у 14, 36. и 66. и Цупер у 18. и 22. минуту.

ОФК БАЧИНЦИ: Барјактаровић 7, Цетић 7, Џуња 7, Тубић 6, Миленковић 7, Гачић 7 (Ненад Перишић 6), Радивојшић 7, Савић 6 (Вучић 6), Цупер 8, Калинић 9 (Радека 7), Никола Перишић 6 (Меничанин 6).

БОРАЦ: М. Ђурић 7, Пејић 6, И. Филиповић 5, Циганков 5 (Д. Филиповић 5), Наранџић 6, Сарапа 6, Стојшић 6, Сарап 6, Крњајић 5, Медић 6, Степановић 5.

Лагана победа Бачинчана, за другу позицију на табели. Гости нису ни покушали изненадити домаћине.

Б. Милић

Омладинац (Б) - Граничар (Ј) 1:0 (0:0)

БАТРОВЦИ: Игралиште Омладинца, гледалаца 100, судија Тадић (Сот). Стрелац: Бодо у 53. минуту. Жути картони: Стевић, П. Јанковић (Граничар).

ОМЛАДИНАЦ: Д. Манојловић 9, Рукавина 8, Теслић 8 (Сарић 8), Бодо 9, Јакшић 8, Адамец 8, А. Манојловић 8, Дујаковић 9, Б. Мијатовић 9 (Ж. Малешевић 8), Фаркаш 9 (Андрић 8).

ГРАНИЧАР: Цвијановић 8, З. Јовић 7, Д. Јовић 7, П. Јанковић 8, Стевић 7 (Г. Тмарац 7), Рикић 7, Д. Јурошевић 7, Гојић 7, Миловановић 8, Стојановић 8, С. Јанковић 7 (Томић 7).

Изванредано су играли домаћини. Посебно стрелац победоносног гола Бодо. Гости из Јамене били су само фаворити у овом мечу.

Г. Павловић

Синђелић - Јединство (Љ) 1:6 (1:2)

ГИБАРАЦ: Игралиште Синђелића, гледалаца 100, судија Маленић (Шид). Стрелци: Шарац у 44. за Синђелић, а Руман у 38, 42. и 67, Поважан у 47. и Чалић у 50. и 77. минуту за Јединство.

СИНЂЕЛИЋ: Томашевић, В. Милетић, Чолић, Дреновац, Тодоровић, Маравић, Угљешић, Саџак, Блашко, Шарац (Шпановић), Марчетић.

ЈЕДИНСТВО: Мркоњић, Тележар, Ганић, Пунош, Рамић, Руман, П. Сремчић, Поважан, Чалић, Ширадовић, Манојловић.

Гостима из Љубе је било довољно и једно полувреме, и то друго, да потпуно надиграју само борбене домаћине. И да их катастрофално поразе.

С. Стојановић

Бингула - Напредак 0:1 (0:0)

БИНГУЛА: Игралиште ОФК Бингуле, гледалаца 60, судија Гавриловић (Шид). Стрелац: П. Петровић у 90. минуту. Жути картони: А. Алимановић, Марчок (Бингула).

БИНГУЛА: Волић 7, А. Алимановић 7, Франциски 7, Џевер 7, Рајић 7, Станковић 7, Хорват 7 (Петаковић, Б. Радичевић), Д. Алимановић 7, Ловас 7, Марчок 7.

НАПРЕДАК: Сремац 7, Милекић 7, Гавриловић 7, П. Петровић 7, Чавић 7, Б. Младеновић 7, Кртинић 7, А. Младеновић 7, Јастребић 7, Новаковић 7, Лујић 7.

И поред тога што су домаћини играли добро и имали и неке боље шансе од ривала, гостујући тим, је имао више среће у самом финишу утакмице, када је и постигао Петровић победносни гол за свој тим. Домаћи ни су само једном погрешили у одбрани и то их је коштало макар једног бода.

С. Ћосић

Резултати:

МОРОВИЋ: Јединство - Ердевик 0:6, БАЧИНЦИ: ОФК Бачинци - Борац (И) 5:0, БИНГУЛА: ОФК Бингула - Напредак 0:1, ГИБАРАЦ: Синђелић -Јединство (Љ) 1:6, БАТРОВЦИ: Омладинац - Граничар (Ј) 1:0.