Општинска лига-Шид: Шест лепих голова

Било је заиста лепих и течних акција и гледаоци су могли да виде шест голова.
fudbal, pixabay

Граничар (Ј) - Борац (И) 6:0

ЈАМЕНА: Игралиште Граничара, гледалац 100, судија Стевић (Шид).Стрелци: Д.Јурошевић у 16. и 30, Стојановић у 18, 54. и 63. и Старчевић у 32. минуту.Жути картони: Остојић, Недић, Бендер (Борац).

ГРАНИЧАР: Грозданић, Д. Јовић, С. Ђурић, Вечић, Стевић (С. Ђукић), Старчевић (Зарић), Рикић, Гојић (Ивковић), Д. Јурошевић (П. Јанковић), Стојановић, Томић.

БОРАЦ: Л. Јовичић, Пејић, Филиповић (Бендер), Остијић, Циганков, Божић, Панић (Сарап), Богдановић (Моравец), Медић (Недић), Стојшић, Тривић.

М. Даниловић

Омладинац (Б) - Једнота 2:0 (1:0)

БАТРОЦИ: Игралиште Омладинца, гледалаца 100, судија Јовић (Бачинци).Стрелци: Дујаковић у 25. и Ж. Малешевић у 70. минуту.

ОМЛАДИНАЦ: Хорват, Новак, Симић, Милановић, Смајић, Лазић, Теслић, А. Манојловић, Савић, Андришка, Дујаковић (Ж.Малешевић).

ЈЕДНОТА: Харвличак, Миљеновић, Дујковић, С. Јовановић, Шуша, Хрчек, Б. Јовановић, Никола Јакшић, Небојша Јакшић (Панцико), Радека (Загорец), Станкић (Грујић).  Играо се занимљив фудбал.На крају је славио је домаћин.

Г. Павловић

Братство - Напредак (В) 0:2 (0:1)

СОТ: Игралиште Братства, гледалаца 100, судија Милановић (Шид).Стрелац: Новаковић два.

БРАСТВО: И. Киш, О. Скленар, Д. Скленар, Мајхер, Жупљанин, Н. Киш, Н. Урсуз (Грковац), Манђен (Стефанчек), Поважан, М. Урсуз, (Бунчић), Кленар (Варга, Марјан).

НАПРЕДАК:  Нединић, Јастребић, Брекић, Гавриловић, П. Петровић, Н. Петровић (Веиновић), Милекић, Станојчић (Кртинић), А. Маденовић, Новаковић, В. Петровић.

Искусни гости, лако су изашли на крај са млађаним домаћинима.Мада су у неким тренуцима млађани домаћини били и бољи ривал.

Н. К.

Синђелић - Јединство (М) 1:4 (0:2)

ГИБАРАЦ: Игралиште Синђелића, гледалаца 70, судија Стевић (Бачинци).Стрелци: Саџак за Синђелић, Ристић два, Јовић, и Њежић за Јединство.

СИНЂЕЛИЋ: Томашевић, Дреновац, Јовановић, Саџак, Ј. Дамјановић, Вудрак, Сабот, Ђ. Дамјановић (Стојановић), Секе, Дупаљ (Тодоровић), Шпановић (Шарац).

ЈЕДИНСТВО: Лукић, Пејић, Арбић, Адамец, Котарлић, Мраовић, Ристић, Јовић, Блашко(Ивановић), Њежић (Јовановић).

И поред тога што су се Илинчани, заиста поштено борили, много јачи гости лако су дошли до убедљиве победе.

Р. Кошанин

Бингула - Јединствио (Љ) 2:2 (2:1)

БИНГУЛА: Игралиште Бингуле, гледалаца 120, судија Гавриловић (Шид).Стрелци: Огњеновић у 13. и Б. Радичевић у 42. за Бингулу, поважан у 39. минуту  за Јединство. Жути картони: Ловас (Бингула), Рамић, Пунош (Јединство).

БИНГУЛА: Волић, Руман, Франциски, Џевер, Крамар, Ловас, Сладојевић (Петаковић), Станковић, Фаркаш, Б. Радичевић, Огњеновић (Стрешњак).

ЈЕДИНСТВО: Дубовски, Пунош, Тележар, Б. Чалић, Р. Чалић, Рамић, Руман, Тадић, Поважан, Томан (Голуб), Гавриловић (Ж. Сремчић).

Заслужена победа домаћина. Победа је могла бити и убедљивија да је Б. Радичевић био мало прецизнији.

С. Р.

Резултати:

СОТ: Бингула - Напредак (В) 0:2, БАТРОВЦИ: Омладинац - Једнота 2:0, ЈАМЕНА: Граничар (Ј) - Борац (И) 6:0, ГИБАРАЦ: Синђелић - Јединство (М) 1:4, БИНГУЛА: Бингула - Јединство (Љ) 2:1.