Општинска лига Шид: Шиђани силни у наставку

Тек у наставку Шиђани су кренули у напад. И то је уродило плодом.
lopta2

Једнота - Омладинац (Б) 5:3 (1:2)

ШИД: Игралиште Једноте, гледалаца 100, судија Рудић (Сремска Митровица).Стрелци: Медић-Недић у 15, 52. и 55, Хрчек у 47. и Полуга у 90. за Једноту, а Манојловић у 22, Дујаковић у 34. и Марчетић у 74. минуту за Омладинац. Жути картони: Харвличак, Хрчек (Једнота), Рукавина, Марчетић, Медић, Смајић (Омладинац).

ЈЕДНОТА: Харвличак, Полуга, Хрчек, Станкић, Дујковић, Лазић, Ђокић, Недић (Дмитровић), Радмиловић, Медић-Недић (Томић), Митровић.

ОМЛАДИНАЦ: Томашевић, Ж. Малешевић (Стојановић), Жупљанин, Рукавина (Марчетић), Тутић, Манојловић, Медић, Ненадовић, Савић, Дујаковић, Котарлић (Смајић).

Ривал је на крају и добро прошао. Примио је пет голова, а могао је бар још толико.

Е. Хрчек

Јединство (Љ) - Братство 6:4 (3:0)

ЉУБА: Игралиште Јединства, гледалаца 110, судија Мијановић (Адашевци). Стрелци: Р. Чалић у 4, 70. и 84, Хренка у 20, Басташић у 40. и Тадић у 90. за Јединство, а Н. Урсуз у 67, Секулић у 82, Бунчић у 86. и Фрањо у 89. минуту за Братство. Жути картони: Д. Скленар, С. Менђан (Братство).

ЈЕДИНСТВО: Дубоваски, Шили (Сарваш), Рађевић, Ж. Сремчић, Рађевић, Тадић, Хренка, Басташић, Б. Чалић, Р. Чалић, В. Томан, И. Томан (Рајић).

БРАТСТВО: И. Киш, С. Скленар, Д. Скленар, Мајхер, Н.Урсуз, Колар (С. Менђан), Фрањо, Милованчевић (Тривић), Балаћ, Секулић, Бунчић.

Наставак утакмице је био најитересантнији. Гости су се потпуно отворили. Одиграли ефикасно полувреме и добили га са 4:3. Да је утакмица потрајала бар још дестек минута, гости би засигурно освојили бод. Били су бољи од домаћина.

Ј. Томан

Граничар (Ј) - Синђелић 0:2 (0:0)

ЈАМЕНА: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Милић (Бачинци).Стрелци: Секе у 52.и Саџак у 80.  минуту. Жути картони: Јовић, Л. Зарић, Миловановић (Граничар), Савић, Радека (Синђелић).

ГРАНИЧАР: Павловић, С. Ђурић (Ж. Зарић), Д. Јовић, Поповић, Пејић, Станковић, Рикић (Старчевић), Гојић, Петровић (Јовковић), Миловановић (Л. Зарић), С. Јанковић.

СИНЂЕЛИЋ: Барјактаревић, Сабоци, Саџак, Д. Радивојшић, Вудрак, Савић (Грујић), Радека, Дреновац, Јакшић, Бојанић (Секе), Угљешић (Бјелић).

Домаћа одбрана је само два пута киксирала и одмах је била кажњења. Имали су домаћини прилика да се макар поравна резултат, али лопта као да није хтела да уђе у противничку мрежу.

М. Даниловић

Борац (И) - Бингула 3:0 (1:0)

ИЛИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија Гавриловић (Шид).Стрелци: Панић у 30. и С. Наранџић у 64. и 75. минуту. Жути картони: С. Наранџић, Вукелић (Борац), Петровић, Тубић (Бингула).

БОРАЦ: Л. Јовичић, Топић, Циганков, Бјелић, Сарап, М. Јовичић (Вукелић), Панић, Стојшић, Томић, С. Наранџић, Ђурић.

БИНГУЛА: Волић, Вукоманов (Тубић), Францисти, Џевер, Драгић, Ловас, Маодуш, Милинковић, Станковић, Петровић, Велимир.

Домаћи стрелци су били много сналажљивији и то је одлучило коначног победника.

Б. Сарап

Резултати:

ЈАМЕНА: Граничар - Синђелић 0:2, ИЛИНЦИ: Борац - Бингула 3:0, ЉУБА: Јединство - Братство 6:4, ШИД: Једнота - Омладинац (Б) 5:3. Сремац из Беркасова је био слободан.