Општинска лига Житиште –  Нова Црња: Рекордна победа Мокринчана

Делија - Омладинац (РТ) 18:0 (9:0)
delija mokrin

МОКРИН: Игралиште Делије. Гледалаца 100. Судија Ранков (Кикинда). Стрелци: Живко у 7, 55, 72. и 83. минуту, Барбат у 10, 39, 50, 62. и 68 минуту, Да. Миладинов у 14. и 21. минуту, Перишић у 17. и 39. минуту, Голић у 20, 69. и 72. минуту, Вукобрат у 23. и 25. минуту.

ДЕЛИЈА: Бадрљица, Ђукић, Вукобрат, Де. Миладинов, Голић, Да. Миладинов (Врачев), Перишић, Барбат, Увртачев, Симић (Радак), Живко.

ОМЛАДИНАЦ: Ћорић, Попић, Стан, Маркуш, Банаћан, Трифуновић, Бајат, Мандић.

Мокринчани су остварили победу за Гиниса. Подмлађена екипа из Равног Тополовца допутовала је са само осам играча и мада су већ на полувремену примили девет голова, нису одустали. У другом делу утакмице примили су још толико. Најефикаснији су били Барбат с пет постигнут голова и Живко који је четири пута погодио мрежу неравноправних гостију.

Д. Милићев

2. октобар - Будућност 4:0 (3:0)

КУМАНЕ: СПЦ “Огњен Контрић”, гледалаца 100, судија: Лакић (Кикинда). Стрелци: Мијатов у 6. Милосављев у 30. (из пенала), Оџић у 36. и Тешић у 46. минуту. Жути картони: Кнежевић, Његован (Будућност).

2. ОКТОБАР: Радосављев, Ђорђевић, Бозокин, Оџић (Вребалов), Мијатов, Д. Вијоглавин (Аврамов), Лазић, Тешић, Прапорски, Милосављев, Б. Тиквињац, Станчић.

БУДУЋНОСТ: Ђурин, Тривуновић, Кнежевић, Прекајски, Грујић, Ратајић, Папаи, Његован, Караyић, Хуста, Гвозденовић.

Куманчани су очекивано победили Будућност из Банатског Двора и тиме стигли на корак до титуле јесењег првака лиге . Питање победника је решено већ у првом полувремену.     М. Б.

Напредак (Ч) - Тереквеш 1:1, Борац - Пролетер 5:2, 2. октобар - Будућност 4:0, Делија - Омладинац 18:0, Напредак (БТ)  - Рохам 1:1, Бега - 1. октобар 1:2.

1. 2. октобар         10     8      1      1      25:12        25

2. Делија               10     8      0      2      68:17        24

3. Напре.(БТ)        10     6      3      1      34:18        21

4. Тереквеш          10     5      2      3      34:20        17

5. 1.октобар          10     5      1      4      30:32        16

6. Напре.(Ч)         10     4      3      3      17:14        15

7. Пролетер         10     4      1      5      29:33        13

8. Борац               10     3      3      4      36:34        12