Партизан нерешено са Краковијом

У другој пријатељској утакмици фудбалери Партизана одиграли су меч без победника против пољске Краковије 1:1 (0:0).
Bambi Tošić i Sejduba Suma/FK Partizan/M. Todorović

Ово је била још једна одлична провера за играче Партизана. Повели су црно-бели са 1:0, Сума је био асистент а Бамби Тошић стрелац шутем по земљи у 61. минуту.

У 86. минуту Краковија је изједначила 1:1 са пенала голом Томаса Вестеничког. У 90. минуту Ивановић је имао шансу за победу, Сума га је као руком избацио самог испред голмана који му је одбранио.

Партизан-Краковија 1:1 (0:0)

ПАРТИЗАН: Стојковић (од 46. Н. Стевановић) – Милетић (од 67. Лутовац), Остојић, С. Павловић, Урошевић (од 46. Брежанчић) – Шћекић (од 46. Сума), Зђелар – Тошић (од 62. Ф. Стевановић), Натхо (од 71. Смиљанић), Асано (од 35. Марковић) – Садик (од 67. Шкрбић).

КРАКОВИЈА: Хросо, Строжик, Дитјатјев, Сиплак, Пештка, Димун, Вдовјак, Ван Амерсфорд, Лушијус, Пик, Вестеницки, Вилк.

Играли су још: Пешковиц, Рапа, Хелик, Јаблонски, Фераресо, Гол, Ханча, Ракочи, Лошај, Соуза, Лопес.