Партизан савладао Урал пред Будућност (видео)

Српски шампион имао је последњу проверу пред старт у квалификацијама за Лигу шампиона и савладао је руски Урал са 1:0.
partizan logo

Генерална проба за прву утакмицу против подгоричке Будућности био је сусрет са руским клубом а Мирослав Ђукић извео је састав који би требало да супротстави и црногорском шампиону, са Леонардом и Ђурђевићем у стартној постави.

Стрелац јединог гола био је Ђурђевић из пенала у 88. минуту. Он је био оборен у казненом простору и судија је показао на белу тачку.

Партизан - Урал 1:0 (0:0)

МОРАВСКЕ ТОПЛИЦЕ: Стадион: Шпортни парк Белтинци (Словенија). Стрелац Ђурђевић у 88. минуту из пенала.

ПАРТИЗАН: Кљајић, Вулићевић, Ћирковић, Остојић, Милетић, Михајловић, Евертон, Косовић, Јанковић, Леонардо, Ђурђевић.

УРАЛ: Годзур, Вараздат, Балажиц, Данисев, Павленко, Бавин, Кулаков, Димитров, Иљин, Глушков, Емељанов.