ПОБЕДЕ ГОСТИЈУ У СУПЕРЛИГИ СРБИЈЕ Раднички из Крагујевца бољи од Спартака, ИМТ напунио мрежу Напретка

СУБОТИЦА: Фудбалери Радничког из Крагујевца победили су данас на гостовању екипу Спартака резултатом 3:1 (0:0) у утакмици 14. кола Суперлиге Србије.
1

Голове за клуб из Крагујевца постигли су Килијан Бејвис у 65. минуту, Милан Видаков у 80. минуту и Дејан Керкез који је постигао аутогол у 83. минуту. Једини прецизан за екипу Спартака био је Андреј Тодорски у 86. минуту.

Фудбалери ИМТ-а победили су екипу Напретка у Крушевцу резултатом 4:0 (2:0).

Голове за београдски тим постигли су Лука Луковић у 5. и 73. минуту, док је Милош Луковић голове постигао у 29. и 70. минуту.

Екипа Младости однела је победу у Лучанима, где је на домаћем терену била боља од фудбалера Јавора резултатом 1:0 (1:0).

Једини гол на сусрету постигао је Урош Сремчевић у 28. минуту.