Подручна лига Суботица: Куцурани у одличној форми

Бриљантном партијом и надпросечном ефикасношћу, фудбалери куцуранске Искре украсили завршетак првенства у подручној Суботичкој лиги.
fudbal, pixabay

Искра (К) - Панонија 7:1 (5:0)

КУЦУРА: Игралиште Искре, гледалаца:300, судија: Д. Врана (Суботица), стрелци: Иван у 8. и 41., Шанта у 15., 44. и 89., Малацко у 28. и Гаговић у 85. за Искру, а Рахић у 78. минуту за Панонију,  жути картони: Калинић (Искра), а Савић, Ђурица (Панонија)

ИСКРА (К): Калинић, Маљик, Дурутовић, Сталевић, Ђаковић, Јурчук (Гаговић), Шанта, Малацко, Вајагић, Иван, Дамјан Губаш

ПАНОНИЈА: Живко (Зељић),Токоди, Папрић, Ђурица, Савић, Цветичанин, Рахић, Барна, Тутић, Бањеглав (Н. Беговић), Влаховић (Р. Беговић).

Истовремено, разиграни Куцурани направили су сјајан наговештај за скорашње утакмице баража за улазак у северну групу Војвођанске лиге.

Ђ. Шт.

Раднички (Б) - Његош (Л) 7:3 (3:2)

БАЈМОК: Стадион Спортски центар, гледалаца 100, судија: Лукић (Суботица), стрелци: С. Бабић у 3. и 82. Јањић у 44. 45. и 80. Кекезовић у 57. Маравић у 84. за Раднички, а Вујошевић у 29. Мендлер у 33. и Пејовић у 70. минуту за Његош.

РАДНИЧКИ: Иванишевић 7 (Мл. Маринковић 6), Станар 6, Лебовић 7, Тодорић 7, Вуковић 7, Лукић 7 (Маравић 7), Д. Бабић 6, Кекезровић 7, Матић 7, Б. Срђан 7, Јањић 8.

ЊЕГОШ: Радовић 6, Винце 6, Арамбашић 6, Пвичевић 6, Кустурић 6, Косовић 7, Николић 7, Мендлер 6, Пејовић 7, Вујошевић 6.

Бољом и ефикасном игром фудбалери Радничког су поразили Његош из Ловћенца.

С. Ст.

Сутјеска - Слога 5:2 (2:0)

БАЧКО ДОБРО ПОЉЕ: Стадион „ Крај Сушаре“, гледалаца 150. Судија: Ждрња ( Нови Жедник ). Стрелци:  Пејић у 35. Глумац у 42. Лопушина у 49. и Дринчић у 61. и 77. минуту за Сутјеску, а Фараго у 53. и Радић у 83. минуту за Слогу. Жути картони: М. Бајић и  Николић (Сутјеска), а  Вишњић( Слога).

СУТЈЕСКА: Гашовић  7 (И. Бајић), З. Бајић 7 ,М. Бајић 7, Дринчић 9, Јакић 7,  Беркловић 8, Лопушина 8, Пековић 7, Врекић(Глумац 8), Пејић 7, Вуковић 8.

СЛОГА: Ј. Радић 7, Мартиновић 6, Баук 7, Банов 6, Вишљић 6  Булатовић 6, Ж. Радић 6,  Мијић 6 , Миланковић 6,  Савић 6,  Савић 6, Живановић 6, Фараго 7.

Ревија голова у Бачком Добром Пољу. Голеаду је започео Пејић  у 35 минуту са беле тачке, након што је оборен Вуковић. У 42. минуту млади  Глумац је повећао предност, након што је одлично реаговао на центаршут Јакића и главом сместио лопту у мрежу. А у другом делу постигнуто је још пет голова.

И. Вуковић

Јадран - Препород 3:5, Обилић - Виноградар 3:1, Пролетер (РС) - Ђурђин 0:1, Раднички - Његош 7:3, Искра - Панонија 7:1, Напредак - Војводина 1:1, Сутјеска - Слога 5:2, Сента - Пролетер (Њ) 3:1.