Партизан у финалу Купа, Натхо решио вечити дерби

На Партизановом стадиону у Београду завршена полуфинална утакмица Купа Србије Партизан-Црвена звезда. Натхо донео победу Партизану у 57. минуту
derbi

102` Корнер за Звезду, лопта у наручју голмана Партизана Стевановића, судија свира крај

96` Контра Партизана, шут Асана са леве стране изблокиран

95` Играће се још неколико минута

88` Бен добио жути картон, неспортски закачио Суму

85` Сума добио жути картон због оштрог старта

83` Бранко Јовичић у Звезди мења Његоша Петровића

78` Стојковић излази због повреде, на гол Партизана стаје Стевановић

76` У Звезди Радуловић заменио Иванића

71` Бен добро центрирао из корнера, Звездин центархалф Милуновић захватио непрецизно лопту главом. У Партизану изашао Марковбић, ушао Стревановић

67` Асано у Партизану добио жути, излази Натхо, улази Сума

66` Одличан шут Садика са дистанце после лепе акције Партизана, корнер за црно-беле

65` Томане и Гаврић улазе у Звезди, излазе Јованчић и Боаћи

61` Велика шанса за Звезду, Боаћи вукао контру, могао да бира како да дода и погрешио . Потом уследио корнер, Звезда поновио имала шансу

57` Прошао Садик у казненом по левој страни, успео лопту да дотури до Натха, који је погодио Звездину мрежу, 1:0 за Партизан

54` Продор Асана са леве стране, шут по земљи, Борјан лако кроти лопту

52` Брза акција Партизана, Садик шутира искоса са десне стране, Борјан брани

50` Врло висок ритам и у другом полувремену

48` Лепа контра Звезде, Бен примио грудима тешку лопту, упутио пас ка Вукановићу, овај ка Иванићу лопта пролази поред стативе

47` Почело друго полувреме, у знаку је бакљаде на северној трибини

49` Боаћи лепо шутирао са двадесетак метара, Стојковић ефектно одбранио. Судија одсвирао крај првог дела, много трчања, тек у завршници и прави фубалски потези

48` Шут Иванића са дистанце, без опасности за гол Партизана. Звезда у завршници полувремена има иницијативу

46`  Бен шутира из слободног ударца, погађа стативу, Звезда је затресла мрежу из офсајда

44` Стојковић, голман Партизана , добио жути картон, ван казненог простора фаулирао је Звездиног нападача Вукановића који је пре стигао до лопте

40`  Контра Партизана, Асано шутирао са леве стране прилично меко, Борјан с муком укротио шут јер је киша поквасила терен

37` Много свађе око једног аута, на крају жуте картоне добили Гобељић из Звезде и Здјелар из Партизана

36` Доста грешака на средини терена, и даље без повезаних акција

31` Бен после фаула извео слободњак, Стојковић лако хвата, Партизан покушао контру, прекинута утакмица због много бакљи на југу Партизанлвог стадиона

28`Звездин центархалф Дегенек добио жути картон, фаулирао Садика да би спречио контру Партизана

23` Лопту врло често имају стопери, пошто везни играчи обеју екипа не успевају дуго да је задрже

21` Милетић шутира после корнера, сјајно га изблокирао Звездин бек Родић

19` Садик ушао у казнени са леве стране, добар дриблинг, шутнуо у ближи угао, Борјан брани

16` Прва опасна акција Звезде, Родић заврнуо са леве стране, лопта шетала по Партизановом петерцу, корнер

15` Нема повезаних акција, игра се брзо, нападачи се углавном траже дугим лоптама, шанси за сада нема

11`Врло динамична утакмица, играчи оба тима много се крећу

9` Садик добро продирао са десне стране, фаул Родића, леви бек Црвене звезде добио жути

7` Асано ушао са леве стране у казнени, Гобељић добро стартовао и избацио лопту у корнер

6` Шут Садика, Партизановог нападача, лопта лети преко преечке

4` За сада испитивање снага, нема повезанијих акција