Премијер: Арсенал и Челси без победника

У наставку Премијер лиге одиграна је једна утакмица. Арсенал је играо нерешено са Челсијем 2:2 (0:0).
Vilsir Dzek/FACUNDO ARRIZABALAGA

Стрелац за тобџије био је Вилшир у 63. минуту.

Акција је трајала са леве стране, после корнера и додавања десетка Арсенала је ушла у шеснаестерац и у паду ногом захватила лопту која је завршила у првој стативи горе у рашљама.

Челси је изједначио у 67. минуту из пенала Азар је био стрелац. Белерин је по судији Тејлору, који је стајао близу, срушио Морату и досуђен је пенал.

Преокрет се догодио у 84. минуту након што је примо добар пас од Запакосте који је прошао по десној страни, Алонсо је тукао ниско по средини гола и лопта је ушла поред голмана у мрежу за 1:2.

Шок или правда у 90+2. минуту. Белерин је стрелац за Арсенал после одбијене лопте главом, натрчао је на њу и закуцао је под под пречку Чеха.