Премијер: Вулвс нерешено са грађанима, победа Арсенала

У трећем колу Премијер лиге Вулвс и Манчестер Сити одиграли су нерешено 1:1.
Vulvfs Mancester siti/Fonet

Предност Вулвсима донео је Боли у 57. минуту сусрета.

Боли је постигао гол руком у паду, пошто је главом промашио, судија је био у неповољном положају да би уочио неправилности, па је домаћи тим ипак наставио утакмицу са предношћу од 1:0.

Актуелни шампион Енглеске изједначио је у 69. минуту преко Лапорта.

Он је главом закуцао лопту у мрежу после прекида и набачене лопте.

Најизгледнију прилику да грађанима донесе тријумф имао је Агуеро у судијској надокнади, када је из слободног ударца погодио пречку.

Сити је и даље на врху табеле са седам бодова, али и утакмицом више од другопласираног Ливерпула.

Вулвси су на 12. позицији са два бода.

Сити у наредном колу дочекује Њукасл, док ће Вулверхемптон у госте Вестхему.

Арсенал је савладао Вест хем. Повели су гости преко Арнаутовића у 25. минуту. Дупли пас Андерсон и Арнаутовић, потом шут и гол. Монреал је изједначио у 30. минуту након низа грешака одбране Вест хема. Потом је Диоп дао аутогол у 70. минуту и Велбек је шутем у 90+2. минуту из близине закуцао лопту у мрежу.