Преокрет фудбалера Партизана за победу у Сурдулици

СУРДУЛИЦА: Фудбалери Партизана савладали су данас Радник у Сурдулици 2:1 (1:1) у утакмици 28. кола Суперлиге Србије.
fudbal

Домаћин је повео голом Уроша Миловановића у 27. минуту, изједначио је Никола Терзић у 34, а победу црно-белима донео је Рикардо Гомеш у 48. минуту.

Партизан је поново на врху табеле изједначен са Црвеном звездом са по 75 бодова.

Станојевић: Немогуће какав је терен, честитам момцима

Честитам момцима што су били карактерни. Немогуће какав је терен, било је тешко играти, рекао је тренер Партизана Александар Станојевић после победе.

Зато, честитке на истрајности. Сад идемо да се мало одморимо после великог броја утакмица у кратком временском периоду. Значиће нам пауза, одморићемо се, имати времена за тренинге, неки играчи ће нам се вратити, изјавио је Станојевић за ТВ Арена спорт.