ПРВА ЛИГА ОФК Бачка - Раднички 1923 1:1

БАЧКА ПАЛНКА: У првој првенственој утакмици у Бачкој Паланци је виђена подела бодова.
Prva liga Srbije

Домаћи су до вођтва дошли у 74. минуту преко капитена Крстића који је одлично извео слободан ударац и са 18 метара по средини гола погодио рашље.

Гости су у последњих петнаестак минута кренули на све или ништа и у судијској надокнади преко Петровића изједначили су на 1:1.

Д. З.

Бачка Паланка, Стадион Славко Малетин - Вава. Гледалаца око 1.500.

Судија: Манојловић (Књажевац).

Стрелци: Крстић у 74.минуту за ОФК Бачку, Петровић у 90. минуту за Радникки 1923.

Жути картони: Петровић, Алексијевић, Рађен (Радницки 1923).

ОФК Бачка: Милојевић 7, Веселиновић 7, Маринковић 7, Обреновић 7, Асани 6, Крстић 7, Димитрић 6 (Симић -), Марковић 6 (Н. Стојановић 7),  Миловановић 7, Ђорђевић 7.

Раднички 1923: Савић 6, Петровић 7, Тодоровић 6, Алексијевић 6 (Поповић -), Никодијевић 6, Ковачевић7, Ћировић 6 (Видовић -), Здравковић 7, Грбовић 6, Рађен 6, Зерађанин 6 (Илиц - ).