ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ Кабел ремизирао са Синђелићем у Београду

БЕОГРАД: У 19. Колу Прве лиге Србије Кабел је на гостовању Синђелићу у Београду иограо нерепено 1:1 (1:0).
Kabel-Graficar/D. Ivanić

Фудбалери Кабела су од првог минута сусрета имали су теренску иницијативу и опасно су претили голу Синђелића. Ипак, домаћин се прегруписао и успео да поведу у последњем минуту првог полувремена.

Жуе је побегао Бјековићу, који га је на непрописан начин зауставио у шеснаестерцу, па је судија показао на белу тачку, а фудбалер Кабел зарадио је црвени картон. Са беле тачке Бранковић је лако савладао Вуквиша.

У другом делу сусрета Синђелић је доминирао, а фудбалери Кабела су се упорно бранили и пред крај меча успели су и да изједначе. Досуђен је слободан ударац на неких двадесетак метара од гола Синђелића, а искусни Говедарица је резантним ударцем погодио мрежу и донео велики бод фудбалерима из Новог Сада.