Прва лига Србије: Трајал однео сва три бода из Митровице

У незанимљивој и неквалитетној игри за овај ранг такмичења, у првом полувремену фудбалери Радничког били су надмоћнији ривал и нападали, али нису имали неку изгледнију прилику да угрозе гол гостију.
lopta2

Крушевљани су деловали доста слабо и неорганизовано и као да су желели да се што пре заврши тај део игре.

У наставку није виђено ништа ново. Играло се неповезано на обе стране, али су нешто бољи  ипак били гости, таман довољно за промену резултата. У две брзе акције дошли су до вођства од 2:0, а стрелци су били Средојевић и резервиста Килибарда. Изванредно су искористили лопте својих саиграча и на њима је било само да их угурају у мрежу. После тога домаћи крећу много ангажованије и плод такве игре био је гол Радоњића у 77. минуту. Наставили су Митровчани након тога да нападају, створили су две шансе које су пропустили и бодови су отишли у Крушевац.

Б. Рокнић

Раднички (СМ) - Трајал 1:2 (0:0)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион Радничког, судија Анђелковић (Панчево). Стрелци: Радоњић у 77. за Раднички, а Средојевић у 50. и Килибарда у 52. минуту за Трајал. Жути картони: Драшковић, Гашић (Трајал).

РАДНИЧКИ: Шегавац 6, Васиљевић 6, Мићановић 6 (Јанковић), Никола Стевановић 6, Требовац 7, Крнета 7, (Николић 6), Мијаиловић 7 (Немања Стевановић), Спасојевић 7, Обреновић 7 (Томовић), Радовић 7 (Радоњић), Ракић 7.

ТРАЈАЛ: Драшковић 7, Мијић 6, Средојевић 7, Гашић 7, Степановић 7 (Матејевић), Голубовић 7 (Алексић), Николић 6 (Килибарда 7), Милошевић 7 (Милосављевић, Јовановић), Пуношевац 7, Петровић 7, Јоофсман 7.