СЕРГЕЈ ОСВОЈИО СВОЈ ПРВИ ПЕХАР У САУДИЈСКОЈ АРАБИЈИ Србин учествовао у великом успеху

Фудбалери Ал Хилала освојили су Суперкуп Саудијска Арабије победом над Ал Итихадом 4:1. На тај начин први пехар у сезони стављен је у витрине клуба.
1

Ослабљени неиграњем најбољег фудбалера екипе Александра Митровића, актуелни лидери шампионата су после муке ипак дошли до славље, иако резултат тако не говори.

Меч је одигран у Абу Дабију и Ал Хилал је повео голом Малкома у петом минуту, да би Абдеразек Хамдалах након промнашеног пенала одбитак спровео у мрежу за поравнање у 21. До паузе је Салем Ал Давсари вратио предност.

Било је интересантно у наставку, а гол одлуке постигао је Малком у 89. минутт, затим Насер Ал Давсари закључио сусрет у дубокој надокнади.

Читав меч одиграо је Сергеј Милинковић Савић, а клуб је дошао до четвртог Суперкупа у историји.