Серија А: Лацио и Болоња нерешено, Сергеј стрелац

У 37. колу италијанске Серије А Лацио и Болоња одиграли су меч без победника 3:3 (1:0).
Lacio-Bolonja/Fonet

Римљани су повели голом Корее у 14. минуту. Одлична акција и гол из близине нападача плаво белих.

Поли је изједначио шутем из мртвог угла у 50. минуту, а Дестро донео предност 1:2 само минут касније. Кисанга је изједначио 2:2 прелепим шутем у 59. минуту, погодио је малу мрежу. Орсолини је довео у ново вођство Болоњу 2:3 необичним ударцем из близине после прекида и гужве у 63. минуту. Прелеп изједначујући гол 3:3 постигао је Сергеј Милинковић Савић после слободног ударца који је извео и пребацио зид у 80. минуту.

Лацио је осми и играће Лигу Европе као победник Купа, док је Болоња Синише Михајловића после грчевите борбе за опстанак, сада 12. на табели на коло пре краја првенства.