СЛ: Партизан после преокрета победио у Шапцу

ШАБАЦ: Фудбалери Партизана победили су вечерас Мачву у Шапцу 2:1 (1:1) после преокрета у 32. колу Суперлиге Србије.
fudbal

Домаћи тим повео је већ у другом минуту игре голом Бранислава Кнежевића, а та предност била је на снази све до 43. минута када је Такума Асано донео изједначење.

Коначан резултат и победу црно-белима обезбедио је Лазар Марковић у 55. минуту.

Партизан сада има 80 бодова, док је Мачва на 19. позицији на табели са 21 бодом.

Раније данас Војводина је победила Бачку 2:1

Резултати: Бачка - Војводина 1:2, Мачва - Партизан 1:2. Сутра: Црвена звезда - Радник (19 сати). Недеља: Металац - Инђија, Нови Пазар - Чукарички, Златибор - Рад (13 сати), Пролетер - Младост, Раднички Ниш - Јавор, Спартак - Напредак, ТСЦ - Вождовац (19 сати).

Табела: Црвена звезда 89 бодова, Партизан 80, Војводина 66, Чукарички 62, Радник 48, Спартак 47, ТСЦ 46, Пролетер 44, Младост 42, Металац 41, Раднички Ниш 38, Вождовац 38, Јавор 37, Нови Пазар 36, Рад 36, Напредак 35, Инђија 33, Златибор 22, Мачва 21, Бачка 16.