СОМБОРСКА ЛИГА Славље Пивничана

Славија - Русин 4:2 (2:1)
fudbal

Повели су гости Ђукановић је ушао у шеснаестерац и послао лопту иза леђа Вучетића.

У 10. минуту  из слободног ударца  Давидовић је погодио мрежу. У 19. минуту Јушковић је додао Шмиту који је постигао погодак. У 47.минуту са десне стране Јушковић је извео корнер на прву стативу до Ђурића који је послао у мрежу. У 55. минуту Кухта је одузео лопту, додао Давидовићу који је био прецизен,а потом је  Вујовић је био сигуран са беле тачке.

Ј. Шустер

ПИВНИЦЕ: Игралиште Славије, судија: Мартиновић (Кљајићево), стрелци: Давидовић у 10. и 55. М. Шмит у 19. Ђурић у 47. за Славију, Ђукановић у 7. Вујовић у 78. минуту (из пенала) за Русин. Жути картони: М. Шмит, Грња, Чвокић (Славија), Калинић, Данојевић (Русин).

СЛАВИЈА: Вучетић, Болехрацки, А. Шмит, Јушковић, М. Шмит, Заскалицки, Кухта (Белањи), Грња, Ђурић (Винковић), Давидовић, Чвокић (Бенка).

РУСИН: Калинић, Сајановић, Холик, Кочиш, Вујовић, Бранковић (Будински, Виславски), Вујовић, Данојевић, Ђукановић, Кулић (Ковачевић), Рац.

Полет - Будућност (Г) 4:1 (3:0)

Екипа Полета одиграла је врло добро и укњижени су нови бодови. Капитен Богдановић асистирао је код два гола, а један је постигао. Имали су и гости неколико прилика али нису били ефикасни.

А. Чичић

КАРАВУКОВО: Игралиште Полета, судија: Вујић (Кула). Стрелци: Стоиљковић у 9. Бодановић у 19. Стојковић у 27. Малиновић у 84. за Полет, а Молнар у 78. минуту за Будућност. Жути картони: Стоиљковић (Полет), а Леђанац и Чипкар (Будућност).

ПОЛЕТ: Ивановић 8, Алексић 7, Костадиновић 7, Ж. Станковић 7, С. Станковић 8, А. Стошић 7, Миленковић 7, Стојковић 8 (Малиновић 7), Богдановић 8, Стоиљковић 8 (М. Стошић 7), Јовчић 7.

БУДУЋНОСТ: Дубовски 6, Јакуш 7, Фабри 6 (Катјак 6), Мишковић 6 (Захорец 7), Хорват 7, Поповић 6, Адамек 7, Молнар 7, Чипкар 7, Царић 6, Леђанац 7.

БСК - Будућност (П)  1:0 (1:0)

Домаћин је освојио бодове после шута Кораћа, на одбијену лопту натрчао је Драговић и са пет метара савладао голмана Дражића. Гости су пропустили три прилике, а домаћи нападач Бељански није искористио пенал у 84. минуту.

А. Чичић

БАЧКИ БРЕСТОВАЦ: Игралиште БСК-а, судија: Чапко (Руски Крстур). Стрелац: Драговић у 33. минуту. Жути картони: Медић, Драговић, Бељански (БСК), а Ковачевић, Гашић (Будућност).

БСК: Немет 7, Драговић 8, Станић 7, Божић 7, Милошевић 8, Стојаковић 7 (Ђурђевић 7), Бељански 7, Стоисављевић 7 (Хинић 7), Кораћ 8, Мијатовић 7, Медић 7 (Вејновић 7).

БУДУЋНОСТ: Дражић 8, Баћанов 6, Кнежевић 7, Јелић 6 (Козомора), Николић 7, Гашић 6, Живић 7, Гајић 7, Тривуновић 7, Плавански 6 (Марић), Ковачевић 7.

Тврђава  - Кордун 1:2 (0:2)

На почетку меча гости су дошли до веклике предности.  После тога, играчи домаћег тима имали су већи посед лопте од гостију, али су успшели само да смање резултат.

Ђ. Ш.

БАЧ: Игралиште Тврђаве, судија: Д. Нађ (Руски Крстур), стрелци: Вујиновић у 70. за Тврђаву, а Козлина у 6. и Марко Чекелиш (из једанаестерца) у 8. минуту за Кордун, Жути картони: Шомоши, Медић, Малешевић, Ђенадија, Ђумић, Вујиновић, Радаковић (Тврђава), а Трбојевић, Мацановић, Стојановић, Бараћ (Кордун).

ТВРЂАВА: О. Ћућковић, Милиновић (Милешевић), Вујиновић, Шовен, Радаковић, Шомоши, Ђумић, Ћулибрк (Вајнрих), М. Агбаба, Малешевић, Медић (Ђенадија).

КОРДУН: Цурновић, Миле Чекелиш, Ковачевић, Трбојевић, Мацановић, Самопјан, Марко Чекелиш (Д. Шаула), Л. Карас, Козлина (Секулић), М. Карас, Кнежевић (Стојановић).

Кулпин - Омладинац (Б) 3:0 (1:0)

КУЛПИН: Игралиште поред канала,судија: Н. Шћепановић (Крушчић), стрелци: Дејан Киш у 30. и 77. (оба с пенала) и Сантрач у 90. минуту, жути картони: Зеленак, Ђ.Бургер (Кулпин), а Теслић, Муфић, Трбојевић (Омладинац),

КУЛПИН: Младеновић, Валентик, Станишић, Замфировић, Зеленак (Ђ.Бургер), Попржен, Дејан Киш (Шекез), Николић М.Бургер, Сантрач, Кајтез.

ОМЛАДИНАЦ (Б): Миљан Зелић, Теслић, Лесковац (Вукадиновић), Муфић, Суботић, Н. Мијић, Ковачић, Гргић, Трбојевић  (Милош Зелић), Плавшић, Богнар (Дамјановић).

Ђ. Ш.

Раднички - Задругар  6:0 (6:0)

(прекинуто у 45. минуту)

РАТКОВО: Стадион Радничког, судија: Радановић (Бачка Паланка). Стрелци: Кардинал у 11. (из пенала) и 45. Миловановић у 13. и 34. Игњатовић у 40. Ф. Милуновић у 44. минуту. Жути картони: Милош Кесић (Раднички), а Вуковић, Тасић (Задругар). Црвени картон: Вуковић (Задругар).

РАДНИЧКИ: Спасић, Ф. Милуновић, А. Милуновић, Лазаревић, Дошен, Игњатовић, Стојановић, Кардинал, Миловановић, Милош Кесић, Мирко Кесић.

ЗАДРУГАР: Пјевић, Илић, Мрђеновић, Тасић, Веселиновић, Вуковић, Јанковић, Мочић, Ранчић (Милићевић), Кончаревић, Ирић.

А. Чичић

Маглић - Борац (БГ) 0:4 (0:2)

МАГЛИЋ: Игралиште Маглића, судија: Б.Родић (Апатин), стрелци: Чук у 7. и 52, Жегарац у 9. и Д. Илић у 50. минуту, жути картони: Дмитровић (Маглић), а Марко Чутурило (Борац).

МАГЛИЋ: Радишић, Тадић (Стјепановић), Мркоњић, Дмитровић (Добровољски), Стојковић (Прерадовић), Докнић, М. Илић (Спасић), Милановић,Туцић (Васић), Бошко Тројановић, Грња.

БОРАЦ (БГ): Марковић, Марко Чутурило (Ковачевић), Субашић, Загорац, Покрајац, Д .Илић, Зегарац, Чук (Иванић), Нешковић (Милан Чутурило),  Радаковић,  Обрадовић (Војиновић).

Ђ.  Ш.

Станишић - ЖАК 4:1, Раднички - Задругар 6:0, БСК - Будућност (П) 1:0, Тврђава - Кордун 1:2, Будућност (М) - Борац 2:0, Полет - Будућност (Г) 4:1, Славија - Русин 4:2, Кулпин - Омладинац 3:0, Маглић - Борац (ВГ) 0:4.