СРЕМСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА: Бешчани блистали и са десеторицом

Хајдук (Б) - Подриње 4:1 (2:0)
fudbal

БЕШКА: Стадион Хајдука, гледалаца 150, судија Мушицки (Рума).Стрелци: Добријевић у 3, Чучковић у 6. и Митровић у 58. и 82. за Хајдук, Павловић у 70. минуту за Подриње.Црвени картон: Цураковић (Хајдук).

ХАЈДУК: Калајџић 7, Чича 7, Добријевић 8  (Петровић), Милосављевић 8, Цураковић 6, Чучковић 7 (Радун), Бајић 7 (Караћ 7), Лаврек 7, Ковачевић 7, Митровић 8 (Прица), Суботин 8 (Трбовић).

ПОДРИЊЕ: Релић 6, Теодоровић 7, Радовановић 6, Павловић 6, Ђурђевић 6, Тодоровић 6, Стевић 6, Мијаловић 6 (Дронић), Туцаковић 6, Ивић 6 (Савић), Ераковић 6.

Изабраници тренера Зорана Грујића иако су од 37. минута, када је искључен Цураковић, играли са играчем мање декласирали су Митровчане. Све што се могло видети добро код гостију био је то слободан ударац, који је извео Павловић с 20 метара.  Све остало је било у знаку Милана Митровића.

М. Батало

Сремац (Деч) - Љуково 2:1 (1:0)

ДЕЧ: Игралиште Сремца, гледалаца 150, судија Кавгић (Рума).Стрелци: Јанковић у 16. и Марчета у 60. за Сремац, а Играч у 80. минуту за Љуково.

СРЕМАЦ: Шљукић 9, Стојковић 9, Недељковић 9, П. Мјсторовић 9, Кресојевић 9, Радошевић 9,  (Живановић 8), Стојчевић 9, Радивојевић 9, Марчета 9, Јанковић 9 (Свилар 8), Симић 9.

ЉУКОВО: Опачић 8, Поповић 8, Стевић 8, Стојанац 8, Играч 8, Тодоровић 8, Булат 8 (Матић 7), Макарић 8, Узелац 8, Милановић 8, Мазињанин 8.

Виђена је добра утакмица. Гости допутовали са само једном намером да приме што мање голова . На крају су изгубили минималним резултатом. Јанковић је подстигао изванредан гол из слободног ударца с 20 метара. Лопта је прешла преко живог зида и завршила у мрежи поред саме стативе.

В. Стојковић

Напредак (П) - Партизан 0:2 (0:1)

ПОПИНЦИ: Игралиште  Напретка, гледалаца 300, судија Ђурић (Инђија).Стрелац: Петровић у 16. и 55.  минуту.

НАПРЕДАК: Николић 7, Радовановић 7, Зорановић 7, 5, Миросављевић 7, Јакшић 9, Грбић 7, Сремац 8, Кочијашевић 7, Вукин 7 (Живић), Пољак 7 (Ивковић), Јовановић 7 (Милијаш).

ПАРТИЗАН: Стајчић 7, Конц 7, М. Малиновић 7 (Трипић 8), Мирковић 7, П. Млађеновић 7, Г. Радовић 8, Павловић 7 (Тодоровић 7), Богичевић 8, Јовичић 7, Петровић 9 (Ј. Малиновић 7), Пајић 7 (М. Радовић 7).

Гости из Витојеваца су забележили сигурну победу.Били су бољи ривал таман за два изврсна гола Владимира Петровића.  Попичани су у наставку покушавали на све начине да макар дођу до бода. Било је шанси за то, али је изостала реализација.

Б. Петровић

Раднички (И) - Сремац (Доб.) 2:2 (1:0)

ИРИГ: Игралиште Радничког, гледалаца 150, судија Деспотоовић (Огар).Стрелци: Шевић у 39. и Пузић у 71. за Раднички, а Тадић у 66. и Ераковић у 70. минуту за Сремац.Жути картон: Стојчић, Пузић (Раднички), Матић, Стошић, Ераковић (Сремац).

РАДНИЧКИ: Н. Савић 7, Кљајић 7, Николић 7 (Пузић 7), Дучић 7, Н. Митровић 7, Радосављевић 7,  Марковић 7, Шевић 7, Д. Митровић 7, Д. Митровић 7, Поповић 7, Стојчић 6.

СРЕМАЦ: Матић 7, Грујић 7, Младеновић 7, Шолак 7, Стошић 7 (Вукајловић 7), Тадић 7, Ераковић 7, Р. Ашћерић 7, Чубрило 7, Провиђало 7, Дујић 7 (Башић 7).

Ирижани су заслужили победу, мада су и гости играли у неким периодима добар фудбал. Али, вођство су имали само једну минуту.

С. Писаревић

Слога (В) - Фрушкогорац 2:0 (2:0)

РУМА: Игралиште Првог маја, гледалаца 150, судија Белић (Ириг).Стрелци: Н. Марковић у 75. и Станић у 77. минуту.Жути картони: Илић, Тепшић (Слога), Н. Трнић, Душан Грабић (Фрушкогорац).

СЛОГА: Ерцег, Путица, Станковић, Јовановић, Симњановски, Јерковић, Достанић (Трубић), Илић (Евђенић), Станић, Јоргић  (Н. Марковић), Д. Лазић (Глумчевић).

ФРУШКОГОРАЦ: Ракић, Ивановић, М. Трнић, Симић, И. Ђорић, Н. Трнић, Ж. Ђорић, Панић (Бојанић), Масларић, Душан Грабић (Ђуричић), Жижић (Ђукић).

Ривали су одиграли веома добру утакмицу. Домаћи су ипак били бољи. Имали су у својим редовима раположене Н. Марковића и Станића, што је било довољно за славље. Марковић је постао стрелац после лепе акције, а Станић је избегао офсајд замку гостујуће одбране, и после тога лако матирао голмана Ракића.

Г. Васић

Железничар - Борац (М) 3:2 (3:1)

БЕШКА: Стадион Хајдука, гледалаца 150, судија Поповић (Шуљам).Стрелци: Вучковић у 23, Плећаш у 40. и Каурин у 43. за Железничар, а Давуидовић у 8, и Бијелић у 60. минуту за Борац.Жути картон: Марицки (Борац).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Благојевић 7, Нинић 7, Пећанац 7, Бранковић 7, Вучковић 7, Митровић 7, Ђуричић 7 (Мандић 7), Плећаш 7 (Ракар 7), Каурин 7, Димитријевић 7 (Соколовић 7), Дубајић 7 (Блануша).

БОРАЦ:  Овшек 7, Стајчић 7 (Радуловић 7), Божић 7, Марицки 7, Бијелић 7, Бојанић 7, М. Вулетић 7 (Паунић), Дамјановић 7, Т. Вулетић 7, Шарчевић 7, Давидовић 7 (Лазић 7).

Ривали су одиграли онолико колико је тежак терен дозвољавао. Гости су повели након прелепог гола Давидовића. Био је то шут с 20 метара. После тога било је све у знаку железничара.

И. Ђумић

Сремац (В) - Словен 1:2 (1:2)

ВОЈКА: Игралиште Сремца, гледалаца 200, судија Р. Петровић (Сремскја Митровица).Стрелци: Глигоријевић у 44. за Сремац, а Маловић у 20. и Видовић у 40. минуту за Словен.

СРЕМАЦ: Мандић 6,5, С. Ранков 7, Бераковић 6,5, Рудан 7, Коларов 7 (Павковић), Глигоријевић 7, Јовановић 6,5, Инђић 6,5, Грујин 7 (Богуновић), делић 7, Лошић 6.

СЛОВЕН: Јокић 6,5, Маловић 7,5, Вукмановић 6,5, Пузић 7, Иванковић 6, Стоисављевић 6,5, Ступар 6.5, Кордолуп 7,5, Видовић 6,5, Јовановић 7, 5.

Иако су Војчани били скоро равноправан ривал у току целе утакмице, гости су казнили две грубе грешке домаће одбране, и на крају заслужено однели сва три бода.

Н. Ковачевић

Јадран - Борац (К) 9:2 (2:0)

ГОЛУБИНЦИ: Игралиште Јадрана, гледалаца 150, судија Пејаковић (Чалма).Стрелци: Карна у 17, Кривокућа у 33. и 50, Ј. Којчиновић у 51. и 72, Наглић у 58. и Крстић у 65, 84. и 89. за Јадран, П. Илић у 70. и Д. Самарyџић у 76. минуту за Борац.

ЈАДРАН: Травица 7, Георгијев 7, Кривокуча 8, Шестовић 8 (Ј. Којчиновић 8), Карна 7, Драгојевић 7, Грковић 7, Наглић 7 (Крстић 9), Комненовић 7, Булатовић 7, Спаловић 7.

БОРАЦ: Стјепановић 6, Д. Матић 6, М. Самарџић 6, П. Илић 7, Рдишић 6, В. Матић 7, Д. Самарyић 6, Мирковић 6, Савић 6, М. Самарџић 6, Н. Самарџић 6, Стојковић 7.  Гости из Кленка само су у првих 30 минута изгледали као добра екипа. После тога, настала је права голеада у њиховој мрежи.

И. Маленчић

ИРИГ: Раднички - Сремац (Доб) 2:2, ВОГАЊ: Слога - Фрушкогорац 2:0, ПОПИНЦИ: Напредак - Партизан 0:2, БЕШКА: Железничар - Борац (М) 3:2, ВОЈКА: Сремац - Словен 1:2, ДЕЧ: Сремац - Љуково 2:1, БЕШКА: Хајдук -Подриње 4:1, ГОЛУБИНЦИ: Јадран - Борац (К) 9:2.

1. Словен  9      8      1      0      26:5  25

2. Хајдук (Б)     9      7      1      1      23:9  22

3. Јадран   9      7      0      2      28:13        21

4. Железничар   9      6      2      1      26:5 20

5. Партизан       9      5      1      3      15:10        16

6. Слога (В)       9      4      2      3      14:9  14

7. Подриње       9      3      2      4      15:15        11

8. Фрушкогорац 9      3      2      4      14:16        11