СРЕМСКА ЛИГА: Бешчани наставили серију

Љуково - Хајдук (Б) 0:4 (0:3)
fudbal

ЉУКОВО: Игралиште Љукова, гледалаца 150, судија Неговановић (Сремска Митровица). Стрелци: Караћ у 12, 24. и 41. и Митровић у 56. минуту. ути картони: Булат, Стојанац (Љуково), Ковачевић (Хајдук).

ЉУКОВО: Опачић, Поповић, Стевић (Панић), Стојанац, Тодоровић, Андреата, Булат (Матић), Играч, Макарић, Узелац (Рајачић), Милановић (Катић).

ХАЈДУК: Калајџић, Чича, Добријевић, Милосављевић, Цураковић (Лаврек), Рибар, Караћ, Ковачевић (Петровић), Митровић (Прица), Радун (Ђорђевић), Суботин (Трбовић).

Виђена је добра утакмица, а гости из Бешке много бољи ривал.Тако су домаћини опет разочарали своје верне навијаче. Били су преслаби да учине нешто више. Када се све прерачуна, Љуковчани су још и добро  прошли.

Н. Тркуља

Раднички (И) - Слога (В) 3:2 (0:0)

ИРИГ: Игралиште Радничког, гледалаца 150, судија Тодоровић (Салаш Ноћајски).Стрелци: Пузић у 58. и Шевић у 83. и 89. за Раднички,  Симњановски у 67. и Илић у 72. минуту за Слогу. Жути картони: Пузић, Марковић,Н. Митровић, Кљајић, Стојчић, Радосављевић (Раднички), Станковић (Слога). Црвени картон: Милановић на клупи (Слога).

РАДНИЧКИ: Н. Савић 7, Кљајић 7, Николић 7 (Вукотић 7), Дучић 7, Н. Митровић 7, Радосављевић 7, Шевић 9, Д. Митровић 7 (Ћеран 7), Д. Митровић 7, Поповић 7, Стојчић 7.

СЛОГА: Ерцег 7, Путица 7, Станковић 7, Јовановић 7, Симњановски 7, Јерковић 7 (Достанић 7), Илић 7, Станић 7 (Н. Марковић 7), Јоргић 7, Д. Марковић 7, Д. Лазић 7.

Ирижани су заслужили по игри и шансама победу, мада су и гости играли у неким периодима добар фудбал. Ипак, на крају је Шевић са два постигнута гола донео тријумф домаћем тиму.

С. Писаревић

Партизан - Железничар 1:2 (1:2)

ВИТОЈЕВЦИ: Игралиште Партизана, гледалаца 300, судија Бошковић (Салаш Ноћајски). Стрелци: Пајић у 45. за Партизан,  а Вучковић у 12. и Каурн у 28. минуту за Железничар. Жути картони: Богичевић, П. Млађеновић, Конц (Партизан), Благојевић, Пећанац, Ђуричић, Димитријевић, Мандић (Железничар).Црвени картони: Богичевић (Партизан), Бранковић, Ђуричић (Железничар).

ПАРТИЗАН: Стајчић 7, Конц 7, Мирковић 7 (Марковић), Павловић 7 (Матијевић), Богичевић 6, Јовичић 6, Петровић 7,5, М. Малиновић 7,5, Пајић 7, П. Млађеновић 7, Ј. Малиновић 7,5.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Благојевић 9, Нинић 8, Пећинац 8, Бранковић 7, Вучковић 8, Митровић 7, Ђуричић 7, Плећаш 7 (Мандић 7), Каурин 8 (Блануша 8), Димитријевић 6,5 (Ракар 8), Дубајић 8 (Лукач 8).

Инђијци су забележили сигурну победу. Били су бољи ривал. Повели су брзо. Прво је био стрелац Вучковић.Димитријевић је лопту убацио у казнени простор домасћина из аута, а Вучковић је дочекао лопту и из волеј ударца са око осам метара спровеу мрежу. И код другог гола асистент је био Димитријевић. Изванредо је упослио Каурина, који је лако матирао голмана гостију. У финишу првог дела Пајић је смањио резултат из мајсторског шута с 20 метара.

Два пута су у наставку домаћини припретили, али голман гостију Благојевић је изванредно одбранио. И гости су имали неколико шанси, али резултат се није до краја меча променио.

И. Димитријевић

Фрушкогорац  - Напредак (П) 3:3 (2:0)

МАНЂЕЛОС: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 150, судија Чекичевић (Моровић).Стрелци: И. Ђорић у 15, Ивановић у 25. и Панић у 89. за Фрушкогорац, Тодоровић у 64. (из пенала), Јакшић у 71. и Миросављевић у 75.  минуту за Напредак.Жути картони: Душан Грабић, Масларић, Ж. Ђорић, Ивановић (Фрушкогорац), Кочијашевић, Пољак, Грбић (Напредак).Црвени картони: И. Ђорић (Фрушкогорац), Сремац (Напредак).

ФРУШКОГОРАЦ: Ракић 7, Ђукић 7, Ивановић 7, И. Ђорић 7, Н. Трнић 7, Ж. Ђорић 7, Панић 7 (Бојанић 7), Масларић 7, Душан Грабић 7 (Ђуричић 7), Жижић 7.

НАПРЕДАК: Николић 7, Милијаш 7, пољак 7, Миросављевић 7, Јакшић 7, Сремац 7, тодоровић 7 (Грбић 7), Кочијашевић 7 (Гагић), Н. Јовановић 7 (Ивковић), Вукин 7.

Ривали су одиграли веома добру утакмицу. Домаћини су ипак били бољи, али то нису доказали у головима.Повели су са 2:0 и мали су још неке добре шансе.

У наставку, гости из Попинаца су успели да преокрену резултат у своју корист.И заиста су тада играли добро. Потом су домаћини кренули на све или ништа. Поравнали су резултат и до краја утакмице, имали су прилике да постигну и четврти гол.

В. Цвијетић

Борац (М) - Сремац (В) 2:0 (0:0)

МАРТИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 150, судија Деспотовић (Огар).Стрелци: Радуловић у 51. и Т. Вулетић у 85. минуту.Жути картони: Стајчић, Бијелић, Шумарски, Лазић, Дамјановић (Борац), Бераковић, Рудан, (Сремац).Црвени картон: Петровић (Сремац).

БОРАЦ:  Јандрић 8,5, Т. Вулетић 8,5, Стајчић 8 (Радуловић 8,5), Матић 7,5, Бијелић 7,5, Бојанић 7,5 (М. Вулетић 8), Дамјановић 7,5, Шумарски 8, Давидовић 7,5 (Лазић 8), Опарушић 8.

СРЕМАЦ: Мандић 7, 5, С. Ранков 7,5, Цвијановић 7,5 (Петровић), Делић 7,5, Радун 7,5 (Кујунџић 7,5), Грујин 7,5, Јовановић 8, Лошић 7,5 (В. Ранков 7,5), Глигоријевић 8, Коларов 7,5 (Павковић 7,5), Бераковић 7, 5.  Мартичани су повели из прелепог гола Радуловића. Био је то шут са десет метара. Т. Вулетић је матирао Мандића, после центаршута, највише је скочио у казненом простору гостију и главом је лопту сместио у мрежу.

П. Матић

Словен - Сремац (Деч) 1:0 (0:0)

РУМА: Стадион Словена, гледалаца 200, судија Шљепица (Нови Бановци).Стрелац: Маслић у 62. минуту. Жути картони: Маслић (Словен), Мијатовић, М. Мајсторовић (Сремац).

СЛОВЕН: Јокић 7,5, Маловић 7,5, Вукмановић 7,5, Пузић 7, Маслић 7, Стоисављевић 7,5, Ступар 7,5, Кордолуп 7,5 (Добић), Марин 7 (Вукелић), Видовић 7,5 (Кондић), Јовановић 7,5.

СРЕМАЦ: Шљукић 7, Стојковић 7, Недељковић 7, Мијатовић 7 (М. Мајсторовић), П. Мајсторовић 7, Кресојевић 7, Радошевић 7, Јуришић 7, Радивојевић 7 (Живановић), Марчета 7 (Свилар), Јанковић 7 (Симић).

Иако су гости изгубили били су равноправан ривал. Изванредан потез Маслића донео домаћину и осму победу у првенстрву.Он је лопту са око 16 метара прецизно шутирао и одлични голман гостију Шљукић је био немоћан.

Б. Кнежевић

Сремац (Д) -Борац (К) 6:0 (4:0)

ДОБРИНЦИ: Игралиште Сремца, гледалаца 150, судија Мушицки (Рума).Стрелци: Ераковић у 9, Дујић у 19, Провиђало у 21, Стошић у 36, Вукајловић у 71. и Грујић у 81. минуту.Жути картони: Матић, Тадић (Сремац).

СРЕМАЦ: Матић 7, Грујић 7, Младеновић 7, Шолак 7, Стошић 7 (Латковић 7), Тадић 7 (Лазаревић 7), Ераковић 7, Р. Ашћерић 7 (З. Ашћерић 7), Чубрило 7 (Башић 7), Провиђало 7 (Вукајловић 7), Дујић 7.

БОРАЦ: Стјепановић 6, Ножанић 5, Б. Самарyић 6, М. Самарyић 6, П. Илић 5, Фриц 5, Мирковић 5, Пјевац 6, Јовић 6, Савић 6, Н. Самарyић 6.

Гости из Кленка, само су у првих десетак минута изгледали као добра екипа, после тога, настала је права голеада у њиховој мрежи.

Д. Радовац

Подриње - Јадран 1:1 (1:1)

МАЧВАНСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Подриња, гледалаца 150, судија Радић (Ириг).Стрелци: Ђурђевић у 20. секунди за Подриње, Кривокућа у 31. минуту за Јадран. Жути картони: Теодоровић (Подриње), Шестовић, Тубић, Вуколић, Крстић (Јадран).Црвени картони: Стевић (Подриње), Шестовић (Јадран).

ПОДРИЊЕ: Релић 6, Теодоровић 6, Радовановић 6, Павловић 6, Ђурђевић 7 (Тодоровић 6), Стевић 6, Савић 6, Мијаиловић 6 (Антић), Арсеновић 6, Туцаковић 6, Ераковић 6.

ЈАДРАН: Травица 6, Грковић 6, Пејић 6, Георгијев 6, Шестовић 6, Ј. Којчиновић 6 (Карна 6), Кривокућа 7, Драгојевић 6 (Наглић 6), Булатовић 6 (Вуколић 6), Спаловић 6.

Ривали су играли отоворено, било је доста прилика. Гости су погодили пречку, а домаћини стативу. Митровчани су повели већ у 20 секунди. Савић је пресекао напад гостију, одмах упослио Ђурђевића, коме није било трешко да из близине савлада Травицу. Кривокућа је искористио набацивање лопте пред гол домаћина и на крају је био бржи од одбране Подриња.

Л. Крсмановић

ДОБРИНЦИ: Сремац - Борац (К) 6:0,  МАЧВАНСКА МИТРОВИЦА: Подриње - Јадран 1:1, ЉУКОВО: Љуково - Хајдук (Б) 0:3, РУМА: Словен -Сремац (Деч) 1:0, МАРТИНЦИ: Борац - Сремац (В) 2:0, ВИТОЈЕВЦИ: Партизан - Железничар 1:2, МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Напредак (П) 3:3, ИРИГ: Раднички - Слога (В) 3:2.

1. Словен  10     9      1      0      27:5  28

2. Хајдук (Б)     10     8      1      1      26:9  25

3. Железничар   10     7      2      1      28:6  23

4. Јадран   10     7      1      2      29:14        22

5. Партизан       10     5      1      4      16:12        16

6. Слога (В)       10     4      2      4      16:12        14

7. Борац (М)      10     4      1      5      13:19        13

8. Подриње       10     3      3      4      16:16        12