СРЕМСКА ЛИГА Грбић одлучио у финишу

Екипа Сремца из Добринаца савладала је Митрос са 0:1 (0:0).
lopta1

Било је у овом мечу доста прилика за домаћине, али нису постгли  гол. И онда их је стигла казна у финишу утакмице.

Гости су извели брзу акцију, Грбић се докопао лопте, домаћа одбрана је на тренутак задремала што је Грбићу било довољнио да ћушне лопту у мрежу.

П. Радовац

ДОБРИНЦИ: Игралиште Сремца, судија Тошић (Стара Пазова).Стрелац: Грбић у 87. минуту. Жути картони: В. Кордолуп, Р. Ашћерић (Сремац), Цвијановић, Ковачевић (Митрос).

СРЕМАЦ: Цветковић 7, Путица 7, Митровић 7, В. Кордолуп 7, Вукајловић 7, Р. Ашћерић 7 (Јеж 7), Вучковић 7, Н. Кордолуп 7, А. Наглић 7, Лазић 7 (Томић 7), Павловић 7.

МИТРОС: Дудић 7, Симић 7 (Мађаровски), Симјановски 7, Сремац 7, Грбић 8, Малиновић 7, Боровац 7, Милошевић 7 (Ковачевић 7), Трубић 7, Цвијановић 7.

БСК - Хајдук (Б) 2:0 (1:0)

Играчи БСК-а су нападали, уз то пропустили низ шанси, чак је и Скорупан пенал промашио.Голман гостију Ралић је одбранио његов траљав шут. На крају се Скорупан искупио. Постигао је оба гола за свој тим.Први из шута с 20 метара, а други после гужве пред голом гостију .Одбрана гостију га је за тренутак оставила самога на другој стативи, што је било довољно да изблизине пошаље лопту у мрежу.

М. Илић

БЕШЕНОВО: Игралиште БСК-а, судија Митровић (Рума).Стрелац: Скорупан у 12. и 75. минуту. Жути картони: Скорупа, Зељковић (БСК), С. Ковачевић (Хајдук).

БСК: Сакан 8, Т. Племић 7, Б. Ћирић 7, Мрвичин 7, Зељковић 7 (М. Лакетић 7, Смајловић), Скорупан 8, Цвјетић 7, Д. Лукић 7, Митровић 7 (Драгојевић), У. Племић 7, Ж. Ћирић 7.

ХАЈДУК: Ралић 7, Поповић 7 (Чича), Катић 7 (Вуковић), Грујичић 7 (Милосављевић), Стојановић 7, С. Ковачевић 7, Иваниш 7, Георгијев 7 (Недимовић), Караћ 7, Крстић 7 (Ђорђевић), Д. Ковачевић 7.

Железничар - Хајдук (В) 4:2 (3:0)

Повели су домаћини рано. Жељко Митровић је био стрелац из слободног ударца с 20 метара.До краја полувремена Инђијци су матирали одличног голмана гостију Митровића још два пута.

Онда су искусне Ракара и Ж. Митровића, заменили перспективни младићи.Тако да су гости смањили вођство домаћина, а у последњим тренуцима утакмице Милан Митровић је својим другим голом поставио коначан резултат.

И. Ђумић

ИНЂИЈА: Стадион у Инђији, судија Мишкулин (Рума).Стрелци: Ж. Митровић у 7,  М. Митровић у 15. и 90. и Плећаш у 38. за Железничар, а Грујичић у 47. и Петаковић у 79. минуту за Хајдук. Жути картони: Соколовић, Ковачевић (Железничар), Сарић, Зарић на клупи (Хајдук).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Благојевић 7, Ракар 8, Соколовић 7, Плећаш 7, Ж. Митровић 7 (Мандић 7,5), М. Митровић 8, Бртка, Прица 6,5, Пашић 8 (Дубајић), Ковачевић 6 (Тркуља), Димитријевић 7.

ХАЈДУК: Митровић 7,5, Радовановић 7 (Дамјановић 7), Ковачевић 6,5, Сарић 6,5, Тодоровић 7, Њежић 7, Ветеха 7,5, Грујичић 7,Марковиоћ 6,5 (Петаковић 7), Гавриловић 6, Перић 7.

Рудар - Борац (М) 1:3 (1:0)

Врдничани су одиграли утакмицу добро.Стално су нападали, али су пропустили чак четири велике прилике. Мартичани су постигли три гола готово од три шансе и исто толико освојили бодова.

У другом полувремену најраспложенији за игру био је Бојан Пријић, тростуки стрелац, што је било довољно да гости славе.

И. Сретић

ВРДНИК: Игралиште Рудара, судија Чекичевић (Моровић). Стрелци: Даничић у 31. за Рудар, а Пријић у 60, 71. и 90. минуту за Борац. Жути картони: Дамњановић, Шарчевић (Борац).

РУДАР: Милановић 8, Дејић 8, Нинковић 8, Жугић 8, Мајкић 8, Гербец 8, Гравара 8, Манојловић 8 (Драгутиновић 8), Милош Лужајић 8, Даничић 8, Тривунчић 7.

БОРАЦ: Јандрић 8, Т. Вулетић 7, Марицки 8, Ненадовић 7, М. Вулетић 7, Дамјановић 7, Пријић 9,5,  Шарчевић 7 (Божић 7), Марјановић 7, Ђилас 7.

Слога (Р) - ЛСК 3:0 (3:0)

Домаћи су били бољи и нападали.  то је  уродило плодом тек у другом делу првог полувремена. Станић и Јандрић су погодили мрежу из контри, а Немања Марковић је матирао голмана гостију Теодоровића из слободног ударца с 22 метра.

Домаћини су у наставку били бољи, али нису успели да постигну нови погодак.

Г. Васић

ВОГАЊ: Игралиште Слоге, судија Инђић (Инђија). Стрелци: Станић у 36, Јандрић у 41. и Н. Марковић у 45. минуту. Жути картони: Драгичевић (Слога), Шћурк (ЛСК).

СЛОГА: Ерцег, Матић, Петровић, Јовановић, Јандрић (Лошић), Јерковић, Н. Марковић, Достанић, Станић (Вучковић), Ченић (Д. Марковић), Јоргић (Драгичевић).

ЛСК: Теодоровић, Гршић, Вуколић, Н. Дронић (Драгишић), Половина, Босанчић, Тодоровић, Милићевић, Савић (Малиновић), Бојић (Морак), Шћурк (Рибић).

Словен - ПСК Путинци 2:0 (0:0)

У првом полувремену само једна изгледна шанса, и то је имао Маслић.У наставку игре домаћини су ипак дошли у вођство из најстроже казне. У самом финишу утакмице једну повратрну лопту искористио је Станисављевић и прецизним шутем савладао доста доброг голмана гостију Милошевића.

Г. Сучевић

РУМА: Стадион Словена, судија Тодић (Врдник). Стрелац: Стоисављевић у 69. (из пенала) и 88. минуту. Жути картони: Стоисављевић, Сремчевић, Чворков, Бранковић (Словен), виудаковић (ПСК Путинци).

СЛОВЕН: Веселиновић, Мандић 7 (Калајџић 7), Јовић 7, Самарџић 7, Јовановић 8, Стоисављевић 8, Кондић 7, Чворков 7 (Петковић), Маслићч 8 (Батало 7), Сремчевић 7 (Шукундић).

ПСК ПУТИНЦИ: Милошевић 7, Кљајић 7, Зељуг –(Павковић 6), Алимпић 6, Цветиновић 6, Глигоријевић 6, Видаковић 7 (Инђић 6), Малбаша 6 (Медић), Зељко 6, Дукић 6, Стјепановић 6.

Раднички (Ш) - Партизан 4:0 (0:0)

Била је то чврста и борбена утакмица.Шиђани су у првом полувремену више нападали. Имали неке прилике, али оне нису биле толико повољне да се савлада одлични голман гостију Стајчић. Али, зато су били ефикасни у последњих пола сата када су скоро декласирали госте. Гости скоро да нису ни прелазили на половину домаћина. Била је тотална иницијатива на страни играча Радничког.

П. Л. Л.

ШИД: Стадион Радничког, судија Бошковић (Салаш Ноћајски).Стрелци: Шуша у 60, Вуковић у 65, Утвић у 87. и Думитровић у 90. минуту. Жути картони: Млађеновић, Добић, Гемери (Партизан).

РАДНИЧКИ: Николић, Утвић, Павловић (Аперлић), Стојшић, Шуша, Војновић, Добројевић (Влаисављевић), Грумић, Суботић (Сарић), Алексић (Вуковић), Бакајлић (Думитровић).

ПАРТИЗАН: Стајчић, Трипић, Вељко Петровић, М. Радовић (Денић), Владимир Петровић, Босиљков (Гемери), Мирковић, Матијевић, Гачић, Млађеновић, Добић (Ђуровић).

Напредак (П)  - Борац (К) 4:2 (2:0)

Још су се Клечани некако и држали у другом полувремену, али у првом полувремену, домаћини су просто прегазили гостујућу одбрану, али нису постигли више од два гола.

В. Петровић

ПОПИНЦИ: Игралиште Напретка, судија Релић (Мартинци).Стрелци: Митровић у 11. и 20, Вукин у 57. и Савковић у 73. за Напредак, а В. Матић у 46.и Д. Самарџић у 88. минуту за Борац. Жути картони: Митровић (Напредак), Радишић (Борац).

НАПРЕДАК: Николић 8, Кочијашевић 7,5, Рагастовац 8, Јовановић 7 (Лазић), Савковић 7,5 (Ћалић), Митровић 9, Тодоровић 9 (Ђурић), Вукин 8, Врачев 8, Ружичић 8, Пољак 8.

БОРАЦ:  Стјепановић 7, Б. Самарџић 7, Радишић 7, Мирковић 7, В. Матић 8, Д. Самарџић 8, Пјевац 7,5, Д. Митић 7 (Аћимовић), Глумчевић 7, Стојковић 7, Пештерац 7.

Доњи Срем - Љуково 2:1 (1:0)

Иако, су фаворизовани Пећинчани, ишли са намером да освоје сва три бода и да победа буде убедљива. И овога пута неугодни ривал из Љукова је био равноправан противник.

Пећинчани су славили поготком у 91. минуту. Радивојевић је убацио лопту пред гол гостију сачекао је главом Вукмановић, и  спровео је у мрежу гостију.

М. Гмизић

ПЕЋИНЦИ: Стадион Сувача, судија Кавгић (Рума). Стрелци: Д. Радосављевић у 8. и вукмановић у 91. за Доњи Срем, а Маљковић у 58. за минуту Љуково. Жути картони: Марковић, Јуришић (Доњи Срем), С. Грковић, Николић, Узелац (Љуково).

ДОЊИ СРЕМ: Јелача, Новић (Кривокућа), Цураковић, Живановић, Перишић, Марковић, Вукмановић, Јуришић (Рајић), Д. Радосављевић, Радивојевић, В. Љубојевић (Радовановић).

ЉУКОВО: Л. Грковић, С. Грковић, Маљковић, Стојанац, Николић, Узелац, Мркела, Чучковић, Дубајић (Чворков), Булат (Милановић), Љубинковић (Фет).

ПЕЋИНЦИ: Доњи Срем - Љуково 2:1, БЕШЕНОВО: БСК - Хајдук (Б) 2:0, ПОПИНЦИ: Напредак - Борац (К) 4:2, ВОГАЊ: Слога - ЛСК 3:0, ШИД: Раднички - Партизан 4:0, ИНЂИЈА: Железничар - Хајдук (В) 4:2, ВРДНИК: Рудар - Борац (М) 1:3, РУМА: Словен - ПСК Путинци 2:0, ДОБРИНЦИ: Сремац  - Митрос 0:1.

1. Раднички (Ш) 10     7      2      1      30:8         23

2. Напредак (П) 10     7      2      1      21:11        23

3. Доњи Срем     10     6      2      2      21:11        20

4. Словен            9      5      2      2      15:5          17

5. Борац (К)       10     5      2      3      17:17        17

6. Слога (В)       10     4      4      2      19:8          16

7. Железничар   10     4      3      3      20:13        15

8. Борац (М)      10     4      3      3      10:7           15