Сремска лига: Лидер чврсто гази

Играчи Доњих Петроваца, нису искористили неколико шанси у првом полувремену.
Sloboda Sasinci

Доњи Петровци - Слобода 0:2 (0:1)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Игтралиште Доњих Петроваца, гледалаца 100, судија Миња Митровић (Ердевик). Стрелци: Мркајић у 34.и Кубуровић у 51.минуту.

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Башић 7, Путица 7, Сремчевић 6 (Чалић 6), Диклић 7, Ружичић 6, Матић 6, Тодоровић 7, Најић 6 (Опарушић 6), Дамјановић 7, Јовановић 7, Јањуз 7.

СЛОБОДА: Радосављевић 7, Рагастовац 7, Јерковић 7, В. Нинић 7, Ђуричић 7, Кордолуп 7, Кубуровић 7, Мркајић 8 (Мајсторовић), Ранђеловић 7, Јеж 7 (Ашћерић), Драгојевић 7.

Потом, су их искусни гости казнили.Тако је било и у наставку.Опет домаћини нису искористили неколико лепих прилика. И епет су их гости казнили голом Кубуровића.

Д. Лејић

Јадран - Борац (М) 6:2 (2:0)

ГОЛУБИНЦИ: Игралиште Јадрана, гледалаца 300, судија Суџум (Инђија).Стрелци: Ј. Којчиновић у 6, Раденков у 9, Милаковић у 66, М .Којчиновић у 70. и 80. и Марковић у 89. за Јадран, а Ковачевић у 67. и Томшић у 72.  минуту за Борац.Жути картони: Шарчевић, Петровић (Борац).

ЈАДРАН: Чавић 8, Малетић 8, Раденков 8, Булатовић 8, Бранковић 8, М. Наглић 8, Ј. Којчиновић 8,  Милаковић 8 (Бошњаковић 8), Рајић 8, Пекић 8, Марковић 8 (М. Којчиновић 8).

БОРАЦ: Јандрић 6, Копрић 6 (Тодоровић 6), Дамјановић 6, Н. Вулетић 6 (Аврамовић 6), Жилић 6,  Томшић 7, Петровић 6, Ковачевић 7, Вукадиновић 6, Василић 6, Шарчевић 6 (Јовелић 6).

Још, једна блиства игра домаћина. Рутинска игра Голубинчана за нову убедљиву победа. А, могла је бити и убедљивија да су стрелци били мало прецизнији.

И. Маленчић

Партизан - Словен 2:0 (0:0)

ВИТОЈЕВЦИ: Игралиште Партизана, гледалаца 150, судија Колyић (Никинци).Стрелци: Милтић у 59. и В. Петровић у 68. минуту. Жути картони: Пајић (Партизсан), Видовић, Селаковић (Словен).

ПАРТИЗАН: Стајчић 7, Петковић 7, Трипић 8, Трумић 7, С. Јовановић 7, Алексић 7, Пајић 7, В. Петровић 8,  Матијевић 7 (М. Радовић 7), Д. Петровић 7 (Ђуровић 7), Милетић 7 (Г. Радовић 7).

СЛОВЕН: Дер 7, Топић 6, Ђурић 7, Селаковић 6 (Бирињи), Лукић 6, Видовић 6 (Путник), Недић 6, Ђорђевић 6, Станић 6, Малић 6, Адамовић 6.

У Витојевцима је виђена динамична и борбена игра ривала.У свих 90 минута играо се нападачки фудбал. Гости су издржали све нападе домаћина у првом полувремену. Домаћини били бољи ривал, у другом полувремену, и на крају су заслужено славили.Уз то су гледаоци могли да виде и два изванредна гола. Прво Милетића из шута са готово 30 метара, и гол В. Петровића изблизине после одбијене лопте.

А, најбољи појединац сусрета био је Слободан Трипић,  који је највише допринео домаћој победи, својом борбеном и квалитетом игром.

Н. Новаковић

Железничар - Љуково 3:2 (0:1)

ЉУКОВО: Игралиште Љукова, гледалаца 200, судија Грбатинић (Адашевци).Стрелци: Павловић у 55, Драганић у 63.и Андреата у 74.за Железничар, Чучковић у 39.и 90. минуту за Љуково.Жути картони: Драганић, Павловић (Железничар), Блануша, Тривковић, Грковић, Узелац, Георгијев (Љуково).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Милиновић 8, Ракар 8, Катарић 7, Марјановић 8 (Милосављевић 6), Драганић 8, Јакшић 7 (Шпоња 6), Јуришић 7, Лукић 7, Дубајић 7, Павловић 8, Мрђа 6 (Андреата 9).

ЉУКОВО: Лукић 6, Грковић 7 (Бјељац 6), Бланиуша 7, Бошковић 7, Георгијев 7, Узелац 8, Арсић 7 (Ковачевић 6), Стојановић 7 (Вученовић 6), Макарић 7, Тривковић 8, Чучковић 8.

Љуковчани су на свом терену као гости надиграли у свему фаворизоване Инђијце у првом полувремену. Али у наставку, код гостију у игру ушао Стефано Андреата, који је препородио игру свог тима. Гости су играли брже, више су нападали и постигли три гола.

И. Ђумић

Рудар - Напредак (П) 2:1 (1:0)

ВРДНИК: Игралиште Рудара, гледалаца 100, судија Мијановић (Адашевци).Стрелаци: Марковић у 28. и 55. за Рудар, а Ивковић у 78. минуту за Напредак. Жути картони: Пекез, Сантрач, Марковић, Гравара (Рудар), Врачев, Сремац, Скопљак (Напредак).

РУДАР: Пардовицки -, Дејић 8, Д. Крстић 8, Пекез 8, Сантрач 8, Јовановић 8, Новаковић 8, Поповић 8,  Марковић 9, Пожарев 8 (Манојловић 8), Достанић 8 (Гравара 8).

НАПРЕДАК: Николић 6, Ђилас 6, Кљајић 6, Ивковић 6, Сремац 7, Скопљак 6, Врачев 6 (Ерцег 6), Димитријевић 6, Пазарски 7, Миленко Јовановић 8, Тица 6.

Бодови су заслужено остали у Врднику.Једноставно играчи Рудара су били бољи ривал.И гледаоци су могли да виде лепу утакмицу.

Н. Девић

Купиново-Борац (К) 0:3 (прекинуто у 48. минуту)

КУПИНОВО: Игралиште Купинова, гледалаца 50, судија Тодоровић (Инђија). Стрелци: Пјевац  у 15, Д. Самарyић у 35.и Радишић у 51. минуту Жути картон: Ђуричић (Купиново).

КУПИНОВО: Ј. Бошковић, Будимчић, Јефтић, Милијашевић, Ђуричић, Н. Бошковић, Стајчић, З. Јовановић.

БОРАЦ: М. Илић, Ручнов, Аћимовић, М. Матић, Радишић, Вукосављевић, В. Матић, Д. Самарџић, Мирковић, Пјевац, Нинковић.

Домаћини су почели меч са само осам играча. Због повреде двојице, домаћини су остали са шест игрча, па је судија Тодоровић применио фудбалска правила и прекинуо утакмицу.

Н. Раданов

Полет - Будућност 2:2 (0:1)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 50, судија Мишкулин (Рума).Стрелци: Кнежевић у 70.и Јовић у 90. (из пенала) за Полет, а Рокса у 30. (из пенала) и Симовљевић у 68. минуту за Будућност. Жути картон: Бркић (Полет).Црвени картон: Кнежевић (Полет).

ПОЛЕТ: Грковић 6, Старац 6, Пољак 5, Пејовић 6, Кнежевић 6, Бркић 6, Иваниш 6 (Срјемац 6), Јовић 6, Инђић 6 (Делибос 6), Р. Кесић 5 (Калезић 6), Милић 6.

БУДУЋНОСТ: Јокић 7, Грујић 6 (Ђорђић), Радосављевић 6, Јефтић 6 (Бојанић), Јанковић 6, Петровић 6,  Симовљевић 7, Рокса 7, Станић 6, Михаиловић 6, Опарушић 6.

Домаћини у самом финишу утакмице дошли до великог бода.Гости кажњени најстрожом казном после играња лопте руком у свом казненом простору.А, Јовић је био прецизан са једанаест метара. Све у свему гости много бољи у првом полувремену, а домаћини за нијансу у наставку.На крају коначан резултат реалан. А. Рађеновић

Граничар (А) - ПСК Путинци 1:1 (1:1)

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 50, судија Бошковић (Салаш Ноћајски).Стрелци: Андришка у 2. за Граничар, а Љубинковић у 20. минуту за ПСК Путинце. Жути картони: В. Мијановић, Андришка, М. Мијановић (Граничар), Алимпић (ПСК Путинци).Црвени картон: Видаковић (ПСК Путинци).

ГРАНИЧАР: Томашевић 6, Н. Миљеновић 6, М. Мијановић 6, Скакавац 6 (Бојанић 6), Старчевић 6, Андришка 7, В. Мијановић 6, Кнежевић 6, Кончар 6, Кулачанин 6.

ПСК ПУТИНЦИ: Боројевић 6, Квочка 6, Видаковић 6, Адамовић 6, Недимовић 6, Љубинковић 6, Г. Васиљевић 6, Вуковић 7, Пешељ 7, Алимпић 7.

Андришка брзим голом, довео, је домаћине у вођство и то је било све што су играчи Граничара показали у овом мечу. На другој страни гости, су однели само бод, јер су њихови стрелци били доста непрецизни. А имали су најмање пет зицера уз постигнути изједначујући гол.

Ч. Јовичић

ГОЛУБИНЦИ: Јадран - Борац (М) 6:2, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет -Будућност 2:2, КУПИНОВО: Купиново - Борац (К) 0:3 (прекинуто у 48.минуту), ВРДНИК: Рудар - Напредак (П) 2:1, ЉУКОВО: Желеничар -Љуково 3:2, ВИТОЈЕВЦИ: Партизан - Словен 2:0, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци - Слобода 0:2, АДАШЕВЦИ: Граничар - ПСК Путинци 1:1.