Сремска лига: Прва победа Витојевчана

Партизан - Сремац (Доб.) 4:2 (2:1)

ВИТОЈЕВЦИ: Игралиште Партизана, гледалаца 250, судија Милица Лемајић (Инђија). Стрелци: Пајић у 1, Јовичић у 22, Конц у 70. и Владимир Петровић у 80. за Партизан, Ераковић у  38. и 87. минуту за Сремац.

ПАРТИЗАН: Стајчић 7, Мирковић 7, Марковић 7, Богичевић 7, Павловић 7, Јовичић 7, Петровић 8, Марко Малиновић 7 (Конц 7), Пајић 7, П. Млађеновић 7 (Вишацки), Јован Малиновић 7 (С. Млађеновић).

СРЕМАЦ: Милановић 6, Грујић 6, Младеновић 6, Митровић 7, Стошић 6, Вукајловић 7, Петровић 6, Ераковић 8, Шолак 6, Видаков 6.

Витојевчани су заслужили по игри и шансама још убедљиву победу.Први гол за домаће постигао је Пајић већ у 1. минуту, када је искористио дубинску лопту.А, изванредне голове постигли су Владимир Петровић из слободног ударца са око 22 метра и за госте Ераковић такође из слободног ударца са више од 25 метара. Други је постигао из шута с 16 метара.

В. Новаковић

Железничар - Борац (К) 8:0 (5:0)

ЉУКОВО: Игрталиште Љукова, гледалаца 150, судија Поповић (Шуљам). Стрелци: Митровић у 11, Боснић у 18, Ракар у 32, Пећанац у 38, Лукач у 44, Соколовић у 52, Мандић у 63. и Вучковић у 90. минуту.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Благојевић 8 (Петковић 8), Боснић 8, Нинић 8, Пећанац 8 (Плећаш 8), Вучковић 8, Митровић 8, Ђуричић 8, Каурин 8 (Ђојановић 8), Ракар 8 (Соколовић 8), Дубајић 8 (Мандић 8), Лукач 8.

БОРАЦ: Стјепановић-(М. Илић 6), Б. Самарџић 6, П. Илић 6 (Н. Самарџић 6), Радишић 6, Фриц 6, В. Матић 7, Д. Самарџић 6 (Васиљевић 6), Мирковић 6, Петковић 6, М. Самарџић 6, Стојковић 6.

Домаћи стрелци да су били мало прецизнији могли су постићи бар још пет, шест голова. Уз то су промашили и пенал.

И. Ђумић

Раднички (И) - Словен 1:5 (1:3)

ИРИГ: Стадион Радничког, гледалаца 200, судија Неговановић (Сремска Митровица). Стрелци: Пузић у 19. за Раднички, Топић у 14. и 58, Пузић у 26, Ступар у 28. и Добић у 78. минуту за Словен.

РАДНИЧКИ: Н. Савић, Кљајић (Николић), М. Стојилковић (Бузаш), М. Поповић (С. Стојилковић), Марковић, Шевић, Д. Митровић, Пузић, Радосављевић, Дучић, Стајчић (Василић).

СЛОВЕН: Јовић (Васовић), Маловић, Јовановић, Кордолуп, Топић, Пузић, Маслић, Стоисављевић (Динчић), Батало (Адамовић), Ступар (Вукмановић), Видовић (Добић).

Ирижани су искористили грешку гостујуће одбране и брзо су поравнали резултат.После тога имали шансу и за вођство, али је нису искористили, а онда су Румљани заиграли много боље и преломили меч.

С. Писаревић

Фрушкогорац - Борац (М) 3:1 (0:1)

МАНЂЕЛОС: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 250, судија Кавгић (Рума). Стрелци: Душан Грабић у 48, М. Трнић у 75. (из пенала) и Ђукић у 92. за Фрушкогорац, а Бијелић у 16. минуту за Борац. Жути картони: Н. Трнић, Масларић, Ђуричић (Фрушкогорац), Бојанић, Шарчевић (Борац).Црвени картон: Паунић (Борац).

ФРУШКОГОРАЦ: Ракић 7, Жижић 7 (Б. Симић), М. Трнић 7 (Ђукић 7), И. Ђорић 7, Душан Грабић 8 (Вукојевић), Н. Трнић 7, Ж. Ђорић 7 (Лукић), Панић 7 (Кусић), Симић 7, Масларић 7, Ђуричић 7.

БОРАЦ: Јандрић 6, Радуловић 6, Стајчић 6, Божић 6, Бијелић 6, Лукић 6, М. Вулетић 6 (Бојанић), Паунић 5, Шарчевић 6, Лазић 6, Опарушић 6.

Ривали су одиграли веома добру утакмицу. Манђелошани су ипак били бољи и то су доказали, али тек у другом полувремену.

В. Цвијетић

Слога (В) - Љуково 3:0 (0:0)

ВОГАЊ: Игралиште Слоге, гледалаца 150, судија Тодоровић (Салаш Ноћајски). Стрелци: Н. Марковић у 58, Станић у 71. и Јерковић у 84. минуту.

СЛОГА: Ерцег, Станковић, Јоановић, Симњановски, Јерковић, Достанић, Илић (Милановић), Станић, Јоргић (Глумчевић), Д. Марковић (Н. Марковић), Лазић (Тубић).

ЉУКОВО: Опачић, Стевић, Поповић, Панић, Тодоровић, Булат, Играчев, Милановић, Матић, Играч, Мазињанин.

Ривали су играли одлично. Било је доста шанси на обе стране, још у првом полувремену, али су домаћиниу наставку искористили прилике и славили.

Г. Васић

Напредак (П) - Подриње 2:3 (1:2)

ПОПИНЦИ: Игралиште Напретка, гледалаца 200, судија Блажон (Рума). Стрелци: Тодоровић у 23. и 75. за Напредак, а Ђурђевић у 2. и 78. и Тодоровић у 10. минуту за Подриње. Жути картони: Миросављевић, Н. Јовановић (Напредак), Туцаковић, Павловић (Подриње).

НАПРЕДАК: Николић 6, Н. Јовановић 6, Јакшић 6, Миросављевић 6, Сремац 6, Грбић 6, Тодоровић 7, Кочијашевић 6, Васиулић 6, Ђурић 6 (И. Јовановић), Вукин 6.

ПОДРИЊЕ: Релић 7, Туцаковић 7, Ивић 7, Теодоровић 7, Радовановић 7 (Јаковљевић), Ђурђевић 8, Ераковић 7, Тодоровић 8 (Миглинци), Мијаиловић 7 (Симић), Арсеновић 7 (Стевановић), Павловић 7.

Играчи Подриња су били бољи ривал, и пропустили су неколико изврсних прилика.Уз то поништено им је и четири регуларна гола. У домаће тиму једина светла тачка био је Немања Тодоровић.

Б. Петровић - Л. Крсмановић

Сремац (Деч) - Хајдук (Б) 0:2 (0:1)

ДЕЧ: Игралиште Сремца, судија Меничанин (Врдник). Стрелац: Митровић у 44. и 60. минуту. Жути картони: Недељковић, Радошевић, М. Мајсторовић (Сремац), Рибар, Суботин (Хајдук).

СРЕМАЦ: Шљукић, Стојковић, Недељковић, М. Мајсторовић, Мијатовић, П. Мајсторовић (Симић), Милојевић (Марчета), Радошевић, Радојчић, Јуришић (Стојчевић), Јанковић (Свилар).

ХАЈДУК: Калајџиић, Чича, Милосављевић, Цураковић, Радаковић, Рибар (Радун), Караћ (Прица), Ковачевић (Бајић), Добријевић, Суботин, Митровић.

Бешчани су славили заслужено. Били су бољи ривал у току целе утакмице.

В. Стојковић

Сремац (В) - Јадран 0:5 (0:3)

НОВА ПАЗОВА: Стадион Радничког, гледалаца 150, судија Шљепица (Нови Бановци). Стрелци: Грковић у 5, Карна у 8, Ј. Којчиновић у 37. и Вучковић у 75. и 78. минуту. Жути картон: Крстић (Јадран).

СРЕМАЦ: Петровић 5, С. Ранков 6 (Б. Ранков 6), Делић 5, Бурић 5, Рудан 6 (Инђић 6), Грујин 6 (Грујић), Зарић 6 (В. Ранков 6), Ковачевић 6, Митровић 6, Павковић 6 (Јовановић 6), Бераковић 6.

ЈАДРАН: Травица 8, Грковић 8, Пејић 8, Георгијев 8, Шестовић 8, Ј. Којчиновић 8, Карна 8 (Наглић 7), Комненовић 8 (Вучковић 9), Пекић 8 (Ковачевић), Вуколић 8 (Булатовић), Спаловић 8 (Крстић).

Још у првом полувремену играчи Јадрана, су завршли сав посао. Постигли су брзо два гола, имали после тога још две прилике, постигли трећи гол, и играли фантастичан фудбал. А, домаћини без праве шансе.

У наставку, играо је само један тим-гостујући.

Н. К.

ВИТОЈЕВЦИ: Партизан - Сремац (Доб.) 4:2, МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Борац (М) 3:1, ИРИГ: Раднички - Словен 1:5, ВОГАЊ: Слога -Љуково 3:0, ПОПИНЦИ: Напредак - Подриње 2:3, ЉУКОВО: Железничар -Борац (К) 8:0, НОВА ПАЗОВА: Сремац - Јадран 0:5, ДЕЧ: Сремац - Хајдук (Б) 0:2.

1. Железничар   5      5      0      0      21:0  15

2. Словен  5      5      0      0      18:1  15

3. Јадран   5      4      0      1      13:6  12

4. Хајдук (Б)      5      3      1      1      12:5  10

5. Подриње        5      3      1      1      11:4  10

6. Борац (М)      5      3      0      2      7:10  9

7. Слога (В)       5      2      1      2      7:5    7

8. Напредак (П) 5      2      0      3      10:10        6