Сремска лига: Рутинска победа Румљана

Рутинска победа Румљана. Иако су домаћини целу утакмицу играли доста добро, имали су шансе, гости су постигли три гола, после три кардиналне грешке домаће одбране.
fudbal, pixabay

Сремац (Добринци) - Словен 0:3 (0:1)

ДОБРИНЦИ: Игралиште Сремца, гледалаца 200, судија Блажон (Рума).Стрелци:  Живковић, Видовић и Маслић.

СРЕМАЦ (Добринци): Марко Митровић 7, Матић 7, Мирко Митровић 7, Р. Ашћерић 7, Цветковић 7, Петровић 7, Вучковић 7, Тадић 7, Грујић 7 (Јолџић 7), Шобот 7 (Балабан 7), Васиљевић 7 (Провиђало 7).

СЛОВЕН: Опачић 7, Маловић 8, Пузић 8, Маслић 8, Живковић 8, Стисављевић 8, Батало 8, (Кордолуп 7), Ступар 8, Марин 8, Видовић 8, Јовановић 8.

И. Остојић

Сремац (В) - Железничар 0:1 (0:0)

ВОЈКА: Игралиште Сремца, гледалаца 150, судија Д. Петровић (Шид).Стрелац: Јерковић у 46. минуту.

СРЕМАЦ (В): Стругаревић 7, С. Ранков 7 (Б. Ранков 7), Инђић 7, Рудан 7, Цвијановић 7, Делић 7, Јовановић 7, Чортановачки 7, Стојанов 7, Коларов 7, Ераковић 7.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Благојевић 7, Грковић 7, Бранковић 7, Нинић 7, Вучковић 7, Мркелка 7, Јерковић 8, Трбовић 7, Каурин 7, Димитријевић 7, Дубајић 7(Љубинковић 7).

Гости из Инђије су славили и поред тога што су домаћи били скоро равноправан ривал. Један шут је одлучио победника. У 46. минуту Јерковић је из слободног ударца са око 22 метра прецизним шутем погодио мрежу.

Н. Ковачевић

Сремац (Деч) - Напредак (П) 2:1 (1:0)

ДЕЧ: Игралиште Сремца гледалаца 150, судија Граовац (Рума).Стрелци: Јанковић у 3. и Матић у 62. за Сремац, а Тодоровић у 81. минуту за Напредак. Жути картони: Недељковић, Мијатовић, Радошевић, Јуришић (Сремац), Миросављевић, Вукосављевић, Петровић  (Напредак).

СРЕМАЦ (ДЕЧ): Шљукић 8, Стојковић 8, Недељковић 8, Мијатовић 8, П. Мајсторовић 8 (Живановић 7), Глигоријевић 8 (Стојчевић 7), Кресојевић 8, Радошевић 8, Јуришић 8 (Младеновић 7), Матић 8 (Крстовић 7), Јанковић 7.

НАПРЕДАК (П): Николић 6, Суботић 6, Пољак 7, Миросављевић 7, Јакшић 6, Пршић 7, Тодоровић 8, Тошић 6, Вукосављевић 7, Весић 7, Петровић 6.

Дечани су забележили сигурну победу у веома квалитеној игри. И гости су играли добро, и онолико колико им је домаћин дозволио. Бриљирао је Јанковић, постигао је водећи гол за домаћине. Шутирао је са око 22 метра под саму пречку. Лопта је само пропала иза леђа голмана гостију Николића. Матић је био стрелац после одбијене лопте, док је Тодоровић за госте постигао гол после прецизног шута.    В. Стојковић

Љуково - Борац (М) 1:4 (0:2)

ЉУКОВО: Игралиште Љукова, гледалаца 150, судија Кавгић (Рума).Стрелци: Латаковић у 68. за Љуково, а Сремац у 13, Шуша у 24. и 85. и Дерајић у 63. минуту за Борац.

ЉУКОВО: Никић, Узелац, Ђурашевић, Тодоровић, Радојевић, Булат, Милић, Лазаревић, Латковић, Катић, Боловић.

БОРАЦ (М): Јандрић, Т. Вулетић, Стајчић, Божић, Сремац, Шуша, Бојанић, Дерајић, М. Вулетић, Шарчевић, Милошевић.

Н. Тркуља

Подриње - Партизан 2:0 (1:0)

МАЧВАНСКА МИТРОВИЦА: Игралише Подриња, гледалаца 150, судија Шљепица (Нови Бановци).Стрелац: Ђурђевић у 23. и 63. минуту. Жути картони: Пајић, Ђуровић (Партизан).

ПОДРИЊЕ: Релић 7, Теодровић 7, Павловић 7, Ђурђевић 8 (Дамњановић 7), Мијаиловић 7 (Јаковљевић 7), Вуковић 7, Стојановић 7 (Тодоровић 7), Арсеновић 7, Симикић 7, Симић 7, Ераковић 7.

ПАРТИЗАН: Јашић 6, Конц 6, Бабић 6, Марковић 6, Јошић 6, О. Петровић 6 (Гавриловић 6), Богичевић 6, В. Петровић 6, Г. Радовић 6, Ђуровић 6, Пајић 6.

Потпуно заслужена победа домаћина. Екипа Подриња пружила је добру партију. Диктирала је темпо игре у већем делу утакмице, а гости су повремено покушавали из контри да угрозе мрежу голмана Релића.

У једном тренутку и капитен гостију Владимир Петровић је невероватно и прецизно шутирао с 16 метара, али је Релић још лепше  интервенисао.

Л. Крсмановић

Резултати:

ДОБРИНЦИ: Сремац - Словен 0:3, ЉУКОВО: Љуково - Борац (М) 1:4, МАЧВАНСКА МИТРОВИЦА: Подриње - Партизан 2:0, КЛЕНАК: Борац -Фрушкогорац (одложено због снега), ГОЛУБИНЦИ: Јадран  -Раднички (И) 2:0, БЕШКА: Хајдук - Слога (В) 0:0, ДЕЧ: Сремац - Напредак (П) 2:1, ВОЈКА: Сремац - Железничар 0:1.