СРЕМСКА ЛИГА Симовљевић у обе мреже

Партизан из Витојеваца одиграо је нерешено са Будућности - 1:1 (1:1), а оба гола је постигао Симољевић.

У Витојевцима је одиграна права првенствена утакмица. Чврсто су играли ривали, са много шанси на обе стране.И не би било незаслужено, да су славили и једни и други.

Стрелац оба гола на утакмици је био Симовљевић. Прво је затресао домаћу мрежу после добре акције гостију, а онда је након два минута игре неспретно интервенисао после центаршута домаћих.

Покушао је да лопту избије у поље, али је на крају закуцао лопту у своју мрежу.

Н. Новаковић

ВИТОЈЕВЦИ: Игралиште Партизана, гледалаца 200, судија Блажон (Рума). Стрелци: Симовљевић у 11. (аутогол) за Партизан, Симовљевић у 9. минуту за Будућност.Жути картони: Трумић, Петковић (Партизан), Ђорђић, Јефтић, Михаиловић (Будућност).

ПАРТИЗАН: Стајчић 7, Петковић 6, Млађеновић 6 (Јовановић 7), Трумић 5, Н. Вулетић 6, Алексић 6, В. Петровић 6, Г. Радовић 5, Матијевић 5, М. Радовић 6 (Младен Арнаутовић 6), Трипић 6.

БУДУЋНОСТ: Јокић 7, Марјановић 6, Радосављевић 6, Јефтић 6, Јошић 7, Јанковић 6, Симовљевић 6, Петровић 6, Станић 6 (Јесретић), Добо 6, Ђорђић 6 (Михаиловић).

Митрос - ЛСК 3:2 (3:2)

Домаћини су играли одлично и после дуже времена, коначно су славили.. Гости из Лаћарка, су играли дефанзивно на контру, што им на крају није било довољно да изненаде месаре.

Р. Петковић

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Митроса, гледалаца 100, судија Релић (Мартинци).Стрелци: Шарић у 19. и 28.и Малиновић у 45. (из пенала) за Митрос, Требовац у 30. и Савић у 39. минуту за ЛСК. Жути картон: Дринић (ЛСК).

МИТРОС: Мркшић 7, Стојановић 7, Шарић 8 (Сантовац 7), Симић 7, Трубић 7, Боровац 7, Вукотић 7, Бабић 8, Панић 8 (С. Симјановски 7), Малиновић 8 (Мирковић 7), Цвијановић 7.

ЛСК: Овшек 7 (Уметић), Н. Драгишић 7 (Барић 7), Дринић 7, Савић 8, Половина 7, Крстић 7, Требовац 8, Дронић 7, Ђурић 7, Морак 7, Шућурк 7.

Доњи Срем -  Доњи Петровци 1:0 (0:0)

Пећинчани, су славили заслужено у финишу утакмице. Гости иако ослабљеби без петрорице стандарнуих играча играли су борбено и поклекли су тек на крају утакмице.

С. Ш.

ПЕЋИНЦИ: Стадион Сувача, гледалаца 100, судија Инђић (Инђија).Стрелаци Н. Митровић у 80. минуту.

ДОЊИ СРЕМ: Јелача, Д. Радосављевић, Весић, Дугоњић, Перишић (Н. Митровић), Пузић, Љубојевић, Максимовић, Новић, Радивојевић, Марковић.

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Башић, Путица, Диклић, Сремчевић (Кукић), Ружичић, Вукајловић, Пољак, Тодоровић, Васиљевић (Опарушић), Травица, Боснић.

Љуково - Напредак (П) 1:1 (1:0)

Била је то добра првенствена утакмица. и квалитетна. У првом полуврему Љуковчани су могли водити са неколико голова разлике, али у наставку, домаћи су потпуно стали, а гости физички много спремнији, и у игри бољи, дошли су до жељеног и планраног бода.

Н. Тркуља

ЉУКОВО: Игралиште Љукова, гледалаца 60, судија Ален Софтић (Бачинци). Стрелци: Мачак у 10. за Љуково, П. Мајсторовић у 75.минуту за Напредак. Жути картон: С. М. Јовановић (Напредак).

ЉУКОВО: Благојевић 6, Грковић 7 (Блануша), Тркуља 7, Георгијев 7, Стевић 7 (Царевић), Арсић 6, Вишњић 6, Рајић 6, Мачак 7, Лукач 6, Дубајић 7 (Купрешанин).

НАПРЕДАК: Грковић 7, С. М. Јовановић 6, Ђилас 6, Кљајић 6 (П. Мајсторовић 7), Скопљак 6, Савковић 7, Сремац 7, Јанковић 7, Чалић 7, М. Мајсторовић 6, Врачев 7.

Раднички (Ш) - Хајдук (В) 1:2 (1:1)

Две грешке домаћина. Најстроже казне скривили голман Алексић и Аперлић. Ветеха , па потом и Грујичић били сигурни са беле тачке и бодови одоше, непланирано за домаћине, планирано за госте, у Вишњићево.

П. Л.

ШИД: Стадион Радничког, гледалаца 100, судија Билић (Моровић).Стрелци: Аперлић у 45.за Раднички, а Ветеха у 24. (из пенала) и Грујичић у 57. минуту (из пенала) за Хајдук. Жути картони: Шуша, Мијатовић, Перовић (Раднички), Перић, Марјановић, Радовановић, Њежић, Митровић (Хајдук). Црвени картон: Грујичић (Хајдук).

РАДНИЧКИ: Алексић 6, Мијатовић 7 (Болић), Аперлић 6, Дрча 7, Васић 7, Стојшић 7, (Суботић), Шуша 7, Дерајић 6, , Мирчетић 7 (Теофиловић), Матић 7, Перовић 7.

ХАЈДУК: Митровић 7, Ковачевић 7, Ђорђевић 7, Перић 7, Радовановић 7, Грујичић 6, Њежић 7, Грбатинић 7, Ветеха 7, Јурошевић 7 (Станковић, Дамјановић), Марјановић 7 (Хрчек).

Борац (К) - Хајдук (Б) 4:0 (0.0)

КЛЕНАК: Игралиште  Борца, гледалаца 100, судија Шљепица (Нови Бановци).Стрелци: Д. Самарyић у 54.и 66, Пјевац у 63.и Аћимовић у 73.минуту.

БОРАЦ: М. Илић -, Аћимовић 8, Зељић 8, Б. Самарyић 7, М. Вукосављевић 7, Д. Самарyић 8, Мирковић 7, Пјевац 7 (Милутиновић 7), Нинковић 7 (Пантић 7),  Вукашиновић 8 (Радишић 7), В. Матић 7.

ХАЈДУК: Опарница 7, Бркић 7, Поповић 7, Милић 7, Петровић 6, С. Ковачевић 6, Караћ 6, Н. Ковачевић 7 (Чавић), Терзић 6, Милош Чича 7 (Марко Чича), Крстић 6.

У првом полувремену скоро равноправна борба.А, онда у наставку Кленчани крећу много ангажованије и из четири зицер шансе тресу, четири пута, мрежу одличног голмана гостију Опарнице.

З. Перић

Борац (М) - Рудар  0:1 (0:0)

Била је то борбена и жива утакмица у којој су домаћини пропустили чак четири повољне прилике за гол. Онда су их Врдничани казнили у финишу утак мице. Стојчић је искористио смушеност у домаћој одбрани.

З. Крстић

МАРТИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 150, судија Деспотовић (Огар).Стрелац: Стојчић у 82. минуту. Жути картони: Томшић, Yакић (Борац), Марковић, Јовановић, Стојчић, Пожарев (Рудар).

БОРАЦ: Јандрић 6, Т. Вулетић 6, Тодоровић 6, Зорановић 6, Томшић 6, Лазић 6 (Yакић), Ковачевић 6, М. Вулетић 6 (Дамјановић), Бакајлић 6 (Р. Малешевић), Шарчевић 6.

РУДАР: Савић 7, Грујић 7, Нинковић 7 (Грујић), Лужајић 7, Сантрач 7, Јовановић 7, Новаковић 7, Стојчић 7 (Марковић), Пожарев 7 (Достанић), Манојловић 7

Железничар -  ПСК Путинци 0:0

Играчи из Путинаца су освојили  планирани бод. Тако су и играли.Одуговачили су игру на све начине, али и њихов голман Милошевић је био на висини задатака.

И. Ђумић

БЕШКА: Стадион Хајдука, гледалаца 150, судија Петровић (Шид).Жути картони: Марјановић, Цураковић, Кривокућа (Железничар), Јуришић, Кекић, Пешељ, Јовановић, Инђић (ПСК Путинци).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Милиновић 7, Катарић 7 (Дубајић 7), Марјановић 7, Цураковић 7, Убовић 7, Кривокућа 7, Чучковић 7, Павловић 7, Ракар 7, Бајић 7, Димитријевић 7.

ПСК ПУТИНЦИ: Милошевић 8, Ћук 7, Јовановић 7 (Танасковић 7), Инђић 7, Кекић 7, Јуришић 7, Стјепановић 7, Кнежевић 7, Бераковић 7, Видаковић 7 (Катић), Вуковић 7 (Пешељ).

ШИД: Раднички - Хајдук (В) 1:2, ЉУКОВО: Љуково - Напредак (П) 1:1, ВИТОЈЕВЦИ: Партизан - Будућност 1:1, ПЕЋИНЦИ: Доњи Срем - Доњи Петровци 1:0, ИНЂИЈА: Железничар - ПСК Путинци 0:0, КЛЕНАК: Борац -Хајдук (Б) 4:0, МАРТИНЦИ: Борац - Рудар 0:1, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Митрос - ЛСК 3:2.

1. Будућност              8      4      4      0      17:9          16

2. Д. Петровци           8      4      2      2      12:6          14

3. Доњи Срем             8      4      2      2      11:5          14

4. Раднички (Ш)         8      4      2      2      13:8          14

5. Рудар                    8      3      4      1      10:10          13

6. Љуково                 8      4      1      3      15:16          13

7. ПСК Путинци          8      3      3      2      10:7          12

8. Хајдук (В)              8      3      2      3      14:14          11