СРЕМСКА ЛИГА Судија покварио меч

Занимљива утакмица. Домаћи фудбалери су добро кренули, али су се Војчани резултатски вратили у утакмицу у 34.минуту.
lopta1

Граничар (К) - Сремац (В) 3:2 (2:1)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија: Д. петровић (Шид), стрелци: Совиљ у 8, Халиловић у 31. и 90. (из пенала), за Граничар, Радосављевић у 34. Капуран у 76. минуту за Сремац. Црвени картон: тренер Попов (Сремац).

ГРАНИЧАР: Јокић 7, Чулић 6,5, Шојић 6 (Симић 6), Макивић 8, Печеница 7, Совиљ 7,5, Халиловић 8, Јовановић 6,5 (Зечевић), Дерајић 8, Ристић 6,5 (Стефановић), Стојановић 6,5.

СРЕМАЦ: Милинаревић 8, Цвијановић 6, Кнежевић 6,5 (Петровић 6,5), Рудан 7,5, Радосављевић 8, Ковачевић 6,5, симић 6,5, Илисић 6, Поповић 6,5, Коларов 6, Капуран 8.

Тада је стрелац за Сремац био Никола Радосављевић.

У другом полувремену Карупан је изједначио резултат, Домаћин је један казнени ударац промашио, тачније одбранио је голман гостију  Млинаревић.  Међутим, Халиловић је у 90.минуту са беле тачке био сигуран.

Занимљива утакмица равноправних ривала. Утисак је покварило пристрасно суђење, непотребно наклоњено домаћину код измишљеног казненог ударца што је изазвало смех код гледалаца, а код гостију нервозу и оправдани револт.

С. Р.

Резултати и табела:

Раднички (И) - Фрушкогорац 5:1, Будућност - Хајдук (В) 5:3, Партизан - ЛСК 0:1, Срем - Крушедол 2:0, Напредак - Подриње 8:2, Полет (НК) - Слога (В) 1:2, Шумар - Сремац (Д) 3:0, Граничар (К) - Сремац (В) 3:2.