СРЕМСКА ЛИГА Вукомановић за победу

Раднички (И) - Партизан 1:0 (0:0)
с

ИРИГ: Игралиште Радничког, гледалаца 150, судија: Ранковић (Јарак), стрелац: Вукомановић у 65. минуту. Жути картони: Богданов (Раднички), Чачић, Адријан (Партизан).

РАДНИЧКИ: Марковић, Поткоњак, Шаренац, Ђевђекај (Мандић), Дробац, Грујић, Вукмановић (Добријевић), Еркановић (Јолдић), Мастић, Адамовић (Богданов), Ћилић.

ПАРТИЗАН: Сабо, Конц, Вукосављљвић, Матковић, Алексић, Чачић, Радовић (Бор. Митровић), Ђуровић, Адријан, Пајић (Бран. Митровић), Дамјановић, Јосиповић.

Фудбалери Радничког тешком муком су дошли до победе са екипом Партизана. Једини гол постигао је Вукмановић у 65. минуту после лепе акције.

Срем (СМ) - Будућност 3:1 (1:1)

СРЕМСКИ МИХАЈЛОВЦИ: Игралиште Срема, гледалаца 150, судија: Стојковић (Рума), стрелци: Ђилас у 35. и 44. Богдан у 89. за Срем, а Мијајиловић у 32. минуту за Будућност. Жути картони: Ђилас (Срем), Станимировић, Јевтић, Павловић (Будућност). Црвени картон: Павловић (Будућност).

СРЕМ: Кнежевић, Богојевић, Симић, Цветковић, Матић (Стефановић), Богдан, Комазец (Мићић), Ковачевић, Јеличић, Мизић, Ђилас, Вукашиновић, Штетић.

БУДУЋНОСТ: Коплић, Станивуковић, Јевтић, Павловић, Рого, Драгановић (Зимовљевић), Мијајиловић, Добо, Илић (Радосављевић), Ђурђевић, Јанковић.

У дуелу два добра клупа победили су фудбалери Срема. Додуше, гости су у првом делу били бољи и чак повели. Сјајни Владимир Ђилас је са два гола преокренуо резултат.

Полет - Хајдук 5:1 (1:0)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 120, судија: Божић (Сремска Митровица), стрелци: С. Савић у 14. Кесић у 51. и 56. Јерковић у 66. М. Савић у 84. за Полет, а Кузмановић у 88. минуту за Хајдук. Жути картони: Митровић, М. Савић (Полет), а Њежић (Хајдук).

ПОЛЕТ: Петковић, Ђаниш (Новић), Митровић (Несторовић), С. Савић, Лукач (Зорић), Кесић, Кочијашевић, Јерковић, Лазић, Кркобабић.

ХАЈДУК: Томашевић, Ђорђевић (Кљајић), Јовановић, Р. Кузмановић, Новаковић, Петаковић, Ветеха, Њежић (И. Кузмановић), Ковачевић (Петровић), Перић, Радовановић.

Карловчани су лако изашли на крај са Вишњивчанима, мада су гости важили за благог фаворита. У првом делу сусрета Сава Савић је свој тим довео до вођства, а у наставку су још четири пута погодили мрежу Томашевића.

Шумар - ЛСК 2:0 (1:0)

ОГАР: Игралиште Шумара, гледалаца 120, судија: Скакава (Рума), стрелци: Нинић у 34. и Обрадовић у 83. минујту. Жути картони: Попов (Шумар).

ШУМАР: Младеновић, Петковић, Драганић, Нинић, Вукелић (Матовић), Стојадиновић (Обрадовић), Попов, Љубојевић (Анђелковић), Млађеновић, Рагастовац, Врачевић (Н. Кордолуп).

ЛСК: Веселиновић, Радуловић, Белић, Сладојевић, Рибић (Прокопић), Малиновић (Мачвански), Радишић, Зарић, Стојачић, Чоњагић.

Лиер шампиона екипа Шумара из Огара доста тешко је дошла до бодова против екипе ЛСК-а.

У првом делу Владам Нинић је био прецизан, а у финишу меча Младен Обрадовић је потврдио победу домаћег тима.

Граничар - Крушедол 3:0 (0:0)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалача 150, судија: Станић (Рума), стрелци: Багаш у 61. (аутогол), Халиловић у 77. и Моравец у 86. минуту (аутогол).

ГРАНИЧАР: Јокић, Ђурић, Макивић, Деј. Печенић, Дар. Печенић, Совиљ, Халиловић, Вујић, Дерајић, Ристић.

КРУШЕДОЛ: Багаш, Васојевић, Јерковић, Миленковић, Клајић, Павков, Катић, Гемери, Шкрбић, Куља, Маричић.

Екипа Граничара је доста лако дошла до победе у сусрету са Крушедолом. Гости су помогли јер су постигли два аутогола.

Сремац (В) - Подриње 1:0 (1:0)

ВОЈКА: Игралиште Сремца, гледалаца 200, судија: Б. Павковић 7, стрелац. Маринковић у 30. минуту.

СРЕМАЦ: Лазић 7, Средојевић 7, Тошић 6,5, Скопљак 8, Радосављевић 7,5, Цвијановић 7,5, Јовановић 6 (Илисић 6), Капуран 7 (Грујин), Шкуунда 7 (Поповић 6), Коларов 7,5, Маринковић 8 (Миленковић).

ПОДРИЊЕ: Релић 7, Трнић 6 (Влајић), Јанковић 6,5, Радовановић 7 (Марјановић), Ковачевић 6 (Угљешић 6), Јаковљевић 7,Милошевић 7, Масларић 6,5, Панић 7 (Бричић), Петровић 6,5.

У мечу са солидним ривалом искусних играча домаћина задовољили су укусе навијача.

Једини гол постигао је Драган Маринковић, а са више сналажљивости могао је да се још једном упише у листу стрелаца.

Сремац (Д) - Слога 4:0 (3:0)

ДЕЧ: Игралиште Слоге, гледалаца 17’0, судија: Галић (Сремска Митровица), стрелци: Јанковић у 13. и 23. Радојчић у 40. и Петров у 58. минуту. Жути картони: Петров (Слога).

СРЕМАЦ: Опачић, Закић, Пајчин, Мирковић, Тихомировић, Петровић, Симуновић, Петров, Денковић, Радојчић, Јанковић,  Шљукић.

СЛОГА: Цветковић, Глувић, Марин, Шкорић, Павловић, Босанчић, Малешић, Ленхарт, Мартиновић, Поповић.

Фудбалери Сремца лако су дошли до победе у мечу са екипом Слоге. Победник је решен већ у првом делу сусрета када су Дечани постигли три гола.

Припремио: Г. Ковач

Раднички (И) - Партизан 1:0, Срем - Будућност 3:1, Напредак - Фрушкогорац 14:0, Полет (НК) - Хајдук (В) 5:1, Шумар - ЛСК 2:0, Граничар (К) - Крушедол 3:0, Сремац (В) - Подриње 1:0, Сремац (Д) - Слога (В) 4:0.

1. Шумар  8      7      0      1      18:3  21

2. Граничар (К)  8      6      0      2      18:10        18

3. Напредак      8      5      2      1      32:6  17

4. Слога (В)       8      5      1      2      9:9   16

5. Будућност     8      5      0      3      32:16        15

6. Срем     8      4      3      1      17:9  15

7. Полет (НК)    8      4      1      3      17:11        13

8. ЛСК      8      4      1      3      11:12        13