СРПСКА ЛИГА ВОЈВОДИНА Бодови остали у Шајкашу

Борац – Кабел 2:0 (1:0)
lopta

По упорној киши и расквашеном терену, виђена је веома добра фудбалска представа.

У 6. минуту лопта је убачена пред гол гостију, Крстевски је шутирао, а Илић само променио правац лопте, за вођство домаћих. У 22. минуту Црнојачки је избио сам пред Зувића, али је био изблокиран, да би у 40. минуту Крстевски слабо шутирао, а голман Новосађана успео да одбрани његов ударац.

У другом полувремену Црнојачки је шутем са око 25 метара погодио пречку, да би потом добро набачену лопту Божића, Торбица главом упутио поред гола.

И онда, у 88. минуту, домаћи су били у нападу, голман Зувић је слабо испуцао лопту, коју је Торбица прихватио и неометан погодио за коначни резултат 2:0.

С. М. Петровић

ШАЈКАШ: Стадион Борца, гледалаца: 200, судија: Тановић (Суботица). Стрелци: Илић у 6, Торбица у 88. минуту. Жути картони: Стојановић, Божић (Борац), а Павлица, Новаковић, Клисура (Кабел).

БОРАЦ: Петровић 7,5, Божић 7,5, Топић 7,5, Стојановић 7, Илић 7,5 (Кулпинац -), Влалукин 7 (Торбица 7,5), Крстевски 7, Гргић 8, Црнојачки 7, Кованушић 7, Мрђа 7 (Радиновић 7).

КАБЕЛ: Зувић 6, Богдановић 6,5, Батос 6,5, Петровић 7, Новаковић 7, Нијемчевић 6,5 (Поповић 6,5), Вујовић 6,5, Павлица 6,5, Лучић 6 (Грујић 6,5), Миланов 6 (Вукобратовић -), Клисура 6,5.