СРПСКА ЛИГА ВОЈВОДИНА: Штрандароши убедљиви

Фудбалери Кабела победили су Динамо из Панчева са 4:0 у 27. колу Српске лиге група Војводина.
ФСВ

Новосађани су силовито кренули и били су доминантни у првом полувремену. До првог гола стигли су преко Батоса након ударца из угла, док је предност дуплирао Лука Милисављевић натрчавши на одбијену лопту.

Динамо се „пробудио” у другом делу, али није могао ни до почасног поготка. Трећи гола за Кабеловце постигао је капитен Слободан Новакович са „креча”, док је тачку на крај ставио Вања Апостоловски тик након што је ушао у игру.

В. Гвозденовић

Кабел – Динамо 4:0 (2:0)

НОВИ САД: Игралиште Кабела, гледалаца: 250. Судија: И. Репчек. Стрелци: Батос у 19. минуту, Милисављевић у 23. минуту, Новаковић у 86. (п) и Апостоловски у 90+3 за Кабел. Жути картони: Марковић (Динамо).

КАБЕЛ: Мијановић 7, Трнинић 7, Марјановић 6,5, Батос 7,5, Илић 7, Трпчевић 7 (од 55. Трпчевић), Петровић 7, Вујошевић 7 (од 88. Сердар), Милисављевић 8 (од 88. Апостоловски), Јелић 7 (од 88. Максимовић), Пиваш 7 (од 78. Новаковић 7).

ДИНАМО: Анџић 5,5, С. Ђошић 6, Николић 6 (од 78. Влаховић), Парађина 6, Обадовић 6 (од 67. Делић), В. Ђошић 6, Бојић 6 (од 67. Благојевић), Марковић 6, Јамбрушић 6 (од 88. Радисављевић), Лакић-Пешић 6, Марисављевић 5,5 (од 46. Малиџан).