Столица поразом дебитовао на клупи Партизана

ГОРЊА РАДГОНА, СЛОВЕНИЈА: Нови тренер Партизана Илија Столица поразом је дебитовао на клупи црно-белих, који су данас у Словенији поражени од румунског Клужа са 1:0 (1:0) у првој контролној утакмици на припремама.
fudbal lopta pix

Једини гол на мечу у Горњој Радгони постигао је Хрват Марко Дуганџић у 35. минуту после кикса голмана Партизана Александра Поповића.

Столица је имао великих проблема да састави одбрамбену линију с обзиром да није имао на располагању ниједног штопера, па су на тим позицијама принудно играли Марко Јевтовић и Златан Шеховић.

Због лакше повреде меч је пропустио и најбољи стрелац Партизана Рикардо Гомес.

Црно-бели су на мегдан Клужу изашли у следећем саставу: Поповић - Филиповић, Јевтовић, Шеховић, Урошевић - Здјелар, Фејса, Натхо - Мениг, Јовић - Холендер.

У другом полувремену Илија Столица пружио је прилику момцима из омладинске школе Партизана - Самеду Баждару и Михајлу Петковићу и Матеји Сташевићу, као и Николи Терзићу.

Наредни ривал фудбалерима Партизана на припремама у Словенији биће екипа Словачке Трнаве 28. јуна.