СУБОТИЧКА ЛИГА Куцурани чувају врх

Искра - АФК 3:1 (1:1)
а

КУЦУРА: Игралиште Искре, гледалаца 200, судија:  Д. Земко(Бачка Топола), стрелци:  Малацко у 36.и Дамјан Губаш у 70. и 78. за Искру, а Дорословачки у 38. минуту за АФК, жути картон:  Мезеи(АФК).

ИСКРА: Ф. Хромиш, М. Секулић, Михњак (Л. Миловановић), Маћиженски, Дамјан Губаш, Бодоњи (Бајчић), Сердар, Малацко (Човс), Јанковић (Комазец), Ђурђевац, Недељковић (Гаџић).

АФК: М. М.Ђукић, Дер (Цвитко), Мезеи (Тобиаш), Ђери, Попов, Матеја Милић (Лајко), Пинтер, Шинковић, Марко Мијић, Хајду, Дорословачки.

Куцурани опседали гол гостију и створили су сијасет изузетно повољних шанси, од којих искористили су само три.

Ђ. Шт.

Његош - Напредак 0:2 (0:0)

ЛОВЋЕНАЦ: Игралиште Његоша, гледалаца:  200, судија:  М. Бојон (Падеј), стрелац:  Савков у 69. и у 77. минуту, жути картони:  Дабановић, Пејовић, Малецки (Његош), а Мрђан (Напредак).

ЊЕГОШ: В.Калуђеровић, Косовић, Дашић, Јовановић, Дабановић, Малецки, Буганик, И. Кочиш (Пејовић, Милић), Вујовић (Лаличић), Бојовић (Вушовић), Д.Калуђеровић.

НАПРЕДАК: Н. Полић, Мрђа, Наумов, Ходоницки, Цигановић, Д. Козомора, Љ. Живановић, Савков, Филиповић(Ћурчић), Б. Живановић, Старчев (Бузаџин).

Јунак меча био је искусни Драган Савков, који био је нерешива енигма за одбрану домаћег тима.

Ђ. Шт.

Будућност - Ударник 0:3 (0:0)

САВИНО СЕЛО:  Игралиште Будућности, гледалаца: 200, судија:  В. Ердељан (Бачко Градиште), стрелци: Шицар у 47. Бурсаћ у 75. и Анђић у 82. минуту, жути картони:  Павлићевић(Будућност), а Херцег, Манојловић(Ударник).

БУДУЋНОСТ: Ж. Јоргић, Драган Павловић (Павличевић), Кутлачић, Клипић, Синиша Павловић, Радевић (Драгојевић), Ђуричић (Крстовић), С. Ковачевић, Грубачић(Парошки), Јокић.

УДАРНИК:  А. Славнић, Херцег, Руски, Куктин, Симић, Шицар, Иванишевић (Анђић), Вигњевић, Перушић (Котараш) Њагрин, Манојловић (Перић).

Тачку на тријумф гостију ставио је млади резервиста Ударника Марко Анђић.

Ђ. Шт.

Таванкут - Јадран 1:0, Његош - Напредак 0:2, Искра - АФК 3:1, Будућност - Ударник 0:3, Јединство - Сутјеска 1:2, Томиславци - Пролетер 2:1, Сента - Чока 2:1, Виноградар - Србобран 1:1.

1. Искра    17     13     4      0      40:12        43

2. Томисл. 17     13     2      2      40:15        41

3. Ударник 17     11     1      5      48:17        34

4. Србобр. 17     9      5      3      28:12        32

5. Чока     17     10     2      5      40:27        32

6. Сента    17     8      2      7      28:34        26

7. Сутјеска        17     7      4      6      33:18        25

8. Будућн. 17     6      6      5      26:22        24