СУБОТИЧКА ЛИГА Куцурани спасили бод

Гости из Куцуре остали су непоражени. Фудбалери Искре, у последњим тренуцима утакмице, избегли су минималан пораз.
lopta

Чока - Искра 1:1 (0:0)

ЧОКА: Игралиште Чоке, гледалаца: 300, судија: С. Малетин (Нови Кнежевац), стрелци: Шаркези у 61. за Чоку, а Јанковић у 90. минуту за Искру, жути картони: Дражић, Галешев (Чока), а М. Ступар,  Маћиженски, Нешковић (Искра),

ЧОКА: Д. Чанади, Глишић, Ал Сади, Дражић (Мијић), Боршош (Пири), Шаркези, Галешев, Ђуза (Пантелин), Вулетић, Зековић, Фодор(Божић),

ИСКРА: М. Ступар, М. Секулић, Рогановић (Михњак), Миловановић (Суботић), Сердар, Малацко(Човс), Комазец (Колошњаи), Маћиженски, Бодоњи, Недељковић (Нешковић), Јанковић,

Ђ. Шт.

Ударник - Напредак 6:0 (1:0)

ВИШЊЕВАЦ: Игралиште Ударника, гледалаца: 300, судија: Б. Кујунyић (Суботица), стрелци: Патаки у 21. и у 61. Шицар у 66. Иванишевић у 77. Старчев(аутогол) у 79. и Анђић у 88. минуту, жути картони: Руски (Ударник), а Д. Козомора (Напредак).

УДАРНИК: М. Јокић, Воргић (Лукић), Руски, Анђић, Орловац(Р.   Кнежевић), Д. Куктин, Шицар, Иванишевић, Пејчић (Дер), Б. Куктин, Патаки (Тот).

НАПРЕДАК: Н. Полић, Старчев, Ходоницки, Д. Козомора, Миљевић, Ергарац, Филиповић, Зелић, Дукаи, Ћика, Бузаyин,

Са пола туцета лопти у мрежи голмана Немање Полића испратили су фудбалери Ударника госте из Надаља. На тај начин, Вишњевчани у целости, оправдали улогу изразитог фаворита, у којој су се нашли уочи почетка ове утакмице.

Ђ. Шт.

ВИШЊЕВАЦ: Игралиште Ударника, гледалаца 200, судија: Кујунyић (Суботица), Патаки у 21. 61. Шицар у 66. Иванишевић у 77. и Старчев у 79. (аутогол), а Анђић у 89. минуту.

УДАРНИК: Јокић, Воргић 7 (Лукић), Руски 8, Анђић 8, Орловац 7 (Кнежевић), Д. Кухтин 7, Шицар 8, Иванишевић 8, Пејчић 7 (Дер 7), Б.  Кухтин 7, Патаки 8 (Тот).

НАПРЕДАК: Полић 5,5, Старчев 5,5, Одолицки 5,5, Козомора 6,Миљевић 5,5, Ергарац 5,5, Филиповић 6, Зелић 5,5, Лукаји 5,5, Чика 5,5, Возачин 5,5 (Плешканов 5,5).

Фудбалери Ударника су добром игром савладали екипу Напретка. У 21.минуту Алекса Патаки је постигао први гол. У другом делу још боља игра екипе тренера Милутина Рајевића. Постигли су још пет голова до краја сусрета. Најбољи играч меча је двоструки стрелац Патаки који је у 61. минуту постигао еврогол за 2:0. До краја сусрета су постигли још четири поготка.

С. Ст.

Пролетер - Његош 4:1 (3:0)

РАВНО СЕЛО: Игралиште Пролетера, гледалаца око 100, судија Елена Мрђеновић (Врбас), Стрелци: Милићевић у 31. и  34. Којичић у 37.  Попржен  у 65. за Пролетер, а Бојовић у 57. (из пенала) за Његош. Жути картони: Добановић (Његош).

ПРОЛЕТЕР: Јовичић, Секулић (Гајин), Пјешивац (Бајчић), Сивчевић (Јовановић), Гаџић, Грујић, Којичић, Новићевић, Величковић (Р. Ковачев), Попржен, Милићевић (Д. Ковачев).

ЊЕГОШ: Калуђеровић (Топић), Вујовић, Матијашевић (Радовић), Пејовић, Добановић, Милић, Никић, Дашић, Перазић, Бојовић, Новаковић.

Отвореном и квалитетнијом игром, Равноселци су у потпуности демолирали одбрану гостију, нарочито у првом полувремену. Пролетер је и у другом полувремену потпуно доминирао тереном, имала је велики број шанси и право је чудо спасило госте од већег пораза.

Вредно је истаћи одлично суђење младе Елене Мрђеновић из Врбаса.

Л. Киш

Резултати:

Јадран - АФК 6:0, Ударник Вишњевац - Напредак 6:0, Сутјеска - Таванкут 3:1, Пролетер - Његош 4:1, Чока - Искра 1:1, Србобран - Будућност 1:0, Виноградар - Јединство 1:0, Сента - Томиславци 0:3.