Суботичка лига: Нешковић срушио комшије

Иако ослабљени, Равноселци су надиграли борбене Надаљце, који и поред борбености нису успели да парирају.
fudbal

Пролетер (РС) -  Напредак 2:1 (2:1)

РАВНО СЕЛО: Игралиште Пролетера, гледалаца око 100, судија Цветковић (Врбас). Стрелци: Нешковић у 27. и 41.за Пролетер, а Савков у 30. минуту за Напредак. Жути картони:  Нешковић, С. Савић, Бајчић, Балевић (Пролетер), Стјепановић, Агић, Поповић, Неда, Јојкић, Радојковић (Напредак), црвени картон Савков (Напредак)

ПРОЛЕТЕР: Мирковић, Бајчић (Анђеловић), Готовац, Савић, Гаџић, А. Јовановић (Здмировић), Маћиженски, Г. Јовановић ( Степанов), Нешковић, Величковић, Балевић.

НАПРЕДАК: Багаш, Силар, Јојкић, Козомора (Бузанџин), Савков, Станчић ( Миладинов), Стјепановић, Голуб, Агић ( Радојковић ), Поповић, Неда.

Брз, веома опасан нападачки ред Пролетера је већ у првом полувремену остварио циљ. Капитен домаћих, Нешковић је такорећи сам демолирао одбрану гостију а затим одличним слалом дриблинзима двапут приморао голмана Багаша на  капитулацију. У 30. минуту Савков је са око двадесет метара, оштрим шутем постигао  почасни гол. за госте.

Л. Киш

Обилић - Слога 3:2 (3:0)

ЗМАЈЕВО: Стадион у спортском центру. Гледалаца око 100, судија, судија Бечановић (Бечеј). Стрелци: Кобиларов: у 19, 21. и  34 ( из пенала) за  Обилић, Н. Баук у 57. и Живановић у 74. минуту за Слогу. Жути картони: Кобиларов, Стојановић, Половина, Живојнов (Обилић), Новаковић, Д.Баук, Чехак (Слога).

ОБИЛИЋ: Вучетић, Сивчевић, Буквић ( Миловац ), Топали, Стојановић, Дабић, Половина, Тошић, Кобиларов, Живојнов, Калајџија ( Кнежевић).

СЛОГА: Радић, Вишњић ( Терзин ), Новаковић (Чехак), Д. Баук, Шћепановић, Живановић, Н. Баук, Савић, Бобојчев, Цвијан, Танацков.

Л. Киш

Његош - Јадран 1:0 (1:0)

ЛОВЋЕНАЦ: Стадион Његоша, гледалаца 200, судија: Бедић (Ђурђин), стреац: Косовић у 17. минуту. Жути картони: Жмукић, Брезовац (Јадран).

ЊЕГОШ: Радоман, Никић 7, Поповић 7, Кустурић 7, Мајор 8, Косовић 8, Кочиш 7 (Милић 7), Вујошевић 7, Бојовић 7, Радовановић 7, Мрваљевић 8.

ЈАДРАН: Милановић 7, Максимовић 6 (Воротњак 6), Брезовац 7, Чеке 6, Мудрински 7, Зељић 6, Стојановић 6, Малецки 6, Мжукић 7, Радуловић 7, Матковић 7.

Комшијски дерби припао је екипи Његоша. Играло се отворено на обе стране. Домаћин је дошао у вођство голом Николе Косовића на асистенцију Мајора. У другом делу обе екипе крећу агресивније у томе предњаче домаћини су имали неколико шанси али  су стрелци затајили.

С. Ст.

Пролетер (Њ) - Препород 0:3, Обилић (НК) - Сутјеска 1:2, Његош - Јадран 1:0, Пролетер (РС) - Напредак 2:1, Ђурђин - Искра 4:1, Србобран - Панонија 2:1, Обилић (З) - Слога 3:2, Сента - Ранички 5:2.