СУБОТИЧКА ЛИГА: Сигурни Добропољци

Сутјеска – Јединство 5:2 (2:2)
lopta

БАЧКО  ДОБРО ПОЉЕ: Стадион „Крај Сушаре“, гледалаца 300, судија:  Гардашевић (Бачка Топола), стрелци:  Пековић у 21. и 50. Н. Хрљачки у 38.  Д. Зорић у 63. и 82. за Сутјеску, а Сарапа у 18. и 42. за Јединство. Жути картони: Кљештан и Вуковић (Сутјеска), а Зивлак и Мичевић(Јединство).

СУТЈЕСКА: Маројевић, Б. Цицмил. Кљештан,  М. Пековић (Васиљевић) М. Зорић (Кнежевић), Вуковић, У. Цицмил (Јагодић), Чуде,  М. Хрњачки (М. Пековић), Н. Хрњачки (Огњеновић), Д. Зорић.

ЈЕДИНСТВО: Стијовић, Терзин, Брзак, Зивлак, Пантелин, Дабевски,  Калмар, Сарапа, Мичевић, Коблехер, Петровић.

Одлична фудбалака представа. Сутјеска је све време доминирала, али су гости први  повели. Домаћи  су брзо одговорили преко искусног Пековића који је био навиши у скоку. Потом Марко Хрњачки није искористио пенал, али се врло брзо искупио. Пред крај првог дела Сарапа је шутем са  дистанце  изједначио резултат.

У наставку домаћи су били знатгно бољи и постигли три гола.     И. Вуковић

Солунац - Таванкут 3:0 (1:0)

КАРАЂОРЂЕВО: Игралиште Солунца, гледалаца 200, судија: Матић (Бечеј), стрелци: Париповић у 11. Кангрга у 48. Кулунyија у 54. минуту.

СОЛУНАЦ: Шмит 7, Париповић 8 (Беслаћ), Арежина 7,5, Савовић 7, Кангрга 8, Слепчевић 7,5, Милетић 7 (Рашета 8), Кулунyија 8, Ћулум 8, (Д. Барна), Самарyија 6,5, Ђуровић 7 (Ж. Барна 6,5).

ТАВАНКУТ: Милановић 6,5, Вуковић 6,5, Душанић 6,5, Јермазовић 6, Тодоровић 6, Дондур 6, Д. Тумбас 6,5, Бедековић 6,5, Мирановић 6, С. Тумбас 6,5 (Ст. Тумбас 6), Перић 6 (Крчелић 6).

Фудбалери Солунца наставили су са низом победом и овога пута су савладали Таванкут.  На гол се није дуго чекало, Солунац је преко Париповића постигао погодак у 11. минуту. У другом делу Солунац је постигао два лепа гола преко Кангрге и Кулунџије.

С. Стојиљковић

Ударник - Јадран 2:0, Ђурђин - Слога 4:0, АФК - Будућност 2:0, Његош - Пролетер 1:3, Сутјеска - Јединство 5:2, Србобран - Искра 4:2, Солунац - Таванкут 3:0. Слободан је био: Напредак.

1. Ђурђин  22     17     0      5      59:22        51

2. Солунац        21     15     4      2      60:14        49

3. Пролетер       22     14     4      4      56:22        46

4. Србобран      21     13     3      5      41:26        42

5. Ударник 22     13     2      7      47:29        41

6. АФК      22     11     4      7      50:28        37

7. Његош  21     10     2      9      55:45        32

8. Сутјеска        21     8      5      8      41:37        29