Суботичка лига: Силни Србобранци

Обилић - Србобран 0:6 (0:3)

НОВИ КНЕЖЕВАЦ: Игралиште Обилића, гледалаца 100. Судија: К. Варга (Ловћенац). Стрелци: Остојић у 9, 44. и 48, Срданов у 10. и 67. и Адамовић у 53.минуту.

ОБИЛИЋ: Арсенов 5 (Тодоров 6), Кијац 5, Стојков 5, Вучевић 5, Ђукић 6 (Јефтић 5,5), Живков 5,5, Лагунџин 5, Мијатов 5, Филеп 5 (Чехак 6), Попов 5, Јанковић 5.

СРБОБРАН: Ађански 7, Зељић 7 (Јоргић 7), Радосављевић 7, Адамовић 7,5, Радовановић 7, Љ. Живановић 7, Остојић 8,5, Перуничић 7 (Дукић -), Срданов 8, Комленић 7 (Клипић -), Б. Живановић 7.

Екипа Обилића, претрпела је још један убедљив пораз од квалитетнијег састава гостију из Србобрана. Мрежа голмана домаће екипе Јована Арсенова затресао је већ у 9. минуту Срђан Остојић, који је касније  постигао још два гола.

Серију Србобранаца већ у наредном минуту наставио је Миладин Срданов, допунивши касније учинак још једним поготком, а слабашну одбрану домаћина успео је да надмудри и Симо Адамовић.

М. Митровић

Раднички (Б) - Слога (О) 2:1 (0:0)

БАЈМОК: Спортски центар, гледалаца 400, судија: Перић (Ђурђин), стрелци: З. Маревић у 50. Ковач у 87. за Раднички, а Савић у 59. минуту за Слогу. Црвени картон: Добановић (Слога).

РАДНИЧКИ: Лебовић 7, З. Маревић 8, Ђурић 7, Лебовић 7,5, Љубојчић 7 (Станар 6), Рајић 7, Лазић 7, Фаркаш 7, Ковач 8, У. Маревић 7, Колак 7 (Тодорић).

СЛОГА: Стојадинов 7, Барјактаревић 7, Ђуза 6, Терзић 7, Банов 6, Ранков 7, Баук 7, Радуловић 7 (Мичин), Савић 7, Дабановић 6, Перазић 7.

Раднички је пружио једну од бољих партија у овом првенству. Здравко Маревић постигао је гол у 50. минуту. Гости су изједначили после грешке одбране домаћина преко Савића. Бајмочани су три минута пре краја меча повели, корнер је извео Лазић, лопта је дошла  до Угљеше Ковача који је са два метра послао лопту у мрежу.

С. Стојиљковић

Искра - Сутјеска 1:1 (1:1)

КУЦУРА: Игралиште Искре, гледалаца: 400, судија: М. Стокић (Врбас), стрелци: Комазец у 43. за Искру, а Сакач у 18. минуту за Сутјеску, жути картон: Пердух (Искра).

ИСКРА: Ступар, Бокан, Ђаковић (Пердух), Д. Вајагић, Сердар (Дакић), Малацко, Комазец (Тешановић), Дамјан Губаш, Николић (Сталевић), Иван, Баровић.

СУТЈЕСКА: Лукић, З. Бајић, Голубовић, Дринчић (М. Бајић), Родић, Томчић, Глумац, Зековић (Пејић), Јакић, Вуковић, Сакач (Тадић).

У обострано фер и коректном надигравању, протекао је стари дерби између општинских ривала. Завршен је без победника.  У веома тврдом одмеравању снага, било је мало прилика.

Ђ. Шт.

Врбас - Будућност 2:1, Обилић (НК) - Србобран 0:6, Торњош - АФК 1:1, Искра - Сутјеска 1:1, Ђурђин - Јадран 3:3, Бачка - Обилић (З) 0:4, Напредак - Пролетер 0:0, Раднички - Слога 2:1.

1. Обилић (З)     5      5      0      0      13:1  15

2. Пролетер       5      4      1      0      15:5  13

3. Србобран       5      4      0      1      13:5  12

4. Врбас    5      3      1      1      8:11  10

5. Слога    5      3      0      2      14:9  9

6. Напредак       5      2      2      1      12:6  8

7. Јадран   5      2      2      1      13:10        8

8. АФК       5      2      2      1      8:6    8