Суботичка лига: Слијепчевић за победу

Играло се отворено и атрактивно. Равноселци су се трудили, нарочито у првом полувремену, али су гости били организованији и бољи, нарочито у другом полувремену.
Л. Киш/ Детаљ из меча у Равном  Селу

Пролетер (РС) – Солунац 0:1 (0:0)

РАВНО СЕЛО: Игралиште Пролетера, гледалаца око 200, Судија: Бедић (Бачка  Топола). Стрелац: Слијепчевић 75. минуту. Жути картони: Комазец (Пролетер), Париповић, Миликић, Савовић, Д. Барна (Солунац)

ПРОЛЕТЕР: Јовичић, Секулић, Рогановић, Пјешивац, Гаџић, Комазец (Бодоњи), Грујић (Здимировић), М. Ђанковић, Нешковић, Маћиженски, Б. Ђанковић (Величковић).

СОЛУНАЦ: Сабо, Париповић (Ћулум), Арежина, Самарџија, Кангрга, Богићевић, Миликић, Слијепчевић, Јерковић (Д. Барна), Савовић (Ж. Барна), Ђурановић.

Имао је Солунац велики број шанси, неколико пречки и сатива али лопта није хтела у мрежу. У 75. минуту акција Солунца пред голом Пролетера трајала је пун минут, најбоље се снашао Слијепчевић и прецизним шутем затресао мрежу.

У последњим секундама утакмице Нешковић  слаломом дошао до петерца, али је промашио гол.

Л. Киш

Јадран  - Искра 2:0 (1:0)

ФЕКЕТИЋ: Игралиште Јадрана, гледалаца: 150, судија: Н. Гардашевић (Ловћенац), стрелци: Мушикић у 22. и Матковић у 57.минуту, жути картони: Малецки, Матковић (Јадран), а Секулић, Н. Миловановић (Искра).

ЈАДРАН: В. Ђорђрвић, Гољић (Балаћ), Мудрински, Малецки, Буганик, Станишић (Чеке), Г. Олах, Мушикић (Мартиновић), Радуловић( Вукотић), Мајкић, Матковић (Матијашевић).

ИСКРА: В. Недељковић, Секулић, Човс, Сердар (Пердух), Малацко, Латинкин, Бокан, Драгојевић, Колошњаи, Н. Миловановић, Л. Миловановић.

Фудбалери куцуранске Искре драстично су оштећени на гостовању у Фекетићу.

Ђ. Шт.

Табела и резултати:

Јадран - Искра 2:0, Јединство - Таванкут 2:0, Пролетер - Солунац 0:1, Будућност - Сутјеска 1:4,     Слога - Његош 1:7, Ударник - Напредак 2:0, АФК - Ђурђин 1:2, Слободан је био Србобран.