Суперлига: Младост - Војводина (1:0)

Фудбалери Војводине претпели су још један пораз, овог пута у утакмици 16. кола Суперлиге Србије од Младости у Лучанима. Резултат је био 1:0, а једини стелац на утакмици био је Пејовић са беле тачке.
Vojvodina - Mladost

Крај утакмице

94` Црвени картон Антићу због приговора. Он се бунио што играчи Младости одуговлаче

88` Тек што је ушао Лековић је асистирао Тумасовићу који је шутирао главом поред гола

87` Лековић уместо Радивојевића у екипи Младости

83` Шут Пејовића са преко 20 метара, Роцков сигуран

81` У Војводини уместо Зломислића игра Месаровић

79` За Младост уместо Лазара Јовановића у игри је Мароски

77` Жути за Синђића из Младости збпг повлачења Гојкова

75` Обиора до Лазара Јовановића који се пробио у шеснаестерац Војводине али је шутирао преко гола

71` Шут Младости у оквир гола. Пробао је Јовановић са 18 метара, али Роцков избија у корнер

69` Опробао се и Гојков са велике даљине, али лопта иде неколико центиметара поред гола Росића

68` Шут Пејовића са око 20 метара, али поред гола

67` Шанса  за Езеа којег је проиграо Гојков али је Росић скратио угао и одбранио

66` Уместо Арсића у Игри је Гајић за Војводину

62` Шут Павловића, лопта тик поред стативе гола Роцкова

61` Жути за Езеа због симулирања пенала

59` Жути за Граовца због старта над Обиором

55`Оптимистичан покушај Антића са око 25 метара, али високо преко гола

48` Опет шут Радивојевића са око 15 метара искоса али је Роцков опет  био опрезан

47` Пуцао је Радивојевић са око седам метара, истакао се Роцков

45` У тиму Војводине Ђуричин уместо Фофане.

Завршено је прво полувреме

44` Нова шанса за Војводину. Гојков је шутирао са око седам метара али се истакао гоман Росић

40` Прилика за Вошу. Гојков центрира, Арсић туче главом, али Росић брани

38` Жути за Андрића због старта над Фофаном

36` Саничанин је пробао са велике удаљености али преко гола

35` ГОООЛ Младост је повела са 1:0 голом Пејовића из пенала, претходно је Саничанин са леђа стартовао на Павловића. Саничанин је добио и жути картон

30` Испрекидана игра са доста прекршаја, у којима предњаче играчи Војводине

24` Прилично миран и незанимљив период игре без изгледних прилика

15` Жути за Тумбасовића због повлачења Гојкова

12` Езе је пробао шут са око 20 метара, али високо преко гола

7` После почетне прилике за Војводину, игра се на средини терена, с тим да Младост има благу иницијативу

1` Одмах шанса за Војводину. Гојков је пробио по десној страни, додао Стојковићу, који је шутирао око 12-13 метара, али је лопта отишла далеко од гола